arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Nympha:
Prázdniny se berou jako víkend, takže do 21.30
Když se chce někde zdržet, tak mi píše SMS, já většinou svolím..Ale nerada . Vlastně jsem nějak nepostřehla, že bude brzo dospělý Víš, v dnešní době je to těžké, v šestnácti si vybral svoje průšvihářské období, chytil se party, kašlal na školu..Naštěstí jsme to podchytili včas, od té doby celkem seká latinu, ale já jsem od té doby prostě pořád jako na jehlách. Bojím se alkoholu a drog. Proto chci, aby chodil domů včas a po dvou..
Nojo, je to těžký..

arrow
profile_image
Rafaelka
od 26. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Fellys:
Máš to doma skvelé si myslím..

arrow
profile_image
Rafaelka
od 26. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Fellys: PARTNERA AT SI UŽÍVÁM. A CO KDYŽ NECHCI? JSEM S PŘÍTELEM 3 ROKY A NEHODLÁM HO OPUSTIT- JENŽE V TOM MĚ NIKDO NEVĚŘÍ A BEZTAK SI ŘÍKÁ ŠAK POČKY ZA PÁR LET ANO JE TO MOŽNÉ, ALE NEVĚŘÍM TOMU.

No toto nemám rada, ja to nazývam umele nabúravanie vzťahu. Do mojho sa tiež stále montovali, až sa domontovali-a nie len rodičia, ale skoro každý.
A pre moju mamu bol každý s kým som chodila zlý, špatný partner...nikto nebol dosť dobrý a ani nebud vždy bude mať problém.

arrow
profile_image
Rafaelka
od 26. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Moja segra je o 5 rokov mladšia, neberem ju tak, považujem ju za seberovnú. A to je dobre. Sama uznala, že keď ju považovali stále za dieťa, tak to i zneužívala-hlavne keď šlo o peniaze .

Cituji Rafaelka: Moja segra je o 5 rokov mladšia, neberem ju tak, považujem ju za seberovnú

Jenže já si myslím, že sourozenec je něco jiného než dítě...

Cituji amelie1111: v šestnácti si vybral svoje průšvihářské období, chytil se party, kašlal na školu

Tak to pak chápu, to je pak důvod ho držet zkrátka
Ono 17let je ještě docela málo, v 17 jsem si připadala taky hrozně dospělá ale stejně jsem dělala kraviny a dělám je občas doteď... nemyslím si že bych byla úplně zmoudřelá a dospělá... a proč taky na to mám celý život

Reaguji na amelie1111:
Za měsíc mi bude 18, cca poslední rok mám ´vycházky´ o víkendech jak se mi to hodí. V týdnu ani večer ven nechodím, výjimečně, vždy dopředu oznamuju. Když jdu pryč, řeknu, v kolik asi přijdu a později zavolám nebo napíšu kdy přesně. Navíc, jsem ráda, že když potřebuju, někdo pro mě přijede (bydlím na vesnici, když jdu někam s kamarády, jedu do 20 km vzdáleného města). V 15, 16 byly příchody většinou podle domluvy, jen občas dýl.
Jestli ´seká latinu´, posunula bych vycházky aspoň o hodinu, muset být doma o půl desátý, to mi přijde dost tvrdé.

arrow
profile_image
piper mojeid
od 26. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Kajess: muset být doma o půl desátý, to mi přijde dost tvrdé

Tak teď nevim, jestli jsem divná nebo co , ale mně to teda vůbec tvrdé nepřijde, naopak . Každej den do půl desátý, no ty bláho, o tom se mi mohlo v 17 letech leda tak zdát (i o prázdninách). Mohla jsem jednou za čas třeba do půlnoci, chtěla jsem 1x týdně, ale to mi neprocházelo, takže byla domluva 1x za dva týdny. Jinak jsem chodila ven odpoledne a na večeři byla doma, proč furt někde trajdat a ještě utrácet za jídlo Kalit se dalo i odpoledne, ať to nevypadá, že jsem byla nějaká puťka
Reaguji na Kajess: Myslím, že ti to přijde tvrdé právě kvůli tomu, že jsi v tom věku, kdy to člověka "táhne ven", nechce být moc doma. Taky jsem to tak měla Nemyslím to nějak zle Počkejte holky za pár let, po dvacítce budete rády, že můžete být doma, unavený z práce nebo ze školy sednete večer k PC nebo telce... fakt!

arrow
profile_image
pehot
od 27. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji vilaamalka: tyto názory považuju za nevyspělé. stejně jako ty časem začneš chápat, že se k tobě budou i přes dospělost chovat jako k mladší, protože jsi jejich dítě, tak oni začnou chápat, že jsi dospělá a samostatná. jde to pozvolna, člověk si toho ani nevšimne a pak zjistí, že ta matka, co lezla v -nácti na nervy, je docela fajn ženská.


já své rodiče 100% pochopila a hlavně docenila až po té, co jsem se sama stala rodičem.

Reaguji na piper:
Nee, zas že by to bylo nějak extra hrozné, to jsem nemyslela. Osobně nemám potřebu trčet každý den do půl desáté venku, ale pokud jsu prázdniny, je hezky a je co dělat, půl desáté je málo - ale netvrdím, že nutně každý den. Já jsem ráda, že mi většinou dovolí jít kam chci a na jak dlouho chci, ale pokud bych mohla jít na dýl někde jenom třeba jednou měsíčně a ještě bych se musela doprošovat, to by mě štvalo.

arrow
profile_image
piper mojeid
od 26. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Kajess: nemám potřebu trčet každý den do půl desáté venku, ale pokud jsu prázdniny, je hezky a je co dělat, půl desáté je málo - ale netvrdím, že nutně každý den.

OK, to pak jo

Cituji amelie1111: Prázdniny se berou jako víkend, takže do 21.30
Když se chce někde zdržet, tak mi píše SMS, já většinou svolím..Ale nerada

Nebuď "macecha" udělej mu občas to,že může být jak dlouho chce,ale sedni do auta a jeď ho nečekaně zkontrolovat,zda je tam kde řekl,eventuelně se domluv,že ho na určitou hodinu vyzvedneš.Taková ta mírná nejistota dospělých studujícíh dětí,že kdykoliv se může jim za zády objevit rodič je "drží na uzdě".

Reaguji na Fellys:
Vždycky budeš "mámina malá holčička" většina matek to tak má nastavené a své děti prostě chrání.Ber to jako klad,kdyby tě nemilovali,tak na tebe kašlou

arrow
profile_image
dalenka
od 20. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já brala svou dceru jako kamarádku a moc se mi to vymstilo. V 15-ti otěhotněla a teď mám 3 letou vnučku a mockrát si vyčítám, že jsem měla být tvrdší. A to má dcera musela být každý den doma ve 20 hodin a venčit psa. Dalo se tomu zabránit? Možná zakázat jí přítele v tak mladém věku...nevím a už to nezměním...

arrow
profile_image
Káča88
od 25. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

FELLYS
Tohle rodičům nevysvětlíš ani si to "nevydupeš". Oni k tomu musí dojít. Zkus při nějaké debatě říct svůj názor jak bys nějakou věc řešila, když se zachováš párkrát dospěle, tak si po čase řeknou, že ta jejich holka není "trdlo" a že se s ní dá mluvit a postupně dojdou k tomu, že s tebou můžou jednat fér jako s rovným. Ale musí to být oboustranné. Samozřejmě budeš pro ně vždy to "trdlo", kterému musí poradit, pomoci apod. (jsou to přeci rodiče).
To trdlo je příklad, neber to osobně.

LADY_KATE
"U prarodičů to mám ještě horší, pro ně jsem stále malá Kateřinka."
To jsem pořád taky, ale čím jsem starší, tím víc jsem za to ráda

arrow
profile_image
piper mojeid
od 26. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Laky: jak dlouho chce,ale sedni do auta a jeď ho nečekaně zkontrolovat

Rozesmálo mě to (při té představě), ale je to dobrý způsob, jak si ověřit, že všechno klape... U nás tahle varianta nepřicházela v úvahu, aby mě rodiče takhle zkontrolovali. Navíc jsme se často během večera přesouvali z podniku do podniku, následující den ráno jsem rodičům přiznala jen jeden . Za to jsem musela být doma přesně v předem smluvenou dobu, když jsem párkrát nebyla (třeba o půl hoďky), tak to byl mazec

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené