Reaguji na Kacmut34:
Ahoj, vůbec to neřeš, nic nesundávej. Byla jsem v březnu s gelovkama. Měla jsem stejné obavy, volala jsem tam kvůli tomu a bylo mi řečeno, že nemusím sundávat

Reaguji na Kenta:
Ahoj, souhlasím s tebou. Rozhodně by si měla dostat to co jsi chtěla. Nenechej se. Běž se jim ukázat. Po telefonu toho asi moc nevyřešíte. Držím palce.

arrow
profile_image
AdAb
od 22. 7. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Kenta: Taky si myslím, že je ještě brzo, že si to sedne. Máš plně pod sval nebo dual plane? A u koho jsi byla? Zkusila bych poslat fotky a zkonzultovat s operatérem, jestli je to v pořádku, abys byla v klidu. Nebo počkat na kontrolu.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Ostravačka 1983: Přesně tak, zítra jdu na urgentní kontrolu, tak jsem zvědavá co mi řeknou, odbýt se rozhodně nenechám.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na AdAb: Mám plně pod sval. Byla jsem v Yes Visage, ale beztak když se podíváš, tak to co mám je hodně daleko od toho, co jsem si představovala Zítra tedy kontrola.

Reaguji na Kenta: ahoj, já jsem nespokojená asi od prvního okamžiku kdy jsem je viděla. Každá psala, jak to byla láska na první pohled. U mě tedy spíše šok. V prvních týdnech jsem měla na každém jiný otok, takže každé bylo jiné. Cca kolem měsíce se začaly strovnávat i mít hezký tvar. Ted v šesti týdnech jsou každé uplně jiné. Jinak vyoko, jinak tvarové. Od začátku operace spíš lituju.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Leeinah: To je mi hrozně líto . Řešila jsi to nějak se svým operatérem? Musí být přeci nějaká šance na reoperaci, když nejsi spokojená s výsledkem. Já jsem zrovna na cestě na kontrolu.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Kenta: tak to co mám je hodně daleko od toho, co jsem si představovala

Představy jsou jedna věc, skutečnost druhá. Máš foto před augmentací? Nicméně - to co ti tam doktor nadělil, pěkné není. To levé prso určitě není v pořádku, prapodivně se tam implantát rýsuje a reklamuj to. Toto se nikdy neusadí, to je špatně udělané. Moc ti držím palce, abys dosáhla za ty šílený peníze svého !

To, jak budou prsa u sebe nebo od sebe vychází z tvého přirozeného tvaru. S tím doktor zas tak moc neudělá, a bradavku máš tam kde ji máš, kdyby ti narval imploše jako tý buchtě v plavkách, možná by ses divila, jak hrozně to vypadá a měla bys bradavky u klíční kosti jako Faltýnová. Nicméně to nic nemění na tom, že doktor neodvedl dobrou práci, s tím tě vůbec neměl pustit ze sálu. Nedej se. Jsou to tvoje peníze a není jich málo.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Kenta: asi ti stejně nezbude než počkat. Konečný tvar mají mít po půl roce tuším. Fakt je, že jsem 2 měsíce po operaci a pořád se ty prsa mění, ještě by si měly "sednout". První 2-3 týdny jsem byla zdešená velikostí, ted už je to ok. A tvar vychází z tvého tvaru prsou před operací. Měla jsem asymetrii, navíc jednu bradavku víc do strany. Ač mám rozdílnou velikost implantátů, tak asymetrie (ale malá) je pořád a taky ta jedna bradavka jde prostě nabok. S tím jsem ale počítala, protože ty prsa nezmění tvar úplně, ale zůstává aspoň přibližně to, co máme před operací. Jsem zvědavá, co ti řeknou teda. Držím palce. je to blbý, když nejsi spokojená.
Reaguji na Leeinah: ještě vydrž, fakt si to může sednout. Ad každé jinak, mě napr jedno prso posouval jakoby níž, začínalo cca o 2 cm výš, než to druhé, takže ta korekce se dá udělat. Asi je nereálné čekat, že zrazu budou dokonalá, taky jsem byla trochu zklamaná, že nejsou stejná, ale žádná holka nemá stejná prsa Nakonec jsem s tím ok a přijdou mi moc hezké.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Leeinah:
No nakonec si myslím, že je tu více holek co nejsou štěstím bez sebe že? Můj první pohled byl plačtivej, člověk si prostě vysnil cosi, a ono to tak vůbec nevypadá 😁..a když jsem naznačila doktorovi že teda to úplně není vončo, že jsem mu ukazovala jinou představu tak se na mě neveřícně koukal a nevěřil, že to myslím vážně. Zavolal si svoji ženu a ta taky řekla, že tam nic špatného nevidí. V tu chvíli jsem si připadala jako nevděčná nanynka 🤔😀 a řekla jsem si, že to sice není úplně ono, že jsem se měla rozhodnout jinak a nebát se, ale když si vezmu podprsenku, vykouzlím tam zázrak celkem. Když si lehnu- hezké nejsou a jsou šišaté. Nehrozí opalování nahoře bez. Ale nejsou to hold tak hrozné věci, hlavně že jsme to přežily že jo 😁..dnes bych brala ty narvané míče, které se vleže nehnou ,jsou u sebe a jsou pořádně mačkací 🤣🙊🙊🙊..držte se

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Kenta:
Ozvy se jak si dopadla. Je pravda že to co si mu ukázala za představu a to co ti tam dal, opravdu podobné není moc. Vypadá, že je tam něco špatně. Nenech se odbít! Většinou řeknou, že musíš počkat, že final až za nějaký 2 měsíce.
Když stojím, prsa mám hezká, ale jak se vyprsím- narovnám, tak mě jaksi bradavky vyjedou nahoru, a dole mám dvě baňky nepřirozené jaksi. Takže když stojím zhrbená trochu tak supr, jak se narovnám, lehnu či udělám
jiný pravděpodobný častý pohyb tak nic moc 😂🙊🙊..holky nikdy to nebudou jako vaše prsa, aspoň né u úplně štíhlých holek s jemnou kůží a nulovým základem. To prostě nemůže být reálné podle mě. 😕

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Ostravačka 1983: děkuju za koment

Reaguji na Sajmin: no bohužel, čekala jsem lásku na první pohled a zatím to byla hrůza, co jsem viděla. věřila jsem a doufala, že se srovnají a opravdu začaly. Jaký šok přišel když v šesti tydnech se zase úplně rozešly. Jedno je cca o 2cm níže, vypadá to děsivě a jsem zvědavá, jak to budu v létě maskovat v plavkách. Já se nahoře bez opalovala pravidelně, vůbec mi nevadil můj plochý hrudík...letos to určitě neudělám, a to jsem si naivně myslela, že tohle léto si užiju s novýma prsama.
Bylo mi doporučeno počkat, ještě pár měsíců, jestli sednou resp. sedne i to jedno a pak budu řešit reoperaci.
Schrnuto podtrženo, čekala jsem víc. Né zázraky, ale radost z toho, že mám prsa. Zatím jsou to jen starosti a hrůza z toho, co jsem to provedla.
Sajmin, prsa máš krásná

Reaguji na Kenta: ano, řešili jsem to s operatérem. Prsa si sedají strašně dlouho. Takže musím zatím čekat. Stejně dřív než po půl roce na reoperaci nemůžu.
Pokud dobře čtu, jsi po operaci tak týden. To je strašně brzo. Ještě vůbec nedělej závěry. V prvním týdnu jsem měla prsa příšerná, každé jiné, jinak vysoko, jedno kulaté druhé kapkovité, jiný otok, bradavký jednu do prahy druhou do brna. Nevěřila jsem, že z toho něco může být...bylo. Po 14 dnech se pomalu začaly rýsovat
Některé z nás nemají to štěstí a nemají odzačátku krásná souměrná prsa. Chce to čas.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, po včerejší kontrole jsem už v klidu. Bylo mi vše vysvětleno, levé prso s příznakem double bubble - tam je ještě brzy zjistit, zda se tam udělá nebo ne, to budeme hodnotit až spadnou všechny otoky. Pravé prso jak bylo větší - je to tím, že jsem ho prý měla před operací malinko menší, kůže se musela víc natahovat a proto je tak nateklé. Bradavky výš mít nebudu, musela by být udělaná modelace a větší silikon by mi prý díky gravitaci táhl ty prsa zase dolů včetně bradavek. Jdu na další kontrolu za 3 týdny, k mému štěstí se dneska prsa docela srovnala a začaly vylézat i dopředu, což už je mnohonásobně lepší, tak doufám, že se to vše srovná a bude ok. V případě double bubble mi bylo sděleno, že nemusím mít strach, že bychom implantát o něco posunuli, abych to tam neměla. Ale doktor je přesvědčen, že se to vše srovná, v případě nesrovnalostí bude reoperace případně za 6 měsíců, až se to vše zahojí.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené