arrow
profile_image
adgam
od 29. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji tímto na všechny stesky, že se špatně shání určité velikosti podprsenek. Na tomto odkazu je i kalkulačka, jakou správnou velikost ve skutečnosti máte, doporučení, jak správně kupovat sedící podprsenku. Vřele doporučuji obchod. Moje vlastní zkušenost - milé a ochotné prodavačky, které Vám bez Vašeho přání nevlezou do kabinky. ale rády poradí. Ceny přijatelné a velký výběr.
http://www.spravnapodprsenka.cz/

Reaguji na adgam: Díky za tip. Už jsem myslela, že po opce budu muset chodit nakupovat jen k pani Konarovské. Koukala jsem, že tam mají i sportovky Panche

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Severina: Máš opravdu krásna prsa absolutně bych to teď neřešila.Taky jsem si říkala že bych chtěla větší ale na druhou stranu si říkam pokuď je vše ok nebudu přece hazardovat kvůli velikost když nevim co jse může stat za 3 nebo 5 let a pak zas další a další operace žádne implantáty nejsou doživotní a uvedom si že jsi mlada teď jsi tam daš 1000ml a co za deset let ve 43 nebo pak další v 50 nevim máš fakt nadherná prsa.

arrow
profile_image
Gandalf
od 25. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mě 43 je, prsa mám osm let a nikdo mi nevěří, že nejsou přírodní .... To co má zakladatelka vlákna je do očí bijící umělotina, opravdu nerozumím proč chce větší .... Asi je to nějaká jiná nespokojenost, kterou si takto kompenzuje. Nicméně - pokud je chce, možnosti jsou, ale osobně nevím, jaký doktor tuto obludnost udělá. Důležité je, aby se cítila spokojená, protože o tom to je.

Holky krásné Vánoce všem a ať se vám splní všechna přání

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Gandalf: Nemyslím si, že by to byla do očí bijící umělotina. A i kdyby, někomu se umělotina líbí.Přece má každý jiný ideál krásy. A taky je důležité, jak se ta prsa ke konkrétní ženě hodí. A když je bude nosit hrdě, jistě bude elegantní, oouzlující ženou-dámou, i kdyby působila uměle.

arrow
profile_image
podpatkovaprincezna
od 3. 1. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Sama koketuji s touto myšlenkou. Momentálně mám 550, ale 800 mě trošku děsí. Plánuji více méně nutnou reoperaci a určitě si budu dávat větší implatáty. Myslím, že přes 700 nepůjdu. Některým to sluší, ale na mnohých to vypadá jako reklama na silikon.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na podpatkovaprincezna:
Můžeš prosím přidat foto jak na tobě vypadá 500 ml a napsat mi jaký jsi měla prsa předtím? Půjdu na výměnu a pořád váhám kolik, ale ještě uvidím, co mi řekne doktor...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Gandalf: ono ze začátku než to sedne je to hodně umělé, ted už mi dost sedly, musím vyfotit a dodat novější fota. Určitě ty větší budou ještě více umělé, ale taky časem sednou. Ono pod oblečením to poznat není, i u mě spoustu lidí, co mě neznaly před vůbec nepoznali- v oblečení. Ale nahá prsa holt většinou poznat jdou, zejména pokud jsou velká. Ale umělá jsou tak i tak. Takže když už, proč ne, ještě větší. Mě jde o stejný obvod přes boky jako přes prsa.

arrow
profile_image
Icy Rose
od 4. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To jako fakt? Já myslela že tato operace slouží ke zvýšení sebevědomí a tomu, aby žena měla nějaká prsa, u kterých nebude vidět že jsou umělá, a ne na překonávání rekordů. Chceš mít prsa větší než hlavu? Vždyť se ti to na ten hrudník snad ani nemůže vejít. Žádný doktor by tolik dávat vůbec neměl, to už hraničí se sebepoškozováním. Jako normální doktor by tě měl poslat s tímto přáním k psychologovi, bez urážky. Už teď je máš hodně nehezká a nepřirozená. Za pár let bys s 800 ml a více snad ani nemohla chodit kvůli problémům se zády... a ještě budeš brečet, že budou muset ven a ty na zmenšení. Nechápu tě, fakt. Jedna moje kamarádka má přírodní... nevím pětky, šestky... hodně veliká prsa. Nevypadá to hezky ani pod oblečením, jsou jí dolů a to je hodně mladinká a má je dost povislá. Má s tím dost problémů, například stát celý den v kadeřnictví u klientek... nezávidím jí to. Je z nich hodně nešťastná, nejen ona, a ty bys je chtěla...

Jinak se podívej na toto video, třeba ti to otevře oči:

https://www.youtube.com/watch?v=v_dzZW2-HeQ

Reaguji na Icy Rose: Miluji lidi jako jsi Ty. Severina má moc hezké prsa a vubec nejsou obri.

arrow
profile_image
Icy Rose
od 4. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na michelle89: Tak to asi neumíš moc dobře číst, když se do mě navážíš tímto ubohým způsobem mně k psycholožce objednali a tak tam půjdu. Proti slečně zakladatelce jsem to nemyslela špatně. Psycholog léčí slovem. Já jsem hubená celý život, nesnažím se o to, naopak, což si asi pleteš, jelikož slečna chce ta šílená obrovská prsa dobrovolně a následky si zjevně vůbec neuvědomuje.
Je to můj osobní názor, který mi nikdo nevymluví. Mně se to nelíbí, nechtěla bych to a názor pana Doležela je velmi odůvodněný a naprosto s ním souhlasím, měli by ho sdílet všichni plastičtí chirurgové - přirozenost, nic přehnaného a pokud chceš extrém, zajdi si k řezníkovi bez svědomí a znalosti anatomie. A jestli tobě to přijde přirozené a estetické, je to zase tvůj názor, který je dost zkreslený, ale neberu ti ho, ale když už mě poučuješ, což je dost úsměvné, obzvlášť v tomto případě, nauč se alespoň základy české gramatiky

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Icy Rose: Nechci se tady úplně zveřejnovat, abych dala foto celé postavy, ale něco asi pohledám. Ty fotky na profilu jsou zblízka a poměrně krátce po operaci. Fakt nejsou obrovské. Kéž by byly. Hrudník mám hubený, ale nejsem malá a mám dost široké boky, jak už jsem psala. Jinak bych si nedala ani těch 520 ml. Což rozhodně ke mě není moc- na můj vkus. Co se týče 1000 ml. To už by opravdu bylo hodně výrazné, takže stále ještě váhám. A uznávám, že to už se ne každému chce tahat. Ale těch 520 do vykojených prsou po dvou dětech při mých proporcích určitě není moc. Taky jsem zezačátku měla strach, že to bude těžké. Dr. Vřeský mě přesvědčil na 520 a jsem za to ráda. Dát si 400, jak jsem chtěla původně, nebo dokonce 300, což i o tom jsem uvažovala, tak bych nebyla spokojená už vůbec. Těch 520 ml mám ted přes rok a normálně sportuji a nijak mi nepřekáží. Což člověk se zmlsá a najednou si řekneš, proč ne ještě víc. Ptala jsem se Vřeského na 800 ml a on mi řekl, že to nemá smysl, že když už, tak 1000 ml a prý se vejdou, otázka, jestli já je budu tolerovat, protože už budou výrazná. Což je to, nad čím pořád váhám. Je to otázka vkusu a mě se to prostě líbí. K psychologovi raději nepůjdu, to spíš na psychiatrii, ti alespoň mohou napsat prášky. Jinak kolem 500 ml má spousta ženských, to není nic extrémního. A že jsou umělé? No bohužel pravé mi příroda nenadělila, tak alespoň umělé.

arrow
profile_image
Icy Rose
od 4. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Severina: Já ti to neberu, tak sem tedy nové fotky nahraj. Prostě tyto extrémy neuznávám, je to můj názor a tvůj vkus nepochopím. I těch 520 ml mi přijde dost šílené, jestli to koresponduje s tvou postavou, dejme tomu, ale za pár let si budeš přát větší, ale tak když po kojení, záleží jak velké implantáty byly potřeba na vyplnění. A nepřijde mi ano dobré podstupovat kvůli tomu tolik nesmyslných operací. Já osobně víc než 300 ml chtít nikdy nebudu, jednak se mi to nelíbí, jednak by to nevypadalo hezky a už vůbec ne přirozeně a jednak nechci hazardovat se zdravím. I když prsa v podstatě nemám, bolesti zad se mi stejně nevyhýbají... Navíc názor že bych do sebe raději cpala návykové léky, což je dost hrozné svinstvo než si o tom promluvit... raději no comment. Nemyslela jsem to špatně, ale hodně ženám to psycholog vymluví a žena se pak vidí jinak... trochu mi to připomíná léčbu mentální anorexie, kdy se daná slečna vidí tlustá a má hodně zkreslené představy o své postavě... asi tak k tomu.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Icy Rose: nahlédla jsem k tobě na profil a našla jsem, že jsi někde řešila, že máš problém přibrat. A jestliže máš tento typ postavy určitě bys ani neměla mít více než těch 300. To je jasné. Notabene když ti je dvacet a nemáš děti. Mě je 34 a děti mám dvě. To je rozdíl. A mě se prostě velká prsa líbí. Určitě to je určité riziko, ale na druhou stranu, proč si to nedopřát, když to dneska jde a žijeme jen jednou. Určitě to neberu jako problém. Spíš jako udělat si radost, když to vyjde. Do 32 let jsem "přežila" s tím, co jsem měla a žádnými zvláštními komplexy jsem netrpěla. Prostě jsem si jen přála větší. Myslím, že psychologa nepotřebuji. To byla legrace. Jsem si vědoma toho, že je rozmařilost a hazard se zdravím, nechat do sebe zbytečně řezat. Ale to je i spousta jiných věcí, které lidé dělají a nemusí...

arrow
profile_image
Icy Rose
od 4. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Severina: Je to tvoje věc a tvoje tělo Jen je pro mě hrozná představa, že je někdo zdravý a dobrovolně hazarduje, ale je tvá volba když chceš takové melouny

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené