arrow
profile_image
hanniecz
od 10. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj holky, rozhodila se někomu z Vás menstruace po augmentaci pokud berete antikoncepci? Je to 5 dni co jsem byla na zákroku a vcera jsem zacala špinit, a mam na dobrani jeste 4 prášky. Ja jsem nevysazovala doktorovi ani anesteziolozce to nevadilo takže nebyl důvod. Diky moc za odpoved.

arrow
profile_image
krejzyket
od 6. 6. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, buď naprosto v klidu, mě se rozhodila taky jsem 5. den po OP a od včerejšího dne jsem začala taky špinit a to mám jen 2 týdny po MS.

arrow
profile_image
hanniecz
od 10. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

No super, tak to jsem v klidku. Akorát zrovna do tech veder to je na ***

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené