arrow
Neprodává v Bazaru

monikahe
Ahoj, taky přemýšlím o prodloužení. Jaké přípravky se pak na to musí používat? na mytí vlasů nemůžu použít obyčejný šampon třeba Pantene?
Přípravky by se měli používát s vysokou výživou pro suché až poškozené vlasy.Jsou celé sady na péči o prodloužené vlasy-různých značek.Také zaleží hodně na metodě kterou máš vlásky přichycené a na typu vlasů třeba u pravých panenských evrop nemusíš tolik kůrovat a vyživovat jako u indických a vlasů evropského typu.Hlavní je kartáč a olejíček na změkčení vlásků a na tepelné úpravy.Někdo používá i klasickou vlasovou kosmetiku z drogerii,ale právě u některých vlasů se zkracuje jejich životnout a lesklá struktura,ale někomu stačí a vyhovují.Například u metody keratin za tepla by se neměli používat žádně přípravky s obsahem alkoholu ani ovocnou složkou zatvrdlý keratin by mohl změknout ( žvíkačkovat ) a zklouzavat z vlasů i s přidaným pramenem,ale u ostatních metod tomu tak není.musíš si sama ozkoušet pár značek a pak sama uvidíš co ti nejvíce vyhovuje a u toho zůstaneš.Nemusíš vždy kupovat tu nejdražší kosmetiku to není zásada čím dražší,tím kvalitnější.Jsem spokojená s gestilem.claxonem,mil mil profesional a L oreálem.

arrow
profile_image
monikahe
od 16. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

KESSIE
ahoj, a ty připravky "s gestilem.claxonem,mil mil profesional a L oreálem", kupuješ u kadeřnice neboiv drogeriii a kolik stoji? A nemáš zkušenosti s těma přípravky s drogerie, třeba od známych, které jsou dobré?

arrow
Neprodává v Bazaru

monikahe
ahoj, a ty připravky "s gestilem.claxonem,mil mil profesional a L oreálem", kupuješ u kadeřnice neboiv drogeriii a kolik stoji? A nemáš zkušenosti s těma přípravky s drogerie,

mám salónek tak s těmito přípravky i pracuji a jsem s nimi spokojená a klientky si je i kupují domů.nakupuji ve velkoskladech,nebo objednávám.Opravdou stačí levnější kosmetika a vlásky jsou bezvadné.

arrow
profile_image
elois
od 6. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

holky, prosím poraďte jakou kosmetiku používáte na prodloužené vlasy. chci jít na prodloužení a určitě chci pravou evropu,ale svoje mám trochu zničené odbarvováním a asi půjdu do blond,jak s vlasy zacházet,aby byly po prodloužení hezké a lesklé, ale aby mi nemastily hlavu? chtěla jsem koupit keratin h od literamu,ale jsem teď četla,že je na ***. díky

elois
Pokud budeš mít pravé evropy, tak té péče nebude potřeba tolik. Ale třeba já dřív používala obyčejné balzámy a masky z drogerie a to bylo nic moc. Na konečky jsem občas použila i olivový olej, protože byly šíleně suché. Ted používám střídavě Schwarzkopf Bonacure Repair Rescue a Wonder Gestil a jsou krásně jemňoučké a lesklé.

arrow
profile_image
zuuuziik
od 31. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahojte lidičky. Chtěla bych se zeptat jestli musíte používat jen speciální hřeben a speciální šampon atd. Včera jsem si nechala prodloužit vlasy a nic moc o tom nevím. Kadeřnice mi řekla že můžu používat jen speciállní výrobky. Je to pravda? Ty co mi nabízela jsou teda pekně drahé. Jak to teda je?Děkuji Zuzik

arrow
Neprodává v Bazaru

zuuuziik
Ten speciální kartáč potřebuješ určitě....sama poznáš že s normálním se to česat nedá!! A co se týče kosmetiky tak já používám šampon i balzám normální od Elseve tu růžovou sadu a je to OK. Masku dávám jednou za 14 dní a to wonder - gestil. Ta je suprová. Mám i tekuté krystaly ale ty používám málo. Vlasy jsou pořád krásné jako na začátku. A co se týče ceny kartáče tak je okolo 250 - 300 Kč....možná seženeš na netu i levnější....je to kartáč na prodloužené vlasy.

arrow
profile_image
andre
od 22. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

mám taky tedkom prodloužené vlásky..sice jen pár pramínků...používám také kartáč,..a na rozčesávání tekuté krystaly...bez toho nemám šanci je rozčesat.))))

Milísek
V prodejnách s kadeřnickýma potřebama, u kadeřníka anebo na netu

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahojky.. tak já používám kartáč na prodloužené vlasy.. a jinak klasické přípravky z drogerie.. hodně elseve.. šampon, kondicionér a masku... a dosti používám tekuté krystaly... vlásky jsou po nich hezky jemné a lesklé... a chrání vlásky při foukání...alespoň jsem se to dočetla na etiketě..,

arrow
profile_image
stassi
od 1. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

zuuuziik
a jakými vlasy máš prodlouženo?Já mám středoevropské a nemusím na ně dávat nic zvláštního.Používám to co na své vlastní střídám-Federic Fekkai,Alternu,Matrix.Prostě umeju,rozčešu-speciálním kartáčem,profouknu fenem nebo nechám uschnout a jde se.Ségra používá šampony z DM(Elseve,Dove..)a jinak nic extra,vlasy má krásné.Chce to ale holt zainvestovat při jejich koupi a vzít kvalitní evropy a ne si nechat nandat na hlavu vlasy,,evropského typu,,i kdyby ti stokrát říkali že jsou ,,jako evropy,, ony prostě nejsou!Pak odpadá starost,co na ně,aby byly pěkné.Tmavé odstíny takových vlasů ještě ujdou,ale světlé..nic moc,je z nich po umytí sláma.

arrow
profile_image
violet_lily
od 4. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak speciální kartáč musíš mít určitě...stojí kolem 200kč a já používám vlasovou kosmetiku s.o. cap. šampon vyjde tak n 260kč...jukni na to na netu

ahoj holky mám dotaz...ty tekutý krystaly co tu zmiňujete se dají koupit i v drogerce nebo jen na netu?...

na netu
www.vlasy-kosmetika.cz

genfy
dikes...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené