arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Fellys: ui přítele spímkdy chci ( je mu 23) takže naši toohle neřeší.

Tak to ti závidím! U mě jsou kluci největší problém

Cituji amelie1111: Prázdniny se berou jako víkend, takže do 21.30
Když se chce někde zdržet, tak mi píše SMS, já většinou svolím..Ale nerada

Tý brd'o! Tak to je nářez.. Zlatá moje maminka!

Cituji Laky: není to o tom,že by nic nesměl,může co chce,ale kdyby se někde něco stalo,tak vím alespoň kde se pohyboval a časový horizont

Ano, ano, tady má aspoň někdo pochopení. Mojí mamce to taky tak dělá a jsem za to ráda.

arrow
profile_image
PaniXY
od 8. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dítě bude pro své rodiče dítětem celý život, ať je ti 15 nebo 45. Vždycky se o tebe budou bát a budou se tě snažit chránit, proto ty různé "hloupé" rady, zákazy, všelijaké řeči.

Jako výraz dospělosti beru to, že se s tím člověk smíří a bere to jako fakt. Nemá cenu proti tomu bojovat, hádat se, vyvolávat konflikty... to dělají puberťáci. Dospělý člověk se s tím buď srovná a bude dodržovat pravidla hry nebo prostě vyletí z hnízda.

Já jsem z domu vyletěla hodně brzy, od 15 jsem byla na intru, pak koleje... domů jsem většinou jezdila málo. Tehdy jsem si myslela jaká jsem super, že to tak zvládám, byla nadšená, že jsem z dosahu rodičů a můžu si žít po svém... A dneska vidím, že jsem neměla tak pospíchat a zůstat u našich déle, dost se totiž přetrhal vztah mezi mnou a mámou a teď v dospělosti už se navazuje hůř.

Vztah mezi rodiči a dítětem prostě nikdy nebude úplně rovnoceným. Vždycky se musím smát, když vidím, jak moje 80-letá babička peskuje svého syna (mého tátu), kterému je 58, podniká a zaměstnává spoustu lidí. A naše babi mu volá na jednání a chce nakoupit zlevněnou mouku v Kauflandu, v autě mu nadává, že jezdí moc rychle, má přestat kouřit a moc ponocuje.

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Fellys:

Dokud budeš mít rodiče budeš pořád jejich dítě a budou tak na tebe nahlížet.třeba i ve 40 ti. Rodiče mají tendence vychovávat celý život.

Ono je to tak , že v každé životní /věkové) etapě si člověk myslí, že nabyl mnoho zkušeností a je vyzrálý , ale myslí si to jen do té doby než přeskočí do další etapy kde zjistí jak velice se mýlil.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené