arrow
profile_image
Blekinka
od 27. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, od porodu se mi výrazně zhoršilo akné, především po tém, co jsem začala používat antikoncepci Cerazette. Kojím stále a pleť mám v naprosto katastrofálním stavu, bez make-upu nemůžu ani s košem. Je mi 32 a stydím se, že vypadám jako puberťak. Pleť je plná pupínků, barevně nejednotná, prostě vypadám, jak kdybych se o pleť vůbec nestarala. Uvažuji již o návštěvě kožního lékaře, ale je vůbec možná nějaká léčba, pokud stále kojím? Nejsou přípravky na akné nevhodné při kojení? S kožaři mám bohužel jen špatné zkušenosti, ale teď už opravdu nevím, jak dál. Neměla jste některá podobný problém? Předem děkuji za odpovědi.

arrow
profile_image
baruss
od 8. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

ahoj, určite zbehni na kožné niektoré pripravky je možné použivat i pri kojeni a ničomu nevadia to akné možeš mat z hormonalnej disbalancie po porode a zvyšenej hladine niektorých hormonov pri kojeni. Kožná Ti určite poradi v Brne v Bohuniciach sa jedna doktorka čo sa špacializuje na liečbu akné. Je vážne odborník ale myslím,že každý lepší kožiar Ti s tym poradí

arrow
profile_image
kalimerka
od 20. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj.je to u tebe trošku opačně, než jak to znám od sebe a okolí.Spíš se to lepší, ale určitě bych zkusila nejdřív gynekologa.Teda s tím mým můžu probrat všechno a ty nemáš nejspíš problém kožní, ale hormonální.A ještě jedna z vlastní zkušenosti nerýpat, nechat být a neplácat tam zbytečně moc sr.ček.Max umýt a namazat.A od té doby co mám děti a už to pár let je, používám jen dětské krémy.A krásné je, že mi typují o 5-10 míň.

Zašla bych jak na gyndu, tak ke kožnímu. Některá z vnějších léčeb by snad do mléka přecházet nemusela, a aspoň trochu by mohla akné zmírnit. (hormonální příčinu má přece skoro každá, i když jiného typu)

arrow
profile_image
Blekinka
od 27. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Děkuji moc za rady, zajdu si na gyndu, stejně musím pro prášky, tak zkusím požádat o jiné, než je Cerazette, ale myslím, že při kojení moc variant není. Doktorka mi stále doporučuje tělísko, ale nevím, nejsem si jistá, jestli je to to pravé pro mně. A pak se zkusím někam objednat na kožní. Neznáte náhodou v Praze někoho dobrého?

arrow
profile_image
missHELL
od 27. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Blekinka: Neznáte náhodou v Praze někoho dobrého?

Slečny si tu hodně chválily kožní v Motole, akorát jsou u ní dlouhé objednávací doby.

arrow
profile_image
Adell
od 19. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Blekinka: Ahoj, soucítím s Tebou, měla jsem to samé. Teda nejdříve zhoršení pleti v těhotenství a potom mnohem větší právě po porodu. U mě to stopro bylo kojením, protože jakmile jsem kojit přestala, tak se mi pleť začala lepšit. Nicméně jsem stejně vypadala pořád děsně, takže jsem si u kožního vydupala curacné. Poté se mi akné téměř vyléčilo, udělá se mi jen sem tam malý pupínek, žádné boláky. Pokud kojíš můžeš dostat jen léky na potírání (nic na užívání vnitřně), navíc mám dojem, že ani jinou HA nemůžeš.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené