Reaguji na Ambr: Já osobně si myslím, že by si snesla i více ml. Ale záleží na tobě, doktorech. Jak to funguje když ti to hradí pojišťovna? Byla si taky na konzultaci u doktora, který tě bude operovat? Nebo příjdeš v den operace a bude tě operovat doktor na kterého vyšla služba? Bylo by fajn, kdyby si znala svého operátéra a mohla se s ním poradit.

arrow
profile_image
Oranzada
od 25. 3. 2019
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ještě mi, prosím poraďte- dnes se budu balit- mám si vzít vlastní pyžamo? Nebo mi nějaké půjčí? Já vlastně ani nevím jak dlouho tam budu všechno mi to řekli, ale v tom nadšení jsem to hned zapomněla

arrow
profile_image
Ambr
od 4. 4. 2019
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Ostravačka 1983:
Mně byla operace doporučena z důvodu možnosti rakoviny v budoucnu, proto to hradí pojišťovna, takže mi vyberou úplně všechno a proto se ptám na tu velikost. Furt nevím, doktor se mnou o tom vůbec nemluvil jen doporučil 275 -350ml

Reaguji na Oranzada: nepotrebujes pyzamo.daji ti andelelicka a pak budes v kalhotchach a prsa zavazane.na druhy den domu .vem si na cestu domu mikinu a volné kalhoty leginy nebo tepláky to uvitas nejvíc.preji krasne prsa a co nejméně bolesti .prsum zdar

arrow
profile_image
Myška15
od 10. 3. 2019
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Rampepurda13: Ahoj Rampi, no upřímně byla jsem mile překvapena, že mám 400ml, Mám vysoký a široký hrudník a doktor to doměřoval na sále. Ještě před operací se mě ptal jakou mám představu a já mu řekla plné trojky,tak aby to vypadalo hezky.Zítra jdu vytáhnout dreny tak snad je poprvé uvidím.

arrow
profile_image
Myška15
od 10. 3. 2019
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Petkali: Operoval mě Mudr. Zakout. No ty dreny jsou trochu otrava, všude to tahat sebou. Taky mám s tím jedním drenem trochu potíže.( nádobka do které to odtíká má takovou pojistku vypadá to jako stlačená harmonika a ona se nesmí natáhnout- povolit( protože jinak se tam ztratí podtlak a dren nefunguje jak má a mi se povolila) Dnes ráno jsem byla na klinice, tak mi vyměnili tu nádobku(neštěstí nemuseli měnit celý dren). Vše bylo ok a teď se dívám, že se mi to stalo znovu na té samé měněné nádobce.Zase se tam nějak asi dostal vzduch. No dnes už to řešit nebudu . Zítra jdu na kontrolu, tak uvidím, jestli mi ty dreny vyndá a nebo mi ten jeden dá úplně nový znovu.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Ambr: Já napr. Neměla prsa žádná. Velikost 0. Tedy skoro žádná tkáň. 290 ml mi udělala slabé 3. Ale není to tak 200ml=2 a 300ml =3. Sval ten implantát jak už psaly holky stlaci a působí menší než když ho budeš držet v ruce. První jsem měla polytechy jsou to kvalitní implantáty a i přes velikost 0 nebyly tvrdé dokud jsem neměla komplikace kapsulace. Nebala bych se toho.

arrow
profile_image
Petrklicek
od 6. 3. 2019
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Petkali: Reaguji na Petkali: Zatím je mi z toho smutno, hlavně tady vidím samá krásná prsa...doktor řekl, že jsem krátce po operaci a že se ještě usadí. Vím, že se uvádí 3--6 měsíců někdy do 12. Hodně mi pomáhá podpora od holek tady. Za to obrovský dík

arrow
profile_image
Medíček
od 11. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Všem novým gratuluji k novým prsíčkům..nebo spíš k pořádným kozám !
Reaguji na Ambr: Já mám 215 ml a mě to uplně stačí, mám ale taky uplně jiné míry, jak ty. Být tebou bych šla do větších - tedy 350ml. Vše ti ale řekne přímo doktor.(jak to bude vypadat).
Reaguji na Myška15: Jéžiš, to je otrava.. snad to bude pak už dobrý.
Reaguji na Monicka73: Díky za tip VS!
Reaguji na Petrklicek: To věřím, bohužel, žádná nemáme vyhráno..nezbývá, než čekat. ale víš jak se říká - když si něco moc přeješ, tak se to prostě splní určitě to bude dobré. Věř tomu!

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Ambr: Byla mi doporučena, možnost rakoviny v budoucnu. Já jsem byla odeslaná na genetiku, ale nakonec mi ji nedělali.

Promiň, že jsem zvědavá, ale našli ti v prsu nějaký nádor? Moje mamka totiž měla rakovinu, tak chodím dvakrát do roka na mamologii. Kdysi jsem měla chuť si ty genetické testy udělat, ale doktoři mi to rozmluvili, ani už nevím jak a proč. Nicméně pokud ti vyberou veškerou tkáň, myslím, že by měli zvolik měkčí implantáty. Polytechy jsou opravdu tužší oproti ostatním. Vím to, měla jsem je 12 let. Teď mám B-lite a mám dojem, že tam nic nemám Každopádně ti moc držím palce !! Dobře to dopadne

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Petrklicek: Zatím je mi z toho smutno

Nebuď smutná ...., věřím, že to dobře dopadne. Každé tělo reaguje jinak. A když ne, bude to dobré po druhé operaci. Je to nepříjemné, já vím, ale nejde o život. Nedávno jsem tu psala o kamarádce, která šla taky na zvětšení, při operaci jí tam zavlekli zlatého stafylokoka. Měla tam hnisající bulku, ta praskla, museli jí to řezat, měla drény, implantát šel na půl roku ven .... No a má krásná prsa a na jednom jen tu jednu pidi jizvičku.

Takže - nezoufat a hlavu vzhůru a kozám zdar !

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Petrklicek: i kdyby se to náhodnou nesrovnalo. Jak píše Gandalf dobre to dopadne. Kapsu už hotovou mas. Byl by to určitě minimální výkon. A to v pořádku je moc hezké. Takže výsledek ať už sleze dolu samo nebo mu pomůžou bude dokonalý moc hezky uvidíš 😉😘

arrow
Neprodává v Bazaru

Holky mate s ni některá zkušenost?
https://www.pooperacnipradlo.cz/kompresni-spodni-p radlo/kompresni-krajkove-spodni-pradlo--3--faze-bi la/
Prý už mám po reopce po měsíci sundat kompresivni pooperační a mužu jakoukoli bez kostic. Ale já se ještě bojím. Tak bych aspoň tu 3 fázi nějakou. Mate prosím typy? Aby nebyla i tak vysoká a hlavně neměla co některý ty hrozny švy přes bradavky.

arrow
Neprodává v Bazaru

Holky co vás operace teprve čeká. Objevila jsem na instagramu doktora, který operuje myslím v Moskvě, což je jedno. Ale má plnou galerii prsou před a po. Napíše u toho vždy míry pacientky včetně šířky hrudníku a velikost implantátů. Moc mě to pomohlo před operaci. Dokonce jsem si na sal nesla jednu z fotek. U našich doktoru takové popsané fotoalbum nenajdete. Děla tedy ve většině případu s anatomickými a to jsem prave hledala. Jmenuje se drnesterenko. Tak kdyby jste hledali nějaké info tak můžete kouknout.

arrow
profile_image
Ambr
od 4. 4. 2019
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Petkali:
Ahoj, víš www.adresu na toho doktora? Našla jsem, ale ten je přes páteře. Dík

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené