Asi takhle. Každá holka je blogerka. Proč ne? Ale pak už je jen rodíl jestli to vede mladá holka pro nějaké stádo kamarádek apod. a nebo člověk, který má vkus a vyzná se v tom. Většina blogerek ulítává na nějaké extravaganci. Chce se lišit od ostatních, ale ty kreace jsou přehnané. Možná na nějaké focení ok, ale když si to vezme normálně? Na ženách je stejně nejvíce krásná jednoduchost, elegance, ženskost...mám averzi vůči mašličkám, puntíkům, pruhům smíchaných dohromady. Dělám v modelingovém průmyslu. Moda je rozmanitá, ale ty hadry, které se kolikrát fotí potom ve skutečnosti nikdo nenosí. Jde jen o to vytunit fotku. Jo ať si každý nosí co chce, ale ať to není přeplácané. Důvtip je podle mě ve sladěnosti. Člověk,který se obleče jednoduše a přitom vkusně, zajímavě a ladí mu to. To je podle mě špička. To co dělají blogerky? Pardon z šatny si můžu na sebe obléknout 10 hadrů najednou a ještě do toho dát podkolenky a pak říkat, že jsem stylová. Člověk, který na blogu doporučuje oblečení od vientnamců má podle mě taky dost. To je lepší zajít do sekáče. Člověk by měl ukazovat také kvalitu.

arrow
profile_image
Arabella Rose
od 19. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Třeba mě styl Chiary moc neoslovil, nevidím tam žádnou ženskost, jasně podívám se co má na sobě, ale neinspiruju se tím. Působí na mě tuctově. Líbí se mi ale DulceCandy.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Můj oblíbený blog je Maddy... Teď nevím přesně, ale něco na způsob "po mojej stronie lustra" nebo tak... Není na tom nic extravagantního, ale některé její kombinace se mi vážně líbí.
A co se týče našich bloggerek, přijde mi to skoro všude jedno a to samé.
A za mě ponožky do lodiček taky ne. než s tím přišli návrháři, byl to pro všechny tyhle bloggeríny hrozný přehmat a kekel a kdesi cosi a teď to nosí, přičemž předtím to naprosto odsuzovaly...
A Chiaru nemám ráda... Občas mi z jejích kombinací připadá, že se dovolává pozornosti...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

[url=www.chicaboomb.blogspot.com][/url]
Reaguji na EleanorWoods: hodně bloggerek právě nakupuje v sekáči

arrow
profile_image
micicenka
od 25. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Fellys: buď v klidu, slečna Daisy si vystaví fotky cizích koček a prohlásí, že ty se svými originály jsi nudná...ha ha.Za to ona je hvězda-nejspíš Nicole a ostatním dělá stylistku!

arrow
profile_image
Tulítečko
od 7. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Za prvé: Faktu o tom, že většina Čechů, nevím proč, stále lpí na obyčejných jeansech, botaskách a nějakém jednoduchém topu s potiskem, jsem si nejvíce uvědomovala, když jsem přijela do Paříže. Ale Paříž Nepaříž, i tady v Česku se najdou vážně krásné modely, které si samy slečny pokombinují. Ale rozhodně musím uznat, že v Paříži jsem se vážně koukla na každou slečnu a ta vždy měla na sobě něco originálního, něco, co bylo i pro inspiraci ostatním. Musíme si uvědomit, že oblečení už není jenom něco, co chrání tělo před chladem. Je to něco, co by mělo vyjadřovat osobnost každého člověka, měla by ohromit, někdy i šokovat. Samozřejmě záleží na jednotlivci jak moc se chce odlišit od ostatních.

arrow
profile_image
Aikosuki
od 12. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Daisy1:

juuuuuuuuuu, náhodně jsem toto přečetla a úplně mi to připomenulo mé melancholické časy, ))) potěšilo

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené