Reaguji na Rampepurda13: No já měla hned druhý den podprdu a pás, bandáž jsem si sama vubec nedávala. Mně právě říkali hlavně na noc, aby se v poloze vleže ty implantáty nemohly posouvat nahoru a zůstaly tam, kde mají být. On to dělá každý jinak, já nebyla ani na vytažení stehů. Ale ta modelace je asi celkově náročnější, udělat z těch prázdných pytlíků krásná plná prsa. Ty jizvy se snad zacelý, hlavní je, že jsou prsa obě stejná, ve stejné výšce a bradavky jsou taky krásně kulaté, byť obkroužené jizvičkami. Já měla 12tý den zhoršení, najednou zase bolesti a od 14 dne zase bylo po bolestech, teď je to 17dní a jakobych ani na žádné operaci nebyla. Tak uvidíš, že den ode dne je to lepší. Už se dělá venku hezky, tak nám to vyjde pěkně akorát, zahojit a do tílek

Reaguji na Rampepurda13:
Hahaha Taky mi to připadá směšné, když si ty prsa pořád přidržuji. Chápeš

Reaguji na Kaculej:
Jako Rampepurda, měla jsem obvaz a to jen na týden. Ale chápu to, mě to taky strašně obtěžovalo. Bylo mi to nepříjemné.
Děkuji, tvé prsa budou taky pecka, to se pozná

Reaguji na Ostravačka 1983: Děkuji už jsem si musela vyzkoušet i plavky, bože to je krásný pocit, že nemusím ty prsa do plavek všeljak rovnat

Reaguji na Rampepurda13: dekuji. Dělá prostě pěkně prsa. Krásně měknou a vypadají přirozeněji. Už i syn mi říkal,...tyy jo, už jsou menší a hezké. Reaguji na Strapka: mám kompletní rhinoplastiky( v překladu: kladivo a dlátek). A reakce na použité nástroje....14 dní obličej v takovém stavu...že jsem myslela, že se z toho nedostanu...otoky, modřiny a červené celé bělmo v očích... Vše zmizlo..uf.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, zítra se chci objednat k MUDr. Vřeskému na konzultaci tak se k vám velmi ráda přidám .Je mi 31 let a mám dvě děti (4 a 6 let skoro). Na operaci bych chtěla jít v srpnu kvůli volnu. Máte některá v plánu také v létě? Bojím se horšího hojení, ale jinak si volno vzít nemůžu.

arrow
profile_image
Petrklicek
od 6. 3. 2019
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj holky, byla jsem na zvětšení prsou v polovině února. Jsem tedy už 6 týdnů po operaci, Mentor anatom vysoký profil 260 ml pod sval. Základ nula. Mám stále jedno prso o něco výš a menší než druhé. Na kontrole mi doktor řekl, že je ještě brzy, že si implantáty sedají 3 - 6 měsíců. Vím, že má pravdu, ale mám strach, aby to tak bylo i v mém případě. Měla jste to některá taky tak? Sestřička se divila, prý by odhadovala "stáří" mým nových prsou na 4 týdny. Za týden můžu sundat i pooperační podprsenku. Přesto jsem přemýšlela, že bych si koupila kompresní podprsenku z Pooperačního prádla 2. fáze. Nemáte s ní některá zkušenost? Moc děkuji za všechny reakce.

Reaguji na Katruka: Ahoj, tak jsem nahrála fotky, tak snad taky přihodíš . Já jsem s prsama moc spokojená, odpovídají tomu, co byl cíl. Ikdyž oproti spoustě prsatic tady jsou asi malá - nebo co myslíte prsatice?

arrow
profile_image
Mamiha
od 26. 1. 2019
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Maruschka2: Ahój, prsa máš krásná, přirozená. Já jsem 5 dní po reoperaci a dostala jsem též Polytech 255 ml Ale fotku jsem nedala, připadá mi, že, oproti holkám tady, není co fotit. Měla jsem svoje "neprsa" dál od sebe, takže i teď po op mám mezi nimi velkou mezeru. Chtěla jsem větší impl., ale nakonec dal dr. jen toto, tak proto měl asi nějaký důvod... Nezapírám, že jsem trochu zklamaná. Kéž by můj hrudník vypadal jako ten tvůj! Takže za mě krásná prsa!

Reaguji na Petrklicek: ahoj .cetla jsem tady jednu diskuzi a jedna slecna řešila to samé .ale ona mela do 2 měsíce prsa stejná a pak ji jedno kleslo a druhé ne.doktor říkal půl roku pockame a uvidime.musela chodit na ostro at to druhé taky spadne a nespadlo takze šla na reopku a ted je spokojena.snat to nebude tvůj případ a ani ne nas tady jsme tu všichni čerstvě po opce.ja jsem 14 dni.zatim otoky a poboliva

Reaguji na Maruschka2: pekne .prirozene.

Reaguji na Mamiha: Díky za pochvalu, potěšilo … Já do toho šla s tím, že chci hlavně "nějaká" prsa.. protože můj pocit ženskosti byl nikde..

Reaguji na Rampepurda13: Díky taky za příjemnou pochvalu. Já mám co jsem chtěla, jen tady když jsem viděla ta prsa - viz např. tvoje tak jsem si říkala, že to je taky moc hezký trochu větší, ale já jsem spokojená ..

arrow
profile_image
Rezinka15
od 6. 8. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Maruschka2: Ahojky prsa máš moc hezká, přesně něco takového si taky představujzu

arrow
profile_image
Mamiha
od 26. 1. 2019
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Maruschka2: Naprosto chápu Před 11 lety, když to bylo z velikosti nula na 235 ml, tak to bylo "hurááá, konečně prsa"!

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Petrklicek: asi by bylo dobre vložit foto ať máme představu. Ale opravdu trvá u prvních prsou kort se základem O delší dobu než se usadí, vyklubou. Mě po první operaci opravdu výsledný vzhled trval snad až skoro rok. Základ 0 a měla jsem 290 ml

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené