Má některá z vás zkušenost s antikoncepčím kroužkem? Já nad ním uvažuju... braní prášků každý den mi příde jako zbytečný zatěžování jater... kroužek obsahuje menší množství hormonů a nezatěžuje tolik trávicí trakt. Zajímalo by mě jestli se po něm zlepší pleť a jestli po se vysazení pleť zhorší (jak to často bývá u pilulek) a co přibírání na váze? Momentálně s přítelem používáme kondom, ale neni to ono cena je sice vyšší, ale to mi nevadí, protože by mi na něj přítel půlku přispěl

arrow
profile_image
petrucha
od 20. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem více jak před půl rokem antikon. kroužek vyzkoušela na 2 měsíce. Pleť se mi při něm oproti práškům zhoršila, přibírání na váze jsem neměla.

arrow
Neprodává v Bazaru

já jsem ve fázi zkoušení,mám ho cca týden,zatím jsem zaregistrovala pouze zlepšení co se týče měsíčků,výrazně se mi zkrátily a hlavně nebyly tak ehm vostrý co se týče pleti,zatím nevím

petrucha Četla sem že když přestoupíš z prášků na kroužek je pravděpodobnost že se ti zhorší trochu pleť, protože to že to je jiný "složení" než na jaký bylo tělo zvyklý a po půl roce se to srovná.

arrow
profile_image
Murphy
od 21. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

VIP

ja ich mám v chladničke a zatiaľ nemám odvahu prejsť na ne. Teraz mám YAZ, chcela som skúsiť niečo nové, lenže som si prečítala recenzie a už ma prešla chuť skúšať, niektoré užívateľky sa sťažovali na gumový zápach tam dole... problémy s pleťou, výtoky a na druhej strane niektoré boli spokojné. Asi je to fakt individuálne a každá si budeme musieť nájsť tu svoju vyhovujúcu.

Murphy nad YAZ sem taky přemýšlela...teď trochu mimo téma... nevíš jestli se po vysazení "luxusní" antikoncepce jako je YAZ zhorší pleť? ( já nemám přímo aknozní plet, spíš nečistou a prý to můžu mít nerovnováhou hormonů, protože pravidelně chodim na čištění pleti, vnitřně taky čistim a genetický to nemám, neni to nic strašnýho jen bych chtěla hlatkou pleť)

arrow
profile_image
Žabža
od 25. 6. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojte , měla jsem kroužek 2 měsíce 1 mám ještě v krabici a vzhledem k tomu, že jsem těhotná ho dlouho nebudu potřebovat . Při používání kroužku byly první 2 dny děsivý . Cítila jsem, že tam mám něco navíc . Jestli se mi zlepšila pleť nevím, pupínky , díky bohu nemám , jedinný co mi na kroužku vadilo , bylo to , že při " potřebě" kroužek sjížděl dolů . Nikdy nevypadl úplně ale musela jsem si ho pořád zavádět zpátky . Vím, že kroužek si už nezavedu .

arrow
profile_image
Murphy
od 21. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

VIP

marketinka predtým som mala Yasminelle-čo je zložením úplne rovnaká ako YAZ -(2mg drospirenon/estrogen akurát nemá placebo tebletky a je ich tam menej, vysadila som na pár mesiacov, kvôli vyšetreniu, prvé 2 bolo ok), potom začali mastné vlasy a mastná pleť-čo som nemala ani v puberte tak som sa vrátila k hak. Nuvaring-krúžok je vraj hak s najnižším množstvom hormónov na trhu. Možno sa na ňu odhodlám za mesiac, tak potom napíšem...

Také mi ho doktorka doporučovala, ten kroužek, ale nějak nemám odvahu mít něco uvnitř, jestli mi rozumíte. Tak zkouším ty náplasti a když to neklapne, tak asi ten kroužek zkusím. Tabletky moc nechci.

Já ne něj čtu všude chválu...ale také by mi bylo nepříjemné, mít něco uvnitř. Hlavně to nasazování a vyndavání si nedokážu představit, i když to prý jde dobře.

arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

co to je, ještě jsem o tom neslyšela

arrow
profile_image
Suzankaa
od 17. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

matadi
Tady mrkni například:
http://www.planovanirodiny.cz/view.php?cisloclanku =2007103102

arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

když s tím máte zkušenost, nepřekáží to tam?

Cituji Žabža: jedinný co mi na kroužku vadilo , bylo to , že při " potřebě" kroužek sjížděl dolů . Nikdy nevypadl úplně ale musela jsem si ho pořád zavádět zpátky .

toho bych se právě bála, že bude nějak vypadávat, nebo překážet. Jinak to vypadá docela slibně. Ještě jsem o něm neslyšela.

Doktor mi kroužek nedoporučil.Vypadává to často a prý i partner ho při styku cítí.
Takže já to zavrhla stejně jako injekce Depoprovera a náplasti.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené