tak jsem také podstoupila zvětšení rtů vlastním tukem u MUDr. Hrbatého, jsem 3 dny po zákroku a zatím je to ještě dost oteklé, mam jen strach že se to vše vstřebá a nezůstane mi tam nic, tak mi držte palce

Dendera
To odsátí tuku nijak zvlášt nebolelo, pro mě byly nejvíce nepříjemné ty umrtvovací injekce v okolí rtů

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, jen jsem se chtěla zeptat, dá se zvětšení udělat nějak přirozeně, nebo tyhle zákroky pan doktor prostě neumí? Připadá mi to strašně nepřirozené a je to ten typický kačeří výraz konkrétně bych si nechala zvětšit vrchní ret, ale za tohle mi to nestojí, tak se chci zeptat, zda to jde udělat i nepřehnaně, nebo je tam nutno "nasoukat" nějaké dané množství..

arrow
profile_image
nerolinka
od 23. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na nihaso:
Já jsem si nechala loni na začátku prosince zvětšit rty vlastním tukem ( ze stehna), jsem spokojena i nyní po 4 měsících, za měsíc jdu na doplnění, aby byl efekt dlouhodobý. Jenom po zákroku jsem nemohla asi 10 dní vyjít z baráku, jelikož jsem vypadala jako kačer Donald.

arrow
profile_image
nerolinka
od 23. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na em.f:

Ahoj, jak jsem to já pochopila, tuk se musí vstříknout ve větším množství, protože se ho část vstřebá. Mluví se o tom, že ve rtu po půl roce zůstane tak 20-30%, což u mě asi tak odpovídá. Po dalším plnění je výsledek dlouhodobý až trvalý. Já jdu na druhé plnění v květnu.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené