Holky, zakládám téma, za které mě doufám neukamenujete
Nechápu, co kdo vidí na tom, vyrazit na 14 dní k moři (autem, letadlem, to je fuk) a tam celou dobu absolvovat program snídaně-pláž-oběd-siesta-pláž-bazén-pláž-večeře-sp át. Když to vidím kolem sebe, dělá to tak 90% lidí. A mají pocit, že mají báječnou dovolenou. Hlavně k moři! Když řeknu, že bych na takovou "dovolenou" nejela, ani kdybych za to dostala zaplaceno, dívají se na mě jako na blbce. Milionkrát raději projdu Krkonoše nebo projedu jižní Moravu na kolech! Jenže to zase nechápou oni.
Nemyslím to ve zlým, však to znáte, proti gustu.... Souhlasí se mnou někdo?

arrow
profile_image
calla
od 3. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

...a v tom je ta krása ,že každý jsme jiný...

arrow
profile_image
rattty
od 29. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Xella

já to beru....fakt tě chápu, pochopila jsem to ale až loni...

k moři bych se podívala ráda, když je u nás zima a to se na týden zahřát....

jinak velký souhlas...my jsme dost cestovali, ale když jsme to letos řešili, tak jsem došli ke stejnému závěru....k moři ano, ale maximalne v zime a stejně to cestování...hruza...není nad to seprojet na kole, nebo jet na dva týdny na hory,,,,to si člověk odpočine uplně jinak

i proto letos norsko

Xella
tak já s tebou nesouhlasím a vysvětlím proč.Totiš k moři lidi táhne to ,že ho nemáme.To klima,teplo a slaná voda v lidech vyvolává pocit odpočinku a relaxu.
Přesto ti rozumím mám pár známích,kteří pracují takzvaně hlavou a aktivní dovolené na kolech,tůry a apod. jsou pro ně vysněná dovolená.
Já jsem teda ten plážák s občasným výletem po okolí.

arrow
profile_image
lucis
od 31. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jé to já se přidávám, a taky mě fascinujou takový ty all inclusive Egypty a podobně, kde se ty lidi prďolej kolem takovejch těch úchylnejch hotelů a s tou zemí to nemá vůbec nic společnýho.......to mě děsí!

Cituji lucis: Jé to já se přidávám, a taky mě fascinujou takový ty all inclusive Egypty a podobně, kde se ty lidi prďolej kolem takovejch těch úchylnejch hotelů a s tou zemí to nemá vůbec nic společnýho.......to mě děsí!

Nenapsala bych to líp, díky!
Ale jinak souhlas, každý jsme jiný a to je na tom to hezký. Však víte, jak to myslím, prostě jak to vyjádřila lucis. Pak se Ti lidi vrátí a honí si triko, jak byli v Egyptě a čekají, že se všichni posadí na zadek.

arrow
profile_image
rattty
od 29. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Bany
to nevadí

ono moře láka spíš atmosférou letního flirtu či románku.....taky má něco do sebe, ale nesmí člověk čekat, že přijede odpočaty psychicky stejně jako z hor...ale zase, je to o tom, koho co baví....

ale to chce podle mě i věk....

pro mnohé je in říkat, kolik zaplatili za dovču a u jakého moře byli a kde se přejídali a nemuseli nic dělat....

arrow
profile_image
rattty
od 29. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Xella

Cituji rattty: moře láka spíš atmosférou letního flirtu či románku

no s manžou a dvěma dětma asi néééé

Cituji rattty: pro mnohé je in říkat, kolik zaplatili za dovču

no možná takový chlubílci jsou,ale to jsou ty ,,zazobaný'' výjímky.My rádi k moři,ptž jsme cachtáci teda hlavně já a děti.

arrow
profile_image
Orterix
od 14. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Xella: Nechápu, co kdo vidí na tom, vyrazit na 14 dní k moři (autem, letadlem, to je fuk) a tam celou dobu absolvovat program snídaně-pláž-oběd-siesta-pláž-bazén-pláž-večeře-sp át.

To záleží na tom, jak trávíš zbytek času mimo dovolenou. Já jsem třeba celý den v temný kanceláři, slunce sem nezasvítí (oknem vidím protější dům), je tu zima z klimatizace, i kdyby bylo venku 36°, tady klimatizace udržuje 23°. Když jdu do práce, slunce ještě nesvítí, když se konečně vrátím domů, už je zalezlé. Ani nevím, že je vlastně léto. Po dovolené u moře na 14 dní toužím, ležet celý den na slunci a sosat světlo, teplo, to je blaho po kterém prahnu celý rok. Nemůžeš se divit potom lidem jako jsem já, že naše dovolená je pláž-pláž-bazén-pláž, musím s energií z dovolené vystačit na celý rok a tohle mi dovolená na jižní Moravě nedá. Já potřebuji slunce a pořádné teplo.

Cituji Xella: program snídaně-pláž-oběd-siesta-pláž-bazén-pláž-večeře-sp át.

- takhle to ale u každého nefunguje, my třeba hodně procestováváme okolí, to spíš večer, přes den se holt v horku odpočívá na pláži, prozkoumává okolí, procházky po pláži, hospůdky, zmrzliny, kafíčka, někde je krásná scenérie, takže skály, šutry, pozorování mořských vln, jak naráží na skalnaté pobřeží..................ježíšmarjá, já už se těším No a večer posezení s přáteli, výlety, zábavné programy atd atd.

Orterix
Podepíšu každé slovo. Pro mě je největší luxus mít čtrnáct dní prázdný diář, nemuset se o nic starat, nic zařizovat, pokud možno se ani nehnout. Toho všeho si totiž užiju za celý rok tolik, že je to na Bohnice. O tom, že jsem na sluneční baterky a ty si v Čechách prostě nedobiju, ani nemluvím. Takže já se hrdě hlásím k tomu, že letím na čtrnáct dní do toho "pitomého Egypta" a kromě toho, že hodlám vzít děti k pyramidám a do Luxoru, aby se trochu historicky vzdělaly, budu jenom jíst, spát, válet se a čvachtat. Doufám, že tam nebude internetové připojení a nejlépe ani mobilní signál. Konečně, ať si každý o dovolené dělá co chce. Já taky neodsuzuju ty šílence, co přijedou po dovolené tak urvaní, že by potřebovali další dovolenou na zotavenou (samozřejmě pokud si to nevynahrazují tak, že odpočívají místo práce, za kterou je platím).

arrow
profile_image
Orterix
od 14. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ronnie
Mluvíš mi z duše, cítím se za celý rok tak vyčerpaná, že slunce je jako oáza, kdo nezažil tohle vnitřní vyčerpání, tak nepochopí, jak moc člověk teplo, slunce, moře, písek, válení, čistou hlavu atd. potřebuje. Už druhý den dovolené jsem jako znovuzrozená, hned bych odjela..

arrow
profile_image
pehot
od 27. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Orterix: Po dovolené u moře na 14 dní toužím, ležet celý den na slunci a sosat světlo, teplo, to je blaho po kterém prahnu celý rok

Přesně!!,nasávám každičkým pórem Bohužel mně ta "mořská energie" vydrží tak do září - potřebovala bych k moři tak asi 4x do roka
Xella,sama jsi to napsala: ...proti gustu... a proto je to dovolená - abychom si mohli dovolit to,co během roku nemůžem. Kdo jí chce projezdit na kole - ať jede! Kdo se chce válet,ať se válí! atd atd. Každý má přeci jiné zájmy a mě by třeba dovolená na kolech "zabila"

Cituji Orterix: musím s energií z dovolené vystačit na celý rok a tohle mi dovolená na jižní Moravě nedá. Já potřebuji slunce a pořádné teplo.

taky tak, taky tak, a k tomu rádi, když sluníčko zajde, prolezeme s manželem nějaké to historické místo, které stojí za to. Jinak by mi i stačilo sedět na kameni a poslouchat hučení moře, ta energie mě nabíjí

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené