arrow
profile_image
Tears
od 19. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jestli má některá z vás zkušenosti s Aloe vera gelem (na pití) od firmy Lily of the desert.. Mají stránky aloeverashop.cz. Dřív jsem prubla Aloe vera gel od LR, byl moc dobrý a zabral, ale ta cena, na to, že by se měly využívat tak 3 litrovky za sebou, docela pálka, ale co by člověk neudělal pro zdraví.. Tak jsem se chtěla zeptat na tento výrobek.. Necelý litr totiž stojí 366,- a to je sakra rozdíl.. Jen nevím, jestli není cena na úkor kvality.. (ikdyž reklama a ¨MLM tlačí ceny nahoru..) Zaujalo mě, že paní psala, že jako jeden z mála (stejně jako u LR) má jejich AVG hustou konzistenci.. Ale nevím.. Co myslíte..?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já ho popíjím už měsíc.... Koupila jsem kvůli atopickému ekzému (mám to přes 3litry velké balení), ale nemám pocit, že by to bylo lepší, spíš naopak... Možná jsem ještě v čistící fázi. Trochu se mi zlepšilo akné, ale zase nijak závratně.

Cituji Tears: má jejich AVG hustou konzistenci..

Od téhle firmy můžeš mít jak gel, tak šťávu. Na US stránkách Lily píšou, že jediný rozdíl je v tom, že ta hustota gelu je chemicky vytvořena (stejně tak u LR), jinak je to úplně stejné a informace, že "gel" je lepší se nezakládají na pravdě.
The only difference is in the Gel products we add carrageen to provide a gelling effect. Carrageen is a seaweed derived product that is safe to use. Many consumers like the soothing effect of taking the gel aloe as it is swallowed. The are NO beneficial differences in the two products.

arrow
profile_image
Tears
od 19. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Noemi: Díky moc za odpověď, no já když popíjela to Aloe, tak už při první láhvi jsem se začla čistit, byla to hrůza a očistec, strašně se mi zhoršila pleť, měla jsem v puse asi 12 aft, hrozně moc zvětšený uzliny na krku.. Ale prý je to opravdu projev čištění organismu, u mě to ale teda bylo rapidní.. Takže říkáš, že se Ti ten atopický ekzém zhoršíl?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Tears: Takže říkáš, že se Ti ten atopický ekzém zhoršíl?

Ono to má takový zvláštní průběh.... Jakoby to vyžíralo ložiska ekzému, ale vrchní část pokožky to nechalo být. Nevím jak to popsat..... Obvykle mám prostě např. na loketnách jamkách mokvavý flek a na něm obvykle rozškrábané cosi, no a teď tam mám jen to rozškrábané cosi, mokvavý flek pod tím nikoliv.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Idv
Obecně máte určitě pravdu, konkrétně na mě se bohužel tato situace nevztahuje.

arrow
profile_image
Tears
od 19. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Noemi: Ono to má takový zvláštní průběh.... Jakoby to vyžíralo ložiska ekzému, ale vrchní část pokožky to nechalo být. Nevím jak to popsat..... Obvykle mám prostě např. na loketnách jamkách mokvavý flek a na něm obvykle rozškrábané cosi, no a teď tam mám jen to rozškrábané cosi, mokvavý flek pod tím nikoliv.

Ale já si myslím, že bys možná právě proto ještě měla s užíváním vydržet, já když jsem užívala to Aloe od LR, tak mi bylo doporučeno využívat 2-3 ty litrovky, navíc, když píšeš, že teď tam nemáš ten mokvavý flek, není to dobře? Mrkla jsem se ještě mimoto do knížky Miluj svůj život, kde je popsaný, že nemoci jsou většinou stavy duše. Dívala jsem se, z čeho údajně vzniká ekzém je prý odrazem vnitřních protikladů a jedná se o "mentální" výrážku.Kožní problémy signalizujjí pocit ohrožené individuality. Zdá se nám, že nás druzí ovládají. Jedním z nejrychlejších způsobů, jak se zbavit kožních problémů je opakovat si v duchu více než stokrát za den "Jsem se sebou spokojená" a taky začít věřit a opakovat si toto: Je na mne upřena pozitivní pozornost. Jsem v bezpečí. Všichni jsou ke mně laskaví. Jsem usmířená. Svět je bezpečné a přátelské místo. Zbavuji se zloby a odporu. Vždy budu mít vše, co potřebuji. Své dobro přijímám bez pocitu viny. Jsem usmířená s každým detailem života.. Důležité je prý začít tomu věřit, jestli jsi tu třeba četla diskuzi: KnihaTajemství-taky vám změnila život? Tak ze stejného principu vychází i tato knížka. Ale to jen pro zajímavost..

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tears
Jj, přesně proto jsem psala Idv, že bohužel játra nejsou můj problém, u mě je to přesně pouze o psychice...

Já mám to velké balení přes 3 litry a hodlám ho využívat celé.... S tím zhoršením jsem se možná špatně vyjádřila, já beru jako pozitivní "vymizení" ložisek ekzému, ale dříve jsem byla jak na houpačce, týden OK, týden KO A teď se ekzém jako obvykle po pár dnech neztratil, takže v tom hlavně vidím zhoršení...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené