arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, mám 520 ml kulaté implantáty, vysoký profil. Dnes je to přesně rok a už mi přijdou malé. Uvažuji o větších, ale ráda bych anatomické. Přece jen u tak velké velikosti už by kulaté na mě asi byly jako dva melouny. Přes boky mám 95 cm. Přes prsa 90 cm, pod prsy 70 cm. Ráda bych se dostala i "nahoře na cca 95 cm obvod. Vím, že existují kulaté implantáty do 1050ml. Ale co anatomické? Nenajde se někdo kdo by s tím měl zkušenost?

arrow
profile_image
deneb
od 10. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

..marjá blázníš? pod prsama 70cm - to by se Ti snad na hrudník ani namohlo vejít! Také mám 520ml a brala bych větší, pod prsy mám 75cm. Ale tak max o 150ml víc. Navíc už ted vidím vespod imlantát hmatny a po stranách v předklonu vlnění. Holt čím větší imploš tím menší krytí vlastní tkání. Tak věř, že by takové problémy nastaly a také to, že tak těžký implantát bude klesat. Já vím, na takový názor ses ale neptala...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

deneb: Těch 150 ml navíc by ale nestálo za další operaci. Četla jsem názory od více lidí, že přidávat méně jak 300 ml nemá smysl. A věřím, že by se vešlo. Jen holt trochu do boku by prsa přečnívaly. Ted když si lehnu, tak jak se rozjedou do boku, mám mezi nimi dálnici. Když stojím, tak ne, ale jak si lehnu tak je vidět, že místa je ještě dost.
A proto uvažuji ty anatomy. Taky nahmatám vlnění a kromě toho při předklonu se můj špičatější tvar viditelně tluče s tím kulatým implantátem pod žlázou.
Jinak hrudník mám sice úzký ale boky celkem široké. Takže by to mohlo vypadat velké, ale zase ne nějak extrémně... A když už vlnění a umělá prsa tak ať už ta velikost stojí za to.

arrow
Neprodává v Bazaru

Jsi blázínek za pět let budeš zmenšovat.Budou trpět hlavně zada.
Jinak k tématu, stačilo by ti 700 ml a poznala bys rozdíl. U tak velkýho anatomu bych se bála špičatých prsou, pač ti bude muset dát extra vys.profil.

Já bych se teda 800ml už bála, mě teď mudr navrhl 700ml a mám z toho děs. Vím, že víc jak 600ml si dát nenechám, musím mít rezervu i co bude po dětech. Nechci pak na modelaci. Můžu se zeptat Ty už máš po dětech. Jinak máš pravdu, že i na úzký hrudník se vejde dost, já mám 68cm ale musím také souhlasit s Tamarou, že 200ml na víc už by si dost poznala. I mě dr řekl, že se zvětšuje minimum o 200ml a to znamená že je to 1 číslo na vrch. Do anatomů bych nešla, Ty budou působit vždy menším dojmem. Ale i Mašlíková má anatomy a vypadají hezky. Ty už si byla u nějakého doktora na konzultaci,co Ti řekl?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já mám právě už po dvou dětech a další neplánuji. Jsem objednaná k Vřeskému na kontrolu, tak se ho na to rovnou chci zeptat. Ale nevím, jestli on vůbec někdy anatomy dává.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Severina: Vřesky anatomy nedava používa jen kulate implantaty.

Reaguji na Severina: Tak pokud mas po detech tak uz to nemusis nijak extreme resit. Ja myslela ze si bezdetna. Vřeský s anatomy nedělá. Mě říkal, že za ním chodí hodně holek na výměnu pravě z anatomů na kulaté. Já jsem ten stejný případ. Kdy jdeš k němu na konzultaci?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jdu k němu 27.11. Já si to myslela, že anatomy nedělá. Tak možná zůstanu u kulatých, protože se mi nechce jinam. Ledaže bych sehnala podobně dobré reference na někoho, kdo anatomy používá... Ale proberu to s ním. Třeba mi vysvětlí, proč je nepoužívá a změním názor.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Severina: Řekl že je neděla z toho důvodu že ten sval přitlačí ten vrch kulatého implantatu tak že neni potřeba dat anatom .A anatom v take velikosti nevim nevim.

Reaguji na Severina: Potom Nás informuj jak si dopadla good luck!

arrow
profile_image
MMMISA1
od 26. 4. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Já přicházím ne s radou,ale teda otázkou.. Kde chces kupovat podprsenky? já mam nyní 350 a 520 ml kulaté, asymetrie. A mám FF či G.. byla jsem i tam,kde na nás prsatice mají mít podprsenky http://www.lechaton.cz/luxusni-spodni-pradlo/podpr senky/ a mají tak omezené množství,až mi bylo uzko,proč nemám 3 a nemam v podprdě silikon,který mi je zvedne,až ke krku. Nyní moje prsa nic nezvedne, jsou tím silikonem tězký. Takže jakou,že mas ted velikost a jaku chces mít? I ?

Reaguji na MMMISA1: třeba v M&S mají pestrý výběr.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ted mám 70 F nebo 65G. Jak kde. Jak mám ten vysoký profil tak mám celkem problém sehnat padnoucí podprsenku. Většinou je koš málo hluboký, nebo moc široký. Takže nosím převážně jen Chantelle a Fauve. A sportovky panache. Jiné mi prostě nesedí. Ještě mi super seděla Aubade, ale ta už nestála dva tisíce ale skoro 4. To už je dost... Kamarádka má 1050 ml a myslím, že říkala že nosí 75J. Myslím, že jak budou ty prsa i širší, nebude to tak zlé. V nejhorším budu kupovat obvod 75 a nechám to u švadleny upravit. Prvně jsem taky panikařila, že na mě není hezké prádlo. A bohužel některé střihy fakt nejsou. Ale postupně jsem našla obchody, kde ty větší velikosti jsou. Ne sice některé střihy, ale to už není ani v tom F/G.

Jinak zítra jdu k Vřeskému, tak uvidíme, co mi řekne.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ty brdo.. 1050 ml ,a dala ti sahnout? Já jen jestli už to nejsou tvrdé balony.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené