arrow
profile_image
angeeel mojeid
od 10. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj holky. Už delší dobu přemýšlím o brazilském keratinu. Chtěla jsem si ho udělat doma s pomocí mamky, ale dneska na něm byla kamarádka v kadeřnictví a její kadeřnice prý říkala že když se to dělá neprofesionálně doma, nanese se keratinu málo a vlasy se mohou spálit. Také říkala že na zažehlování keratinu musí být titanová žehlička. To s tou žehličkou mi přijde jako blbost, co myslíte? Já mám keramickou žehličku. Tak co byste doporučili? Mám to zkusit doma nebo raději ke kadeřnici?

Ahojky, tak já jsem si keratin dělala doma bez jakékoli pomoci a myslím si, že když to uděláš podle návodu tak nemůžeš nic zkazit. Sice mi to trvalo asi 4 hodiny, protože sem se snažila poctivě zažehlit každý pramínek, bolely mě z toho dost ruce, ale výsledek stál za to. A taky mám keramickou žehličku, hlavně je důležité aby teplota byla aspoň 220 stupňů. To víš že ti kadeřnice nedoporučí to dělat doma, kdyby si každý všechno dělal sám tak by brzo přišla na buben.

arrow
profile_image
pehot
od 27. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji andree: kdyby si každý všechno dělal sám tak by brzo přišla na buben.


Já si keratin dělám sama a taky myslím, že na tom se snad nedá nic pokazit (na rozdíl třeba od barvení vlasů). Kdo si dokáže pořádně vyžehlit vlasy, dokáže si zažehlit i BK.

Cituji angeeel: když se to dělá neprofesionálně doma, nanese se keratinu málo a vlasy se mohou spálit.

to nechápu - to má být jako argument? No tak si toho keratinu dáš hodně, žehlička stačí keramická (mám i starší titanovou a je to opravdu jedno) na 230st.

Mě keratin dělala kamarádka doma, žehličku je jedno jakou máš hlavně jak holky řákají minimálně 220 stupnu.Já si to nemuzu vynachváit mám to skoro měsíc a nádhera.Nepotřebuji žehličku což u mě nebylo nikdy možný.Bez žehličky ani ránu.Chtěla jsem jít na to do salonu,dala bych za to těch 5000 kč + ,ale když jsem četla diskuze jak si to holky dělaly doma.. Tak dávat někomu takový peníz ,když práci můžu mít zadarmo .. ehm,, taky jsem se toho bála, jak to bude vypadat ,když to nemám od salonu , ale opravdu nádhera.Pevné,lesklé vlasy a hlavně tolik ušetřené práce! žehličku nepotřebuji .

arrow
profile_image
angeeel mojeid
od 10. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji pehot: to nechápu - to má být jako argument? No tak si toho keratinu dáš hodně, žehlička stačí keramická (mám i starší titanovou a je to opravdu jedno) na 230st.

Jojo to je jasný Ale kamarádka si objednala keratin z Aukra 100 ml a šla ke kadeřnici aby jí to zažehlila. A kadeřnice jí musela dát ještě 50 ml svého keratinu, protože těch 100 ml, co si kamarádka donesla nestačilo. Kamarádka má vlasy trochu pod ramena. Já mám vlasy tak k zapínání podprsenky, tak mě by těch 100 ml asi nestačilo ani náhodou, co? Ta kadeřnice to asi myslela tak, že když někdo objedná 100 ml z aukra, začne doma nanášet a zjistí, že toho keratinu je docela málo tak to tam nějak nanese, nemá to pořádně všude nanesené a vlasy se mu spálí.

arrow
profile_image
angeeel mojeid
od 10. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Jinak žehličku mám Remington Shine Therapy a těch 230 stupňů má. A nevadí, když jsou ty destičky od žehličky "napuštěné" tím balzámem? Nezničí se žehlička nebo nebude to vadit tomu keratinu?

Měla jsem to také z aukra.100ml a mám vlasy něco málo přes půl zad a 100ml krásně vystačí.Kadeřnice si chtěla svůj keratin jen zaplatit Jinak mám přesně tu žehličku jako ty, raději jsem to udělala s normální žehličkou,kteou ta kamarádka měla,na2 30stupnu.

arrow
profile_image
pehot
od 27. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji angeeel: Ta kadeřnice to asi myslela tak, že když někdo objedná 100 ml z aukra, začne doma nanášet a zjistí, že toho keratinu je docela málo tak to tam nějak nanese, nemá to pořádně všude nanesené a vlasy se mu spálí.

Aha, tak to potom souhlasím. S tím množstvím nevím, kupuju si půllitrovku a patlám, dokud je potřeba.

Cituji Natyy: Jinak mám přesně tu žehličku jako ty, raději jsem to udělala s normální žehličkou

taky bych raději použila nějakou jinou, (já mám Bioionic a na zažehlování BK používám jinou)

arrow
profile_image
angeeel mojeid
od 10. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji pehot: kupuju si půllitrovku

A kolik půl litru stojí? Asi radši toho také objednám víc, aby mi to vystačilo na všechny vlasy.

arrow
profile_image
angeeel mojeid
od 10. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Natyy: Kadeřnice si chtěla svůj keratin jen zaplatit

Právě že ta její kadeřnice si za práci i za 50 ml keratinu vzala jen 350,- a to mi přijde jako hodně málo.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Docela mě děsí, že někomu nestačilo 100ml! Kamarádka má opravdu husté delší vlasy, jako žíně a stačilo nám na nanesení 50ml!! Já mám celkem průměrné, a odhadem to dalo tak polovinu.

Cituji angeeel: nanese se keratinu málo a vlasy se mohou spálit

Tak tohle je fakt hloupost, pokud si pustíte videa na youtube a rozumíte anglicky, tak vám stále dokola opakují, že keratinu stačí málo, jen tolik, aby byl vlas jakoby obalený.
Reaguji na angeeel: Vůbec se toho neboj, pokud si sama nevěříš, popros kohokoliv, ať ti to udělá. My jsme tři kamarádky a vždy to dělaly 2 té třetí a bylo to max. za 1,5hodiny hotové. Jinak malá vychytávka_pokud máš vlásky vlnité/krepaté/cokoliv, čeho se chceš zbavit jen v koncích, ne u kořínků, doporučuji nanášet keratin klidně větší kus od hlavy_neubere to objem
Hodně štěstí

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na pehot: Viděla jsem nějaké tvé fotky, mohla bych se zeptat kolik toho keratinu použiješ na jednu aplikaci? Nám to vychází opravdu malinko, tak mě trochu nakousaly ty řeči, že 100ml je málo

arrow
profile_image
Dannu
od 15. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

My jsme si to dělaly s kámoškou doma a žádný problém... Já mám těžké pevné vlasy, ona jemné a ani jedna jsme neměly problém, že by se nám vlasy nějak spálily. Jen je nutné si na to vyhradit opravdu dost času a počítat s tím, že nesmíš pak někde navlhnout protože to pak musíš znovu vyžehlit.
Mě to vydrželo asi 4 měsíce, už je to cca rok a vlasy mám trochu krotší řekla bych..

arrow
profile_image
Malina3
od 22. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, já jsem si taky dělala CoCo´s keratin doma pomocí kamarádky, v objednaném balíčku jsem dostala instruktážní video, kde je vše hezky popsáno, takže když dodržíš veškerý postup, pořádně ho zažehlíš, a pak 3-4 dny necháš na vlasech, tak by vše mělo působit, tak jak má. Taky pozor na to kdy jsi si naposledy barvila vlasy a podobně.

jej holky s tou titanou žehličkou ste ma potešila ja mám keramicku a chcela som si kupit i tu titanivú ale ta teda stoji majland tak cez vikend sa do toho pustim a som zvedavá aky to bude mat vysledok

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené