arrow
Neprodává v Bazaru

ahoj holky chystám se na operaci rtů bullhorn metodou neboli lip lifting, moc by mi pomohli vaše zkušenosti kde jste na tom byli kolik vás to stálo a za fotky před a po bych byla nejvděčnější, byla jsem na konzultaci ve formé clinic tam si za to účtujou 20t a jeste mi pan doktor ani nedokázal říct kolik mm by mi vzal a bojím že zaplatim tolik peněz a neuvidím rozdíl. Jsem ochotná jet kamkoli. děkuju moc za rady tipy a zkušenosti

arrow
profile_image
Dairo
od 20. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Také uvažuji o této metodě, zkušenosti s tímto zákrokem mají na klinice Aesthevita v Praze, tak tam bych se domlouvala i o představě, kolik mm kůže bych chtěla, aby mi odebrali...

Ahoj, psala jsem nedávno příspěvek do podobné diskuze, ale nějak se tam neukazuje. Mám problém s dlouhou vzdáleností mezi nosem a červení horního rtu (tzv. philtrum), takže potřebuji taky právě tuhle operaci. Původně jsem myslela, že by mohly pomoct výplně, V-Y posun, anebo právě Bullhorn lip lift - excise kůže pod nosem a povytažení červeně horního rtu.
Dohledat něco o této problematice v Česku je docela obtížné, ale jakmile jsem díky zahraničním webům zjistila, co vlastně potřebuju, postupně jsem našla lékaře, kteří to provádí i u nás.
Domluvila jsem si na květen konzultace u dr. Duškové a dr. Vrbického, považuju je za profesionály a zdá se, že s tímto mají zkušenosti. Vrbický mi dokonce do e-mailu ihned odpověděl, že na můj problém je jediným řešením Bullhorn lip lift.
Připadá mi, že na Formé a Aesthevitě je to předražené, ale nevím. Dr. Paulis na svých stránkách píše něco o protnutí uzdičky, která zkracuje ret, což zní zajímavě, ale úplně tomu nerozumím.
Jsem velmi zvědavá a na konzultace se těším (budou v druhé polovině května). Napíšu sem potom, pokud se dozvím něco zajímavého. Do galerie si dám zatím fotku, jak to vypadá nyní.

Ještě poznámka k tomu V-Y posunu, který jsem pokládala taky za svou naději jak na horním, tak na dolním rtu (měla jsem totiž dojem, že se tím dá líp korigovat výsledný tvar rtu - bojím se, aby se mi u bullhornu nezvedlo jen to "srdíčko") - na Estheticonu v diskuzích psali (myslím dr. Tomášek a dr. Pachman), že to není dobrá metoda, protože kvůli ní pak rty můžou pozbýt plnosti a kvůli vnitřním jizvám se pak do nich nedá správně aplikovat výplň.

URL
Tak toliko k té uzdičce. Myslím, že ta způsobuje problém jen někomu

arrow
profile_image
deneb
od 10. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na NikolDarling: ...já nevím, ale na té foto mi přijdeš úplně normální a pěkná, proč to chceš měnít?

Reaguji na deneb: No, nechci mít pocit, že se tu musím obhajovat. Zkrátka mám podlouhlý obličej a vadí mi to celý život. Zkrácení vzdálenosti mezi nosem a rtem je jedna z věcí, které mi pomůžou. Ale díky za lichotku.
Každopádně, fórum slouží pro sdílení informací, takže můj příspěvek může pomoct někomu, kdo by chtěl o tomto tématu něco zjistit.

Kromě toho, fajn zdrojem informací je zahraniční portál o plastické chirurgii realself
Dnes jsem se tam dočetla dvě přinosné informace, které zkonzultuji s lékaři:
Prý není vhodné zasahovat dovnitř nosních dírek (to se děje při tzv. Italian lip liftu), protože zde hrozí riziko jejich deformace.
Taky prý není vhodné při řezu zasahovat do svalu, nýbrž pouze do kůže.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené