arrow
profile_image
zuza555
od 16. 10. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na AnnaK35: Drží ti prsa stahovací podprsenka případně ještě pás, člověk nemůže přestat úplně fungovat, takže když je potřeba tak se prostě ohni, a když to nejde udělat jinak.... Já po 14-ti dnech okopávala na zahradě, manžel předkopal velkou motykou a já pak malou motyčkou vybírala plevel, taky jsem byla ohlá nebo v dřepu prsa na kolenách. Ale šlo to neměla jsem pocit, že bych prsa nějak namáhala. Od 2 . týdne jsem postupně málo často ale přece zvedala 13 kg prcka, od 3. týdne už ho běžně nosím, když to jinak nešlo. Nejhorší bylo ze začátku dávat do sedačky a zapínat pás, ale nějak jsme to překlenuli. Řídit první týden vůbec, ani jsem nezkoušela, ale myslím cca od 10 dne už jsem musela a kupodivu to šlo. Horší bylo tlačit kočár do kopce nebo zvedat přes obrubník, ten pohyb rukou dolů byl cítit. Jo a strašně se mi ulevilo, když od 6.týdne zase spím na boku, uf, to mi hrozně chybělo.

arrow
profile_image
zuza555
od 16. 10. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Katchito: Máš pěkná prsa a malá vůbec ne. Mít taková, tak do toho nejdu. Jakákoliv poprsenka Ti je zpevní a máš krásný výstřih. Jinak tvarem do takových to prsou se opravdu hodí anatomický tvar(zjišťovala jsem si tom hodně) ., je pak dost možné, že u kulatých Ti budou bradavky koukat časem dolů, a to by asi nebylo nic moc. Rozhnodnutí, je ale vždy na Tobě.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na AnnaK35: wau.... nádhera !

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na zuza555: Ahojky Zuzi, děkuji moc za názor. No oni se celkem ty názory rozcházejí. Každopádně jedna z hlavních vlastností anatom.mentor je, že nadzvedávají "omlazují" bradavku, což já mám pocit, že je ještě mám dostatečně vysoko a nechci je mít výš. Dál mě děsí rizika přetočení. Což se nemusí stát, ale ta možnost tam je. A dál co jsem řešila, že v mém případně by mi to neudělalo plný dekolt, ale spíš jen dofouklo to, co tam mám. Ale toužím po plném dekoltu. Plně si uvědomuji to, že to asi nepotřebuji, ale já po tom toužím hrozně moc, mít plný dekolt bez "klamání spotřebitele" alias vycpaných podprsenek. Líbí se mi velká prsa, tak proto na to jdu. Rozhodnutí jsem změnila už na kulatý tvar. z 99% se mi ženy s kulatými implantáty líbí víc.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Katchito: děkuji 

Reaguji na zuza555: Zuzi, napsala jsem ti soukromou zprávu ohledně té podprdy, ať tady tím holky nespemuji.

ahoj holky, jak dlouho trvá předoperační? blbej dotaz, ale potřebuju to nutně vědět. asi i záleží, kdy přijdu na řadu, že?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na oliatheo1516: Ahojky, Já měla během 10 minut hotovo. Sestřička nabrala krev, udělali EKG, změřil tlak a pak mě teda ještě poslal na rentgen plic, ale to jsem třeba ani nepotřebovala, ale on na tom trval. Taky záleží, jestli tvůj obvodní lékař dělá vůbec v ordinaci EKG. Prý to nedělá každý.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na oliatheo1516: ač jsem byla objednána na konkrétní hodinu, tak jsem čekala cca 45 minut, pak v ordinaci cca 20 minut..

Ahoj holky, tak už patřím mezi vás. Vše v pořádku jen dnes den po operaci mi začalo při pohybu vrzat/ žbluňkat v horni části levého prsa, ktere mam i větší. Velikost neřeším, je to teprve den, ale to vrzání? Měla jste to některá? Děkuji

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Leeinah: gratulace..
Ad vrzání - máš dreny? Zda to není třeba tím. To jsem cítila úplně do detailu, jak tam byl poskladany..

arrow
profile_image
bata
od 11. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

41

Reaguji na Leeinah:
Ahoj, měla jsem to samé, chvíli to trvalo, postupně to samo přešlo. Občas to tady čtu, není to ojedinělé a zmizí to.

Reaguji na Leeinah: super, gratuluji. k hyzovi si teda nakonec nesla, že? 🤔

Reaguji na olia: dreny jsem měla, ale už je mám vytahlé. Trochu to přičítám přehnanému pohybu. Bylo mi dobře tak jsem se asi zbytečně moc hhývala.Reaguji na bata: tak to me moc uklidnilo
Reaguji na oliatheo1516: byla jsem nakonec u Pachmana a nemužu si na nic zttěžovat

Teď zas řeším, že mě štípe jedna jizva. Jakoby ji řezala ta podprsenka
No ale taky si myslím, že se až moc pozoruju

arrow
Neprodává v Bazaru

Jak jsem nadávala na ten "škrtící pás", tak teď nevím, jak budu bez něj Nevím, co se stalo, ale mám zrazu extrémně citlivé bradavky (řez mám kolem bradavky), i když mám podprsenku, tak mi vadí cokoliv přes to, takže i blbé triko. Za týden mám dostat mrchu, tak asi to bude i tím, ale je to nepříjemná kombinace, ty prsa fakt teď zase dost bolí, pnou, různě mravenčí, prostě divný.
Jsem dva týdny po operaci. Holky, co jste déle, kdy asi přejde takové to pnutí a začnou ty prsa měknout?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené