arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na 83eve: ja mám 255 a 295 a teda je to až moc, měla jsem si dát trochu menší, původní návrh byl 225 a 255. U každého je ta výsledná velikost jiná..

Holky, braly jste něco po operaci na urychlení hojení? Ráda bych se zbavila těch otoků co nejdříve, to mě fakt vraždí. Jinak ještě - jizvy v podpaží po drenech - kdy můžu použít antiperspirant?

Reaguji na olia: Já nebrala nic Doktor mi doporučil na modřiny třeba nějaký krém ale jinak jsem žádné prášky neužívala .. Bylo mi řečeno, že se prsa potřebují shojit a tak jim to mám umožnit a ne ten proces urychlovat ..

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na tulipánek90: Nejde o urychlení, ale o úlevu.

Reaguji na olia: No, v prvním příspěvku si psala, jestli nevím radu na urychlení hojení, tak jsem na to reagovala

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na tulipánek90: tak v podstatě asi i jde o urychlení. Potřebuji, aby zmizel ten otok, už se mi i dělají strie. Ale hojeni (tech 6 týdnů v klidu) to neovlivní, a i kdyby, tak ten klid stejně budu dodržovat. Takže myšleno jen částečně, asi jsem to blbě napsala

Reaguji na olia: Já měla strie i předtím, ale díky nateklým prsoum, se mi zvětšily a nabraly na objemu. No a teď, když už nemám absoluzně žádné otoky, se mi vrátily do původního stavu. Já měla otoky asi dva měsíce po opce ještě. Jakmile otoky zmizely, zmizela i jedna velikost podprsenky

Aha j holky, je tu některá z vás po augmentaci ma skoliózu hrudníku?jednu část vypouklejsi než druhou? Můžu poprosit foto před a po? Kdyžtak do SZ. Jo a jakou metodou to bylo? děkuji

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na oliatheo1516: já. Nejen asymetrie prsou, ale mám skoliózu a propadlý hrudník, na jedné straně daleko víc. Mám různou velikost implantátů kvůli tomu a stejně je větší ten prs, kde je menší implantát. Ale není to už tak vidět. Pokusím se poslat ještě jednu foto, kde to je před i vidět.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj ženy..
Chci se zeptat na jeden postřeh. Jsem téměř 5 měsíců po opce, ale mám stále hrozný problém se spaním na břichu.
Když se přetočím na pupek, tak je to jak kdybych ležela na dvou tenisácích, tlačí to až na zádech - durch 😆.. dá se to vydržet cca minutu a pak to vzdám. Jak jste na tom vy které už jste delší čas po opce? Díky

Reaguji na Sajmin: Neboj se, já taky Dělá mi problém i spaní na boku, když jsem částěčně víc na břichu, než na tom boku. Takže spím jen na boku a břicho nezkouším vůbec. Mám problém i se cvičením - cviky, kde ležím na břichu, už předem vzdávám.

arrow
Neprodává v Bazaru

Holky,kde kupujete podprsenky po operaci? Myslím už ty klasické, ne kompresní. Nechci VS, mají na mě široká a barevná ramínka. Nějaký kamenný obchod, cena mi je jedno..

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahojte, som 4 mesiace po augmentacii u dr Červeňa no a jedno prsko- ľave, si vôbec "nesada" prave je ako moje odjakživa, pekne sadnute, ale ľave je hore vypuklejšie a neklesnute- je kusok vyššie. Doktora som kontaktovala a kazal mi nosiť pooperačny fixačny pas "do osmičky" a že svaly stale povoľuju a mam byť trpezliva... mate niektora podobnu skusenosť prosim?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené