Cituji Desire: mám ted 13 a vystačí mi to tak tak (žiju sama v bytě)

To je fakt málo, ale spíš, než že bys hned žádala o zvýšení spíš dobře pracuj. Pak ti přidají buď sami, nebo aspoŇ zvýšíš svou vyjednávací pozici.

arrow
profile_image
Desire
od 6. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Bacilek: Tam to právě nijak nejde Je nás tam x, co děláme stejnou práci...nejde poznat, kdo pracuje líp nebo hůř. A samy nepřidají 100% Je to Open space...něco jako Sony. Střídají se tam lidi dost prý. Takže proč by mi přidávávali, když můžou vzít kohokoli jiného

Cituji Bacilek: To je fakt málo, ale spíš, než že bys hned žádala o zvýšení spíš dobře pracuj. Pak ti přidají buď sami, nebo aspoŇ zvýšíš svou vyjednávací pozici.

Jej, kéž by tohle platilo. Dnes jse dost práce o "kusu". Dokud tě můžeme žímat, ždímeme, když už nemůžeš běž, najdeme si někoho nového plného elánu.

Samozřejmě to trochu přeháním, ale firmy platí podle toho, kolik můžou a každý je tam docela dobře nahraditelný. Nelíbí se ti to? Nevadí, jsou jiní na tvojí pozici.

Jsou profese, které záleží na konkrétních lidech a jejich ztráta by zaměstnavatele ochromila. Ale v těhle velkých firmám ne, ale podle toto to vypadá.

Čím se tedy nechci nikoho dotknout, jen sama vím, jaké jsou někdy pracovní podmínky těžké a buď musíš brát (překousnout svojí hrdost a ustoupit) nebo jít o dům dál (což ne vždy jde).

arrow
profile_image
Desire
od 6. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Patty: Přesně tak, bohužel to tak je. Jsem v práci spokojená (ted jsem tam druhý měsíc) ale kvůli penězům budu hledat dál...na výplatní pásce jsem měla 12 300, no nato, že bydlím v bytě sama mi nezbyde vůbec nic, takže se nedá nic dělat

Já dělala za podobný peníze kvůli praxi a je to fakt děs, člověk otáčí každou korunu....ale překousla jsem to právě proto, že jsem měla dobrou praxi a věděla jsem, že se mi to v budoucnu vyplatí, ale strašně mě to ponižovalo, že jsem byla jen kus a ještě za takový prachy, za který spousta lidí ani nevstane z postele

arrow
profile_image
Desire
od 6. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Patty: Přesně tak...taky se to ve mě pořád mele...chci si hledat jinou práci, tak uvidíme no. Na jednu stranu mě to i štve, protože mě ta práce baví a kolektiv je super, ale ty peníze to se nedá dlouho no....

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené