arrow
profile_image
Aleneczka
od 8. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj holky, jsem cca 8 měsíců po operaci, bez komplikací, vše v pořádku,ale začínám koketovat s myšlenkou,že bych chtěla větší. V oblečení nejde vůbec poznat,že bych na nějaké operaci byla a ted lituji,že jsem nešla do větších hned.
Byla jsem některá na zvětšení po tak krátké době?

Všem předem děkuji za příspěvky.

Ahoj dobře zvaž jestli Ti to za to opravdu stojí... Za prvé kdykoliv můžou nastat komplikace (já měla a skončila jsem bez implantátů v jednom prsu a s psychickými problémi takže jsem nonstop na antidepresivech) a za druhé čím větší implantát tím robusnější Tě to děla... Nevím jaký máš míry atd..ale po moji zkušenosti bych byla opatrná.. Já měla první 500ml po žlázu a měla krásný čtyřky a pp druhým dítěti šla na modelaci a výměnu za 620ml a jsou až moc bych řekla.... Ale teď už to nechám mám 3 týdny zpět druhý implantát a zdá se to byt už ok až na psychiku... Takže pokud to nebude nutný tak na žádnou operaci už nikdy nechci jít leda tak nejdriv za x let a i z toho budu mít strach... A pokud planuješ děti ještě tak výdrž až po.. Ale tak i tak jak se rozhodneš je na Tobě a držím palce pokud pujdeš ať je všechno v pořádku a jsi spokojená.

arrow
profile_image
Aleneczka
od 8. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj, děkuji za názor. Mám míry 156 cm, 51 kg a velikost teda 325 ml. Spokojená jsem, ale v oblečení mi přijde,že nějaké zvětšení nejde vůbec poznat. Právě,že u mě vše proběhlo v pořádku tak jsem ani nepřemýšlela nad tím,že by ted mohly nastat nějaké komplikace. Mám kamarádku,která měla stejnou velikost jako já a po roce šla právě na zvětšení na těch 550 ml cca. Já lituju,že jsem hned napoprvé nešla do větší velikosti,ale nevěděla jsem do čeho jdu,tak jsem dala na rady doktora. Foto tu nemám,ale kdyžtak bych poslala do zprávy pro představu. Držím palce,aby vše dopadlo dobře a ty měla radost ze svých prsou

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Aleneczka:
ahoj no pokud nejsi opravdu spokojená a už po 8 měsících tě tato myšlenka jít do větších napadá, tak asi stejně dojdeš k závěru jít na druhou operaci, ale opravdu zvaž všechny možné komplikace větších implantátů- jelikož mám vlastní zkušenosti- se zvětšením na druhý pokus- a je to opravdu jiné nosit implantát o velikosti cca 325ml nežli implantát o vel. 500ml a více, u mě se to např. projevuje bolestmi zad a prsou takže nemohu prakticky sundavat podprsenku (( a našli by se i další proti, takže když to shrnu spokojená ted jsem ale za tuto cenu ))

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené