arrow
profile_image
Malenka1
od 8. 9. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, už dlouho se chystám na zvětšení rtů. Nejprve bych ráda zkusila méně invazivní metodu a to výplně. Pokud by se mi efekt nelíbil, tak třeba i operativní řešení. Ale zpátky k tématu. O výplních se ví, že často to má spíše nepřirozený efekt - duck face (všechny víme, o čem je řeč ). Najdou se mezi vámi i ženy, které jsou velmi spokojené s výplněmi? A u koho si to nechávají dělat? Prý záleží i na rozmístění vpichů. A jak je to s výplněmi po 5 - 10 leté aplikaci? "Nevytáhnou" se trochu ty rty? Také bych ráda vás poprosila o reálné fotky před a po. Případně mě zajímají nové poznatky ve zvětšení rtů - inovované metody, výplně apod. Někdy se i divím, že kolikrát mají holky krásné plné rty a nechávají si to nesmyslně zvětšovat tak, že to ztrácí veškerou atraktivitu. Ale to je každého věc. Sama mám velmi úzké rty, proto chci jít do tohoto zákroku (červeň a objem žádný ). Ráda bych věděla, jaké je to zvětšení u těch mini pidi rtů. Jestli vůbec to má nějaký efekt. Prosím poraďte holky, hlavně vy s těmi úzkými rty. Docela se mi právě líbí ten efekt Kylie Jenner (i když ona ten duck face trochu teda má). Takový sloh jsem ani psát nechtěla . A ještě jednou prosím o fotečky před a po, nejlíp proměnu úzkých, přísných rtů v šťavnaté plné rty . Jestli to tak nějak jde .

arrow
profile_image
Starry_girl
od 18. 2. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, určitě záleží na tom, kde si rty necháš zvětšit a rozhodně bych na tom nešetřila. Kamarádka si rty nechala vyplnit na nějaké noname klinice. Já jsem si žádné změny nevšimla, ale výplň se začala vstřebávat poměrne rychle, ale nerovnoměrně. Nevím, jak bych ti to popsala, ale dole uprostřed horního rtu jí zůstal "viset" takový výrazný, nevzhledný váček, skoro ve velikosti hrášku, takže to zblízka vypadalo, jako kdyby dostala přes pusu a měla ji nateklou. Na aplikaci byla před rokem a tohle ji vůbec nezmizelo ... jinak jsem toho názoru, ať si každý udělá třeba padesát plastických operací a zákroků, ale výsledek musí být vždy 100% přirozený a nikdy nesmí být žádný zákrok poznat. Mánii umělých prsou, přifouknutých rtů a prodloužených vlasů, kdy je i z letadla vidět, že jde o fake, jsem nikdy nepochopila a přijde mi to laciné, ubohé a zoufalé, takže pokud se pro nějaký zákrok rozhodneš, tak s mírou

arrow
profile_image
ilka1
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Starry_girl: Naprostý souhlas.

arrow
profile_image
Malenka1
od 8. 9. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Starry_girl: Ahoj, cože? A co jí na doktorka řekla? Zmizí to vůbec někdy? Ještě jsem neslyšela, že by se někomu po vstřebatelné výplni udělalo něco nevstřebatelného. Ale vše je možné. A ty sama asi nemáš žádné zkušenosti se zvětšováním, že? Já sama bych do toho taky nešla, kdybych měla alespoň nějakou průměrnou velikost rtů. Kolikrát se sama divím, že některé holky to podstupují, když samy mají krásné rty. Co já bych za ně dala. Díky za komentář.

arrow
profile_image
Malenka1
od 8. 9. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na ilka1: Ahoj a ty máš nějaké "zvětšovací" zkušenosti?

arrow
profile_image
Starry_girl
od 18. 2. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nic jí na to neřekla, prý si to nechá napíchnout znovu s tím, že to snad nebude vidět. Přijde mi to dost dlouho na to, aby to zmizelo. Osobní zkušenost nemám.

arrow
profile_image
ilka1
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Malenka1: Se zvětšováním nemám, ale s věkem mně ubývá pigment a kontury nejsou tak jasné, tak si nechávám dělat permanentní make-up. Ty rty to zvýrazní a vypadají větší. Já ale měla rty tak akorát, neriskovala bych zvětšení

Reaguji na Starry_girl:

Já úplně zbožňuji ten look co se tobě nelíbí ) T5eba úplně nádherná mi přijde Alena Shishkova.

Jinak k dotazu, první věc s kteoru počítej, je postupné doplňování - dopichování. Mne to teprve čeká, takže spíš předávám dál zkušenosti žen okolo. Když to naporpvé přeženeš, budeš mít klobásy. Takže raději ať to nejde vidět, s tím že dopíchneš, než to hned přehnat. Ty rty se postupně "natáhnou", tak jako se ti přizpůsobí kůže na břiše když jsi těhotná nebo na zadku když přibereš ) A tím, že budeš napichovat postupně, tak ty rty budouo stále přirozené. Co se týče výplní, mi doktorka nabídla levnější alternativy Juvedermu, ale asi ji řeknu, že chci prostě Juvederm , do rtů chci 1ml Volbelly a do tvaří a čela Juvederm Voluma - vydrží až dva roky.

Jinak když nebudeš spokojená, píchnout ti do rtů látku, která hyaluronku rozpustí, akorát je to teda vyhození peněz no... Ale lepší než chodit s bouličkou jak kamarádka tady od Starry.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené