arrow
profile_image
Agatha
od 30. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, letos mi taťka nabídnul společnou dovolenou a rád by jel na all inclusive. Já toho tedy příznivce moc nejsem, ale nechám to na něm.. Nicméně chceme jet bud do Řecka, kde jsme byli už několikrát a moc se nám tam líbilo a nebo do Turecka. Bohužel nemáme žádné zkušenosti s all inclusive.. Ráda bych se proto zeptala, když už teda dovolená s all inclusive, kde je to podle Vás, co se těchto služeb týče, lepší..

Agatha
Ahojky,
tak my už zase jinak než all inclusive ani nejezdíme
Je to prostě paráda, můžeš si dát co a kolik chceš a nepočítáš peníze.
Co se týče těchto dvou oblastí, tak jsem byla v Řecku na Korfu a v Turecku na několika místech.
Řekla bych, že pokud jedete do 5 hvězdičkového hotelu do Turecka, tak asi větší luxus zažiješ tam. V Řecku záleží hodně na výběru hotelu. My byli v Iberostaru- je to síť hotelů po celém světě, a ten je zárukou opravdu vysoké kvality, ale je docela drahý.
Známá byla taky v Řecku v nějakém 3hvězdičkovém hotelu a byla sklamaná. Říkala, že to byla taková lepší plná penze.
Takže , když to shrnu a jde ti pouze o služby all incl. tak za přijatelné peníze pořídíš to Turecko lépe, ale opravdu to chce 5 hvězd. hotel.
Ale pokud ti jde o celkovou krásnou dovolenou, kde můžeš jet po okolí a kochat se krásnou přírodou, tak jednoznačně Řecko.
V Turecku je nádherný a luxusní celý ten komplex, ale mimo hotel nic moc, prostě arabové.

arrow
profile_image
Agatha
od 30. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

tedys
Díky moc přesně tohle jsem chtěla slyšet.. Já Řecko miluju, Turecko jsem nikdy nenavštívila, ale není mi nijak zvlášť sympatické.. Dle mého je all inclusive trošku svazující, ale byla mi slíbena večeře i mimo hotel, tak to nějak překousnu Ještě nevím, kolik * bude mít hotel, kam pojedeme, protože to chceme vzít na last minute, ale pokud píšeš, že i u méně hvězdiček jsou služby ucházející, bude to myslím v pohodě

100% Řecko,lepší lidi lepší jídlo

ale jestli jde jen o all inclusive tak to je obecně v Turecku lepší přesně, jak píše Tedys,ale já raději Řecko

arrow
profile_image
Agatha
od 30. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Glazy: ale jestli jde jen o all inclusive tak to je obecně v Turecku lepší

To je přesně to.. Já jsem rozhodně pro Řecko, ale všeobecně slýchám, že je to v Turecku, co se all inclusive týče, lepší.. Jenže nechci zase svoji dovolenou podřídit jen all inclusive, že jo Ted tedy ale vubec nevím, jak se rozhodnout

Holky já zase na Turecko nedám dopustit, v Řecku včetně Kréty jsem byla několikráte a mne se tam ve srovnání s Tureckem nelíbí. Ale jak zde bylo řečeno, chce to all a pětihvězdu. Ze své zkušenosti mohu doporučit hotel Arycanda de Luxe nebo ještě lepší Delphine palace oblast Lara, nejhezčí hotel a dovka mýho života..a moje holka Turecko zbožňuje, hlavně nákupy tam
A co se týče náboženství, mohu říct,že to bylo úplně v pohodě ve srovnání s Tunisem či Egyptem,tam tu jejich mentalitu a otravování úplně nesnáším a už bych tam nejela(Egypt)..

arrow
profile_image
sabulebambule
od 11. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Pokud je jedná o All inclusive, tak určitě Turecko. V Řecku není tato forma stravování tak častá a není s ní tak velká zkušenost. A pokud inclusive, tak si zjisti, zda má hotel bar i na pláži. Není nic horšího, než mít možnost si vzít pití, kdy chcete, ale v hotelu o 500 metrů dál

arrow
profile_image
Modelka15
od 27. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahojky all inclusive můžu jenom doporučit.Hlavně pokud máte žízeň(u moře,u bazénu..) máte pítí zdarma,polední svačinku(většinou zmrzky..) je to paráda! DOPORUČUJI..

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Z Turecka, pobytem all inclusive, se mi teďka vrátila kámoška a bylli nadšeni nadoraz. Prý nej služby, jaký zatím zažili a to oni cestujou dost. Hotel Titanic, z fotek to vyzerá špičkově.
Mě osobně Turecko láká už delší dobu, je sice dražší než zmíněnýTunis, ale věřím, že bude civilizovanější, nějaké výlety se podnikat dají také..
V Řecku se all inclusive obecně moc nevyplácí, máme zkušenost.

arrow
Neprodává v Bazaru

já měla all inclusive na rodhosu ale jen proto že neumím cizí jazyk a nemusím se starat o jídlo a pití na pláži...všeho bylo dostatek a spokojená jsem byla...hlavně preferuji plážový bar..

arrow
profile_image
Elsa
od 25. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Agatha
ahoj, pokud je hlavní kritérium all inclusive, tak bych určitě vybrala turecko, byla jsem jak na egejské riviéře i na turecké a vždycky spokojenost, hlavně turci nejsou tak vlezlí, jak už tu někdo vzpomenul, jako třeba tunisani. Do řecka bych už jen bez jídla.

arrow
profile_image
Agatha
od 30. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Díky za odpovědi co se týče toho Turecka a all inclusive - je podmínkou mít 5-ti * hotel, aby to za něco stálo, nebo jsou služby na urovni i v méně * hotelech?

arrow
profile_image
sportandakata
od 21. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Agatha
Ahojky,
v turecku ti stačí i 3* když nejseš náročná,jinak 4* je dobrý. Není to tam jako v Egyptě kde jedeš do 4* a úroveň odpovídá 2*

no,t ak my už zase nikdy na all nepojedeme, byli jsme vloni v Řecku a děsný, hrozně lidí, jídlo spíš pro angličany, každej se furt přejídal atd. A to byl 4* hotel. Zlatě letos na Ibize s PP, luxusní jídlo a stačilo nám to taky, když měl manžel hlad, tak se zašlo na oběd i večeři jsme párkrát vynechali.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené