arrow
Neprodává v Bazaru

radule
Pro mne nakonec taky zvítězila Plzeň .... mám to kousek a myslím, že neni pravidlo, že čím je zákrok dražší, tím bude výsledek lepší. Ze začátku jsem hodně uvažovala o Praze, ale myslím, že by to bylo zbytečně komplikované dojížděním. V Plzni jsou určitě také moc šikovní chirurgové.

No ... nejhorší je to rozhodování, komu se svěřit !!!! Neni to nic, co se jednoduše vymění. Ale myslím, že chytřejší budu po těch konzultačkách .... příští týden MUDr. Šolc, ten další MUDr. Kydlíček.

Operaci plánuji někdy po létě ... září, říjen.

arrow
Neprodává v Bazaru

Linda8
jo zítra hned písnu jak jsem dopadla ted se uvidí jak jsou naši páni doktoři féroví.....určitě se rozhodneš dobře a budeš se těšit s krásných kozének...

arrow
Neprodává v Bazaru

xxdanielaxx
vůbec nevím jak je to možný že tak spadli dolů, první dva měs. super krásně drželi a najednou hup a jso v p...., já si myslím že měli být víc vyplněný ...

arrow
profile_image
Any
od 10. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, tak dr. Kydlíček už na mě zapracoval.
Zatím si nemůžu stěžovat, dal mi 350 cc pod sval, takže teď mám velikost 70C. Vypadá to dobře, jenom jsem hodně špatně snášela narkózu, takže hospit. o den déle a nekonečná únava, ale všechno se spraví.
Jinak, ve fakultce super přístup, doktorů i sester, cena přijatelná, na všem se dá domluvit.
Fotky snad časem.
Pro mě je asi největší utrpení spát na zádech. Dnes v noci jsem trochu ležela na boku a vzbudil mě příšerný výstřel v prsu, tak se teď klepu, jestli jsem něco nepokonila. Chjo.

Andrej tak jak si u něj dopadla?

arrow
Neprodává v Bazaru

Holky,to tu fakt není nikdo,kdo by byl nebo něco slyšel o mudr.šolcovi,prosím,prosím,poradte.

arrow
Neprodává v Bazaru

radule
Ahoj Radulko .... tak v pátek jsem byla u MUDr. Šolce na první konzultaci. Byl hrozně příjemný a ochotný vše vysvětlit, bohužel tady od holek jsem o něm moc neslyšela. Příští týden mě čeká ještě jedna konzultace u MUDr. Kydlíčka (FN Plzeň) a na toho jsem chvály slyšela docela dost. Takže bych ti asi doporučovala vyzkoušet konzultace u obou, jako já. A pak se lépe rozhodneš.

Přeji ti šťastnou ruku při výběru, já sama vím, jaké je to dilema, svěřit někomu své tělo.

Papa

arrow
Neprodává v Bazaru

Linda_8
Ahojky,Linduško,no jsem štastná,že jsi se ozvala,no u šolce si mi líbí při modelaci jen ta jizva kolem dvorce a dolů ,kydlíček prý navíc dělá i v podprsní rýze.ty jdeš na co?a nevíš jak je to s termíny,za jak dlouho jsi šla na konzultaci a na kdy by tě nabídl termín,Potřebovala bych co nejdříve....

radule
poslala jsem SZ

arrow
Neprodává v Bazaru

xxdanielaxx
odepsáno a ještě gratuluju máš úžasný prsíčka

arrow
Neprodává v Bazaru

radule
Já jsem napsala mail oboum současně, odpověděli téměř ihned. MUDr. Šolc mě objednal na druhý týden a MUDr. Kdylíček za dva na konzultaci. Zatím jsem byla jen u MUDr. Šolce ( ke Kydlíčkovi se chystám zítra ), ptal se mi, kdy bych si tak představovala termín operace ..... já bych šla tak někdy přelom září/říjen ( v létě se to hůře hojí ), tak mi řek, abych se ozvala 2 měsíce předem. Ale myslím, že kdybys chtěla jít dřív, tak by to nemusel být až takový problém.

Mě je 23 let, prsa nevlastním žádný ..... měřím 178 cm a vážím cca 52 kg .... takže jdu na zvětšení. MUDr, Šolc mi navrhl 260 ml ( a to už se skoro cukal ), tak jsem zvědavá, jestli přesvědčím Kydlíčka na víc ml. Probrali jsme všechny varianty a nejjednodušší, nejméně riskantní a taky nejméně viditelná mi přijde řezem podprsní rýhou. Ale co doktor, to zřejmě jiný názor. Už jsi jim zkoušela napsat???

arrow
Neprodává v Bazaru

Linda_8
Zkouišela jsem napsal jen šolcovi,já právě zase na kydlíčka neslyšela samou chválu....tak nevím...

No ale já se informovala jen na modelace,na zvětšení to může být jiný.Jak to tam u šolce vypadá,ukazoval tě nějaký fotky?Jaký musí být vyšetření,to udělají oni?

arrow
profile_image
Any
od 10. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

radule

napiš, co jsi slyšela. Ať se zase trochu snesu na zem.

arrow
Neprodává v Bazaru

Any
ne ne nechci tě strašit,to se jednalo jen o modelaci ,ty máš implantáty a ty on opravdu umí,ale to bohužel není můj případ,já potřebuji modelaci.byla jsem na dovolený z jednou paní z Plzně a ta mi o něm povídala,že se s ním zná a tak se mu svěřila na modelaci a výsledek nebyl dobrý,ale je pravda,že to se může stát každýmu a každý tělo reaguje jinak,ale ty to máš fakt krásný.jak na tebe působil,co přístup sester a doktorů,to je na lochotíně?

arrow
profile_image
Any
od 10. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

radule

Díky za odpověď. Je to tak jak říkáš, každé tělo je jiné a taky jsem četla snad už o všech plasticích, že chybička se vloudila.

On na mě působil fakt dobře, mám ráda lidi, co se smějí na svět, a on se usmívá hodně.

jj, je to na Lochotíně, všichni byli velmi příjemní, ač jsem to neočekávala, tím, že se nejedná o soukromé zařízení.

arrow
Neprodává v Bazaru

Linda_8
Ahojky,tak už jsi byla u kydlíčka na konzultaci a pro koho jsi se tedy rozhodla?Já jsem se taky objednala na konzultaci k Šolcovi,jdu 1 srpna,tak uvidím...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené