arrow
profile_image
Barbora56
od 3. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj holky,

už od narození mě trápí atopický ekzém. Poslední dobrou mě to ale už vážně přestává bavit a rozhodla jsem se začít s nějakou alternativní léčbou. Kožařka mi píše pořád kortikoidy a to mi samozřejmě nevyhovuje. Ráda bych slyšela Vaše potřehy, rady, jak s ekzémem zatočit nebo ho alespoň dostat do únosných mezí. Pomohla Vám změna jídelníčku a pročištění organismu? Díky za veškeré info!

Reaguji na Barbora56:
Atopici jsou většinou zaparazitovaní. Tudíž bych se vrhla směrem očisty organizmu.
http://www.alternamedica.cz/alternamedica/eshop/3- 1-Podle-bylin/15-2-Grepove-jadro-grepfruit

Homeopatie v rukou někoho, kdo jí skutečně umí

arrow
profile_image
Dominika08
od 18. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zkus pomádu z Tepezcohuite ( http://tepezcohuite.g6.cz/eshop/?produkty-tepezcoh uite,6 ) .. tohle je jediná věc, která mi pomohla na dyshydrotický ekzém a doufám že to tak zůstane .. (musím 3x zaklepat ) ..

arrow
profile_image
Constantine
od 4. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

S tím zkušenost mám, letos jsem se snažila hodně si pročistit organismus-pila jsem 3 kúry aloe vera gelu, každý den několik kapek silnýho oreganovýho oleje, pak nějaký tablety na pročištění s břízou, byla jsem 3x na hydrocolonu, začala jsem hodně moc pít (vodu a bylinkový čaje), na čas (3 měsíce) jsem přestala úplně jíst sladkosti.... no a ekzém od té doby nemám ani kortikoidy mi nikdy nepomohly úplně, jen zklidnily to nejhorší, až teď mám fakt čistý ruce.

A ještě se mi stala zvláštní věc... máme doma přes rok kočku, jsem alergik, ze začátku hrůza, nemohla jsem na ni ani šáhnout, hned se mi zhoršil ten ekzém. A teď si ji furt hladím a chovám ji a ekzém nic.

arrow
profile_image
sheldonovka
od 12. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

U mě atopický ekzém je nejhorší na podzim a v zimě...snažím se hodně hydratovat pokožku, pít hodně čajů a celkově tekutin...když už je nejhůř tak jdu k lékaři pro kortikoidy, ale jedna mastička mi vydrží skoro celý rok...snažím se tím nemazat hodně, jen když už jsem zoufalá...

Cituji _Hanka: Homeopatie v rukou někoho, kdo jí skutečně umí

Homeopatie není všemocná.

Léčení atopického ekzému je svízelný problém, a to i homeopaticky, což mohu potvrdit se své více jak 20-tileté praxe. Osobně bych při tak dlouhém a výrazném zhoršení terapii změníl. Spíše pak provádím detoxikaci, podporuji vylučovací orgány, upravuji střevní mikroflóru a příp. kyselost vnitřního prostředí atp. Až poté opatrně homeopatika. Tzv. prvotní zhoršení by nemělo trvat tak dlouho a nemělo by být pro léčeného utrpením.
MUDr. Ladislav Fildán, Brno

Reaguji na Constantine:

arrow
profile_image
Barbora56
od 3. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Constantine: pila jsem 3 kúry aloe vera gelu, každý den několik kapek silnýho oreganovýho oleje

Mohla by jsi doporučit něco konkrétního? Jídelníček už jsem trochu upravila. Musím se donutit taky vynechat to sladké. To je pro mě nejtěžší.

Já tím trpěla do svých 19 let, pak jsem si koupila psa a od tý doby jsem vyrážky neměla a má je on.. všichni teda tvrdí že je to blbost ale já věřím že zvířata si berou nemoci pánečků na sebe babička si taky psa pořídila a vyrážky na rukou na který trpěla už taky nemá ale nemá je teda ani pes ona nemá naháče jak já na kterým jde všechno vidět

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Barbora56: mě pomáhá solárko
Vím že se tady najdou takové... co budou říkat jak je to nezdravé, ale co je horší? Patlat se kortikoidama nebo si jednou za týden zajít na solárko a trošku se přižehnout? Ti co mají na těle jeden flíček a říkají jací to jsou atopici takto je prostě vždycky tak akorát k pobavení. Já měla ekzém na celém těle komplet zahnisané ruce, praskliny až do masa na prstech... nedá se to ani popsat a ted jsem ok. To co jsem nemohla jíst jím a kašlu na to. Pomeranče a citrusy jsem vůbec nemohla a jednoho dne jsem na ně dostala chut a jedla jsem jen je zhruba 14 dní v kuse a ekzém se uplně ztratil a když už tak zajdu do solárka a dopálím si zbytky a je mi hej.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na wikča: vyzkoušeného mám kde co. Od jezení jílu, různých diet, vynechání mléčných výrobků, homeopatů.... prostě skoro všechno.... hold na každého jiný metr.

Mně dělá dobře koupel s ovesnýma vločkama a ryžadit z jídelníčku mléčné výrobky.

arrow
profile_image
Kelča
od 5. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zkus zinkovou emulzi. Pomohla i na lupénku a akné, tak to za zkoušku stojí.

arrow
profile_image
cutie7
od 24. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jarischov roztok...

arrow
profile_image
Constantine
od 4. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Barbora56:

Ráda doporučím konkrétní, ale abych si tady zas nevyslechla, že jsem dealer

Aloe vera gel jsem měla od LR, oreganovej olej CANDIMIS od Finclubu, tablety s výtažky z břízy-BETUTABS taky od Finclubu. Jsou to všechno docela drahý věci, ale mně se vyplatilo. Dostala jsem to od mamky k vánocům.

Pak čaje-ty jsem pila z bylinek, co jsem si sama na chatě vypěstovala, klasický bylinky, nic zvláštního.

A na hydrocolonu jsem byla v Litomyšli a byla jsem spokojená. Nic nebolelo, ani to nebylo nepříjemný.

Jinak solárko je taky dobrá volba.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené