arrow
profile_image
Martiiisek
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Byli jste v Tatralandii? Poraďte prosím.. Máme tam jet o víkendu a přítel má plavky - volnější kraťasy. Je to jak u nás, že chlapi musí mít předepsaný druh plavek (slipy, nohavičky) nebo to tam neřeší? Díky

arrow
profile_image
Ivčáááá
od 18. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Martiiisek: že chlapi musí mít předepsaný druh plavek

Martiiisku, s tím jsi mě teda dostala, já jsem nikdy neslyšela a nezažila, že by byl u mužů problém s plavkami...!Přítel má klasické kraťasy, jaké dnes nosí 80% můžu/kluků... A to jsem bazénů a akvošů objela dost. No teda, počkám si na názory

arrow
profile_image
Noémi de Noir
od 18. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

U nás na bazéně už platí drahně dlouho nařízení omezující muže na slipové plavky, nebo přiléhavé krátké trenky. Sice to zní ujetě, ale věřím tomu, že je to na místě - v létě tam totiž rádi chodili hlavně mladí kluci a Rómové v takových těch šusťákových trenkách po kolena s kapsama (prostě ty normální bermudy i s podšívkou). A to prosím v těch, ve kterých přišli.... Po kapsách plno bordelu, pak to zanesli do bazénu atd...
Být tebou, tak bych se radši pojistila a přibalila aspoň ty trenkové, kdyby něco... Než si nechat zkazit výlet Známý takhle jel do akvaparku s kamarády a pak celý den strávil obcházením budovy dokolečka... Jelikož měl právě ty bermudy.

Martiiisek
Nejezdíme přímo do Tatralandie, ale kousek vedle do termálu a nevybavuji si, že by tam takové nařízení bylo. Ale jak už napsala Noémi, raději přibalte i nohavičky. U nás se s tím setkávám dost často, hlavně aquaparky si to hlídají, protože jsou i takoví borci, kteří se vrátí od moře s kapsami plnými písku a pak to trousí na tobogánech.

Cituji Ivčáááá: já jsem nikdy neslyšela a nezažila, že by byl u mužů problém s plavkami.

no vážně se to stává...v bazénu, kam chodím plavat, nesmí mít muži kraťasy.

pokud je to toto, tak tady máš pravidla - http://www.tatralandia.sk/main.php?menu=navporiado k

Pokud ne, tak si to najdi na netu a zavolej si tam, ono to je nejjistější, než se ptát tady To jako nemyslím nějak zle, ale každý si může myslet něco jiného a tak.

arrow
profile_image
Shirley
od 14. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

V Tatralandii jsem byla asi před rokem,v léťě.A nepamatuju se,že by bratr měl nějaké speciální plavky,tudíž ty klasické ,,kraťasy,,;které v dnešné době,jak už tady někdo napsal,nosí na bazenéch 80procent mužů/kluků.Jinak si to vážně užij,normálně Ti závidímJe to tam paráda-nevím jak v zimě,ale v léťě bomba!

arrow
profile_image
sanka
od 13. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

V Tatralandii jsme byli v létě a co si pamatuju, tak žádná omezení nebyla. Kluci měli normálně plavky-kraťasy a bylo to bez problémů. Jen tě nepustili na atrakce, pokud jsi měla řetízky, prstýnky, náramky a poslali tě zase zpátky si to sundat. Jinak bez problémů.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené