arrow
profile_image
mity
od 6. 6. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Znáte, používáte?
http://www.cestaprirody.cz/index.php?productID=614 7

http://www.cestaprirody.cz/index.php?productID=614 9&product_slug=shikakai-_powder_ayuuri

Amla powder - prášek je přírodní adstringens a toner, který s vlasy pracuje jeho klasický kondicionér. Amla díky vysokému obsahu vitamínu C, ale i dalším cenným látkám zahlazuje strukturu vlasu. Pasta z tohoto prášku pomáhá hojit strukturu vlasů a vyživovat je. Stimuluje vlasové kořínky a podporují růst vlasů. Zabraňuje infekci pokožky hlavy, vyživuje každý vlas a podporuje prokrvení vlasových cibulek. Tímto účinkem zabraňuje předčasnému šedivění vlasů. Amla se dá používat po každém mytí vlasů jako kondicionér. Pastu z Amla Powder však můžete použít i jako vlasovou masku. Positivní efekt, který má Amla Powder na vlasy, uvidíte již při prvním použití. Pravidelnou aplikací dosáhnete poměrně rychle velmi dobře patrné změny kvality vlasů. Vůně prášku je přirozená, ovocná.

Amla Powder je vyroben z prášku sušeného ovoce indického stromu Embelica officinalis. Amla nebo také Amalaki je klasickou léčivkou hojně využívanou v indické medicíně pro vnitřní i zevní použití. Amla je přirodním antioxidantem.V naší nabídce najdete i sušené plody naložené v medu (firma Everest Ayurveda) nebo kapsle s BIO Amalaki (od firmy Organic India). Amla Powder není vhodný pro vnitřní užití. je vyroben pouze ke kosmetickým účelům. V Indidi je Amla tradičně používaná i pro barvení vlny a hedvábí.

Amla je přírodní vlasový kondicionér.
Amla zanechá Vaše vlasy lesklé, poddajné a pružné.
Amla stimuluje vlasové kořínky
Amla prášek je velmi užitečný pro zastavení vypadávání vlasů.
Amla prášek zpomaluje šedivění vlasů
Amla prášek omezuje tvorbu lupů
Amla prášek můžete přidávat ke své oblíbené henně pro zvýšení regeneračních vlastností henny

arrow
profile_image
butterfly26
od 26. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahojky, taky mě zajímají účinky těchto "prášků". Mám hodně citlivou kůži a nemůžu vůbec používat "voňavé" šampony, ať už klasiku z drogerie, tak třeba i dražší přímo od kadeřnice. Pár umytí je to třeba ok, ale pak mě hrozně začne svědět pokožka. Chtěla bych vyzkoušet Prášek AMLA Powder (přírodní vlasový kondicionér) a Prášek ARITHA Powder (přírodní vlasový šampon). Četla jsem, že ARITHA je na mastné vlasy vhodnější než SHIKAKAI. Já mám hodně se mastící vlasy, takže bych spíše vyzkoušela ARITHA Powder. Na této stránce jsem objevila i přírodní pleťové masky http://www.vitamina.cz/index.php?p=productsList&sW ord=AYUURI Cena se mi zdá taky fajn. Najde se někdo, kdo už vyzkoušel?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené