arrow
profile_image
Tereza Terez
od 15. 8. 2019
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj,
prosím o radu ohledně výběru denního krému na obličej a něčeho účinného na mé akné. Jestli máte nějaký typ, co Vám pomohlo.
Mám mastnou pleť, hlavně čelo. Na tvářích a spodních čelistích se mi dělají červené pupínky, někdy s bílou čepičkou, někdy jen takové bouličky. V T zóné mám velmi mnoho černých teček, které se teď rozšiřují a dolu po tvářích. Akné mě trápí už 7 let. Ale v posledních 2 letech se rozšířilo právě i na tváře, kde jsem ho dříve neměla. Zkoušela jsem toho už mnoho a pořád nic.
Teď mi dochází denní krém od Nivei Urban Skin Detox, ne že by byl tak špatný ale přišlo mi, že mi po něm pleť dost lepí. Při výběru nového, mě zaujala značka La Roche-Posay. Jen je škoda, že nemají moc výrobků s SPF ochranným faktorem proti slunci, tím se mi výběr docela zužil. Koukala jsem na - La Roche-Posay Effaclar DUO (+) korekční obnovující péče proti nedokonalostem pleti a stopám po akné SPF 30 - máte s ním někdo zkušenost? A celkově se značkou La Roche-Posay na problematickou pleť?
Prosím tedy o doporučení denního krému na problenatickou pleť s SPF, názor a zkušenosti s La Roche-Posay a jakoukouli radi, jak na to úmorné akné. Za Vaše odpovědi, typy, rady, budu moc vděčná.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené