arrow
profile_image
dareen
od 16. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky,

tak by mě zajímalo, jaký k tomu zaujímáte postoj? Vždy jsem byla naprosto přirozená, myslela jsem, že umím vycítit co a jak, ale po posledních několika zkušenostech a setkáních s "individuaama" (omlouvám se, ale opravdu nevím, jak jinak tyto pány nazývat), jsem ztracená. Kleslo mi sebevědomí a než abych se nějak projevovala, tak se raději držím zpátky a vše nechávám na opačném pohlaví, ať se snaží. To obvykle trvá do doby, než zjistím, že nějakému tomu pánovi na mně skutečně záleží, má mě rád a nedělá si jen srandu (a i tady se musím hodně přemáhat, říkám si, jestli to něco, co chci navrhnout, nebude moc troufalé nebo co já vím jaké ). Ovšem nemohla jsem si nevšimnout, že několik mužských to raději vzdalo, protože, ač mi to tak nepřijde (když se v sobě peru s přemírou citu, který ovšem nedávám najevo ), asi je přestalo bavit neustálé jednostranné dobývání.
Proto, otázka je jasně položená, mě zajímá - co a do kdy považujete za zdravou aktivitu, a co je uz pro vás vtírání?

arrow
profile_image
DragonLady
od 10. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Předpokládám, že myslíš situaci, kdy se oba vidí jednou denně nebo po pár dnech?

Zdravá aktivita - zájem o druhého (např. večer se zeptat, jaký měl ten druhý den), domlouvání se na schůzkách apod., občasné sdělování zajímavostí (to ale neznamená, že bude mobil pípat každých 10 minut)

Vtírání - neustálé bombardování smskami, maily, neustálá potřeba telefonovat a říci tomu druhému každou maličkost, která se právě udála, vyprávět o tom druhém všem okolo (zvlášť těm, kteří ho znají)

arrow
profile_image
retroMa
od 3. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji dareen: Ovšem nemohla jsem si nevšimnout, že několik mužských to raději vzdalo, protože, ač mi to tak nepřijde (když se v sobě peru s přemírou citu, který ovšem nedávám najevo ), asi je přestalo bavit neustálé jednostranné dobývání.

Haha zrovna včera jsme něco podobného řešili s kamarádkou. Já jsem právě takovej ten tip, že mě kluk fakt musí hodně uhánět, málo dávám najevo city, natož snad mu napsat první a ještě ke všemu třeba, že se mi to líbilo apod. - jako když on sám řekne byl to hezkej večer tak řeknu to samé, ale sama bych to první neřekla (na to fakt nemám odvahu, bojím se odmítnutí , i když zas tak ošklivá asi nejsem, jak všichni tvrdí , ale to sebevedomí jsem nikdy neměla ač mě většina soudí za namyšlenou a silně sebevědomou)a je fakt, že jsem pár skvělých kluků asi právě kvůli tomu ztratila (někteří mi to i po nějakem čase řekli, že jsem byla moc nedobytná a oni si to spíš vykládali, že je nechci a tak šli jinam) -a jak řikala kamarádka, je dobré dělat drahoty, ale jen do určité a určitou dobu, kluci se pak radději přesunou k lépe dobyvatelné slečně, kde to bude jednodušší . A uznávám asi má pravdu ... Takže rada na konec - určitě dej dotyčnému najevo, že je skvělý, stojíš o něj, abys o něj nepřišla, ale né moc okatě, aby si tebou nebyl hned tak moc jistej . A držím palečky aby to dopadlo, pokud je nějaký o kterého stojíš ..

arrow
profile_image
dareen
od 16. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

jde mi hlavně o začátek vztahu, kdy se seznamujete, popř. čerstvé začátky, kdy spolu 2 začínají být . . .

no jo, ale ne moc okatě, to se snadno řekne, hůř dělá . . . já i když neudělám nic, tak mi připadá, že kolikrát všechno vypadá přehnaně a okatě, ačkoliv ani nemá co

Myslím, si že muži mají mnohem radši slečny, které ,,dělají drahoty,, než ty, které jim skočí rovnoou do postele. Samozřejmě, že jsou ješitní a musí se povzbuzovat jejich ego, ale nic se nemá přehánět. Takové to, že tě nemá jistou je ve vztahu docela dobré afrodiziakum a mělo by být rovnou od začátku.

Cituji dareen: jde mi hlavně o začátek vztahu, kdy se seznamujete

Kluk musí být v pozici kdy tě přemlouvá o každé rande,někdy taky nemusíš mít pro něho čas,on se musí snažit,aby jsi se nenudila a byla s ním ráda..........pokud to nevydrží a odejde za jinou tak tě až tak nemiloval a žádná škoda.
Rozhodně neskákat šipku do postele a neviset mu kolem krku trocha chladu a nezájmu se vyplatí.

arrow
profile_image
Kollyasek
od 9. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mi to přijde jak stokrát omleté téma...

Reaguji na DragonLady: Tos napsala hezky!

Jinak jako já nevím, tenhle ten přístup alá ledová princezna mi nic neříká. Nebaví mě hrát s chlapem hry o to, kdo komu první napíše, že mu neřeknu, že se mi večer líbil a prohrajte ten, kdo řekne jako první miluju tě. Nebudu se třást, až mi napíše jako první, když je venku třeba hezky a já bych něco podnikla.

Cituji dareen: asi je přestalo bavit neustálé jednostranné dobývání.

No bodejť! Proč by se měl vlastně snažit, když nevidí žádnou odezvu? Chlap taky potřebuje dát najevo, že má zelenou a ne ho furt dusit. A jsou za to mnohdi dost rádi!
Navíc si myslím, že u lidí, kteří spolu být chtějí, to jde přirozeně, a ne že budu vymýšlet strategie, že se mu ozvu až za tři dny apod.

Cituji Kollyasek: Jinak jako já nevím, tenhle ten přístup alá ledová princezna mi nic neříká

celoživotně jsem "ledová princezna" a pro muže je to jak mávat rudým šátkem býkovi před očima není to hra,taková jsem a jiná už nebudu,ale jasný,že předstíraný nezájem je asi poznat.To máš zřejmě na mysli.

Každá mámé hold jinou taktiku, ale souhlasim s Laky, že nedostupnost je pro hodně chlapů super.

arrow
profile_image
malutka
od 22. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Laky:
Souhlasím, chlap je od přírody lovec.

arrow
profile_image
dareen
od 16. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

díky za názory . . . já ale taky nejsem moc na předstírání a všelijaké zahrávání a hry
nikdy jsem tohle neřešila, až když se mnou pár chlápků vyběhlo a se mnou to docela zamávalo . . . nejde mi ani o to, jak a čím ulovit toho chlapa, ale prostě o to, abych věděla, kde je ta přirozená hranice, abych ze sebe nedala až příliš a znovu mi to neublížilo . . . bojím se ukázat a dát najevo ty city, a to podle mě není správné

Cituji dareen: až když se mnou pár chlápků vyběhlo a se mnou to docela zamávalo . .

Měli pocit,že jim visíš na krku?Obtěžovala je tvá přehnaná láska?

arrow
profile_image
dareen
od 16. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Laky: Měli pocit,že jim visíš na krku?Obtěžovala je tvá přehnaná láska?

to bych právě neřekla . . . spíše je odradil ten můj "nezájem" . . . nebo bych řekla, že chtěli jen sex, a já mám trochu jinou představu o vztahu než hned s někým skočit do postele - bohužel na to šli přes sladké řeči a spol. Proto je asi ve mně ta opatrnost až strach s projevu nějakých citů a marně hledám tu hranici, na kolik být otevřená nebo nikoliv.

Cituji dareen: spíše je odradil ten můj "nezájem" . . . nebo bych řekla, že chtěli jen sex, a já mám trochu jinou představu o vztahu než hned s někým skočit do postele

Pokud tě "poslalo do háje" pár týpků,co měli zájem pouze o sex a dál nic,tak není čeho litovat.Chovej se normálně,ale změň výběr protějšků

arrow
profile_image
Kollyasek
od 9. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji dareen: nebo bych řekla, že chtěli jen sex, a já mám trochu jinou představu o vztahu než hned s někým skočit do postele

Tak pokud tě chtěli jen na sex, tak tě to nemusí mrzet, že... Mně by spíš štval kluk, kterého jsem odradila tím, že jsem nebyla schopná dát najevo svůj zájem.

Každej chlap je jinej, ne každej je těžkej borec, co si nabalí babu. Já mám jiné zkušenosti, protože mám radši neprůbojné typy, nedělá mi problém "zapracovat". A mám spoustu kámošů, co holku na sex nehledají, ale nebaví je ze sebe dělat furt wola, když se slečna nechává moc ukecávat a sama od sebe se jim neozve...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené