Ahojte holky,

mám poslední dobou problémy s imunitou. Jsem nemocná víc než zdravá a doktorka mi dneska doporučila apo curenzym. Už ho mám doma. Teď si čtu na internetu nějaké recenze a jsem z toho uplně nešťastná. Samé že vyhozené peníze,..ale většinou tam furt vychvalujou wobenzym tak přemýšlím jestli to spíš není nějaký reklamní tah. Věřím doktorce která to vystudovala a vím kdo je než nějakým větám které nevím kdo napsal. Takže: Jaké máte zkušenosti vy?

arrow
profile_image
Darien
od 25. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nejsem sice holka, ale můžu ti říct, že jsi teda naletěla. Pokud je tvá kamarádka doktorka, tak v životě nemůže upřednostňovat doplněk stravy bez jakýchkoliv testů a záruk místo léku. Apo-curenzym používá náhražky a ze svých slabin dělá marketingově přednosti - například to, ež obsahuje jen přírodní enzymy, vydává za výhodu pro vegetariány, to je fakt pakárna. Hlavně "analogy" něčeho nemůžou fungovat jako originál a udávané mnohem nižší dávkování je logický nesmysl. Vsadím se, že kdyby výrobce např. Wobenzymu měl možnost dávat nižší dávkování, tak to udělá, protože komu se chce polykat tolik tablet? Jenže enzymy se do lidského těla v tenkém střevě uvolňují velmi náročnou cestou a proto je jich potřeba tolik.

arrow
profile_image
petskuh
od 23. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Doplněk stravy APO-CURENZYM ACTIVE + NATTOKINASE uvedený do oběhu po 31. 1. 2012 musí být stažen z lékáren: www.obran.cz/doplnek-stravy-apo-curenzym-active-na ttokinase-uvedeny-do-obehu-po-31-1-2012-musi-byt-s tazen-z-lekaren/2012/07/26/

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené