arrow
Neprodává v Bazaru

Omlouvám se,že to opět zakládám,ale tady si to asi přečte více lidí a někdo mi poradí,jak tento přípravek funguje,máte někdo s ním zkušenosti,prý má vliv na hojení lepší,než Wobenzym?

arrow
profile_image
KRISTIN
od 5. 5. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky, brala jsem Arnicu týden před opkou v koncetraci 5CH a dva dny po opce 3ks za 2 hodiny. Pak už mi došla. Po týdnu od opky jsem byla pohyblivá, bez bolestí, bez modřin od páteho dne po opce.
Musím ale doplnit, že poté co mi arnika došla, jsem začala užívat Wobenzym, protože jsem ho už měla koupený.

Já jsem ten pachatel co to tady všem radí. Přesné užívání jsem napsala do vlákna o homeopatii, s wobenzynem se to nedá rovnat, je to na něco jiného

Tak mi to nedalo a zkopírovala jsem to ještě sem

Po dobré zkušenosti doporučuji před operací začít užívat homeopatika Arnika montana 9CH. Jsou vhodná proto, že připraví tělo na operaci, po ní je lepší hojení s menšími otoky a také s méně modřinami.
Začíná se brát 3 dny před operací a to 3x3gr. Hned po operaci se bere každou hodinu 3gr, druhý den po dvou hodinách, třetí den po třech hodinách a potom zase 3x3gr. 2 balení bohatě stačí.
Pro ty, co neznají, tak před braním homeopatik a po se nesmí 20 min nic jíst ani pít. Také se nesmí nic větrového, kromě zubní pasty, ta se toleruje. Snad jsem na nic nezapomněla.
Prosím o ty, co vyzkoušeli, ať napíší své zkušenosti.

arrow
Neprodává v Bazaru

Atanera
Ahoj a kde se to dá koupit? Normálně v lékárně? A může se při tom i ten Wobenzym? Nebo to už je zbytečné?

Mentol vadí i v zubní pastě, fluor ne.

krylovaja
Wobenzyn je naprosto zbytečný.

arrow
profile_image
Selene
od 25. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Atanera
Hned po operaci se bere každou hodinu 3gr,
Ahoj, myslíš hned po probrání? Nebo by se tam měl nechat několikahodinový odstup na alespoň základní vzpamatování organismu z těch anestetik? Díky.

arrow
profile_image
Mischka
od 4. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dala jsem na Ataneru, byla jsem před 3 týdny na abdominoplastice a augmentaci zároveň a musím říct, že jsem naprosto bez modřin, jizvy se hojí ukázkově, po týdnu jsem byla schopná řídit auto.
Brala jsem Arniku 3 dny před a asi 2 týdny po operaci / celkem 2 balení /. Určitě mohu také jen doporučit.

arrow
Neprodává v Bazaru

arnica montana-zlepšuje pružnost cévních stěn,omezuje krvácení,vstřebává hematomy,zmešuje bolest po zákroku a pak mám staphysagria-hojí řezné rány,zmenšuje bolest po zákroku je možný obojí kombinovat 5granulí 2-3 denně.tak uvidíme jak se budu hojit.

arrow
Neprodává v Bazaru

HOMEOPATIE-Někde mají celý sortiment.Většinou mívají polykomponentní(vícesložkové) a ty monokompomentní objednávají.Ty vícesložkové jsou např.směs látek na chřipku,na chrapot,na kašel,na migrénu,na nevolnosti.Ty mono doporučuje už odborník.především homeopat nebo vyškolený lékárník.U té homeopatie je důležité: nebrat ty kuličky do ruky(úč.látka je na těch kuličkách nastříkaná) sype se z toho víčka rovnou pod jazyk,má se cucat když nemáš v ústech výraznou chuť.takže né bezprostředně po vypití kávy nebo vyčištění zubů.užívá se tak 15 min.před jídlem nebo 30 min.po jídle.

arrow
Neprodává v Bazaru

Arnica montana a Staphysagria je homeopatie.jsou to takový cukrový kuličky,který se cucají.Vyrábí to ve Francii.Tak se tím léčí většina lidí,tady tomu moc lidí nevěří.Homeopatie pracuje na principu podobné se léčí podobným.Např.Na kýchání,slzení a když kape z nosu působí x-krát naředěný extrakt z cibule,protože když krájíš cibuli tak máš stejné příznaky jako při té nemoci.Homeopat lékař musí být i trochu psycholog.Běžný doktor ti na bolest šoupne brufen a víc ho nezajímá.Homeopat se tě ptá: kdy tě to bolí,co ti ten příznak zlepší(třeba tma,ticho,chlad,teplo) a naopak co ti to zhoršuje(hluk,světlo,pohyb...) ptá se odkud a jak ta bolest jde,jestli je bodavá nebo pulsující atd.podle toho ti napíše přesně lék na míru.Ale jak říkám dost lidí homeopatii nevěří.já s ní mám zkušenost dobrou a školení se mi zdály dost profesionální a kvalitní,tak proč né?! taky máš jistotu,že to není nic návykového takže tímvlastně nic nezkazíš

arrow
Neprodává v Bazaru

Holky něco z odborné literatury Wobenzym X Phlogenzym
U některých indikací je uváděno velmi široké rozmezí dávek enzymových preparátů.
Vyšší dávky se volí při těžkém průběhu onemocnění,v počátku léčby akutního zánětu,u poúrazových a pooperačních stavů,kde je potřeba dosáhnout rychlého vstřebání otoků a hematomů.Zejména pro tyto stavy je určen preparát Phlogenzym.Ten má dvojnásobný obsah vybraných účinných látek,které se uplatnují především v akutní fázi zánětu.Nižší počet tablet tedy zaručí stejný účinek při vyšším komfortu a lepší kompilaci pacienta.
dávkování:
Wobenzym 3x10tablet při zahájení léčby (30tablet)
Phlogenzym 3x4 tablety při zahájení (12tablet)
Takže pokud už máte Wobenzym-neva-jen berte víc tablet!!!!!!

Má smysl arnicu brát i po ? mám na mysli začít s ní po operaci, před ní jsem ji nebrala. Jsem jeden de po zákroku.

holky,moc o tomhle produktu nevim,da se koupit normalne v lekarne(ARNICA).A kolik stoji? Dekuji za dpovedi.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené