neustálé neuskutečněné rezervace!

arrow
profile_image
Domuška
od 14. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

95%hodnocení

Cituji berunkaa: neustálé neuskutečněné rezervace!

Naprosto souhlasím. Slečna AAAndrejkAAA si u mě 15.2 rezervovala šaty s tím, že o ně má opravdu obrovský zájem, ale že nemá peníze a že platbu pošle se zpožděním. Zpoždění trvalo měsíc respektive do 22.3., kdy se ozvala že peníze opravdu pošle druhý den. Od té doby se neozvala.
Opravdu nechápu, proč si něco rezervuje, když na to evidentně nemá peníze. Hlavně, že má v inzerátech, že koupí kabelky od LV

Reaguji na berunkaa: Milá slečno, co si to dovolujete? Na dobírku jste mi poslala pouze jednu kabelku za cenu obou dvou, a stále jsme mi psala, že tu druhou pošlete co nejdříve. Je to cca. rok a žádná komunikace! Nechápu tedy Vaši drzost! Pokavad máte v plánu poslat mi moji kabelku, kterou jsem si zaplatila, tak budu velice ráda! Jinak nechápu Vaši snahu mě zde osočovat!

Reaguji na berunkaa: URL
AAAndrejkAAA - negativní - Bohužel kabelka nepřišla. Byla jsem se slečnou dohodnutá na prodeji 2 kabelek, ale přišla jen jedna, ale peníze požadovala za obě. Bohužel nereáguje a peníze odmítá poslat zpět. Je to škoda, protože dřívější obchody dopadly skvěle.
22.10.2011

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené