arrow
profile_image
pyrolis
od 3. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Rozhodla jsem se používat opalovací krém na obličej (každé ráno pod makeup), abych předešla stárnutí kůže. Měla jsem sundance a teď jsem si koupila daylong gel fluid. Bohužel po obou se mi dělají děsné boláky - s každým bojuju tak 3 týdny a navíc mi po něm zůstanou pigmentové skrvny. Nakonec teda vypadám ještě hůř než kdybych nic nepoužívala. Na čele mám zase drobnou krupičku. Četla jsem, že by to mohla způsobovat alergická reakce nějaké složky v opalováku spolu se sluncem. Nevíte jaký teda mám používat?Jakým složkám se vyhnout?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mě podobnou neplechu dělá jakýkoli krém,kde jsou silikony. Chtěla jsem také používat Daylong gelfluid,ale i tento obsahuje silikony,takže jsem ho nekoupila. Dopourčím se podívat po nějakém třeba přírodním,kde nejsou silikony nebo minerální oleje,ale chce to asi zkoušet, co Ti sedne. Do té doby než najdeš vhodný opalovák - vysadila bych ho a místo opalováku bych raději používala buď make-up s faktorem nebo pudr s faktorem.

arrow
profile_image
camomila
od 30. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já mám od Biodermy 50+ a nepřijde mi tak hutný a umaštěný jako ostatní. Můžu ho jen pochválit

arrow
profile_image
bejbee
od 4. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji pyrolis: Rozhodla jsem se používat opalovací krém na obličej (každé ráno pod makeup)

Tohle mi přijde teda vražedná kombinace a ta pleť se musí dusit, nedivím se, že ti to dělá neplechu. Je hromada denních krémů s ochranným faktorem, make-upů s ochranným faktorem nebo když bys trvala na používání obou těchhle věcí, zkusila bych něco takového: http://www.fann.cz/e-obchod/katalog/pece-o-plet/Ma tis-Paris/Reponse-Jeunesse/City-ProtectTM-SPF-50. Krom toho si myslím, že vysoký faktor není denně vůbec nutný v našich podmínkách, pokud teda nejsi celý den venku.

arrow
profile_image
Tuxee
od 7. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji pyrolis: Četla jsem, že by to mohla způsobovat alergická reakce nějaké složky v opalováku spolu se sluncem.

No já nevím, podle mě to nemusí být hned alergická reakce. Řekla bych že je to prostě tím že opalovací krém je mastný, ucpává póry atd, navíc když na to dáš ještě make-up. Když používám opalovací krém často, taky nemám moc hezkou pleť. Lepší se mi taky zdá ten make-up nebo třeba bb cream s faktorem. Jasně, asi to neochrání až tak jako krém, ale taky si myslím, že pokud vyloženě nejsi na slunku celý den nebo nejsi extrémně bledá tak to úplně stačí.

arrow
Neprodává v Bazaru

Mě taky opalováky ucpávají póry,řeším to makeupem s faktorem,stačí mi bohatě 15

arrow
profile_image
Kvikus123
od 9. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mám daylong krém 50+, i když trpím na lehčí akné, v létě jen nedokonalosti zamáznu korektorem, jak se potím (v kanceláři máme stále aspoň 30 stupňů), tak make-up nemá smysl. Stejně se pleť trochu opálí a vypadá to dobře, nezaznamenala jsem žádné negativní reakce. Nezkoušela jsi jen opalovák?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené