arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Radlinka: No šok to bude určitě pořádný.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na ilka1: Ahojky, napsala jsi nevýhody či nepříjemnosti, s kterýma počítám, že také mohou nastat. Rozzmýšlela jsem si augmentaci několik let a poslední měsíce si to přebírám v hlavě každý den. A to myslím, že nejsem tady sama . No ale jsem z prsou nešťastná, chci se cítít konečně ženský a pevně doufám, že budu spojojená .

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na ilka1: Díky za pohled "z druhé strany". Já si to uvědomuji a přesně těchto věcí se právě taky obávám - aby prsa nebyla až moc velká, nebolela mne záda, aby mi brzo nehezky neklesla apod. Je to dilema, já doufám, že k mé postavě nic gigantického nechci, prostě prsa která budou takové plné trojky.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na jaja toja: Díky za Tvoji reakci, myslíš tedy ty vizualizaci jsou ok?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na mayyas: Vypadají moc dobře .

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na mayyas: Ahoj, vypadají moc hezky. Určitě bych šla do větších

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na mayyas: Jsou moc hezké

arrow
profile_image
Cervena beruska
od 27. 3. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na olia: Děkuji za odpověď. 6 týdnů jo? Wow no asi to má co do sebe. Nic méně já čekat 6 týdnu určitě nemůžu. Hold to budou 3 a já se budu modlit aby vše bylo v pohodě, a budu se dopovat nějakýma vitamínama A kde si se tetovala ( myslím tělo), že tě to takhle odrovnalo?

arrow
profile_image
Sara888
od 16. 2. 2019
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj Holky,moc všem držím palce ať vám operace vyjdou podle představ a bolest je co nejmenší.Já se chystám na operaci v prosinci do Medicom Clinic.Chtěla jsem se zeptat jak to máte se spaním na břiše po operaci a jak jste zvládaly spát jen zádech?Toho já se bojim uplně nejvíc,na zádech prakticky nespím,jen na boku a břiše.Díky

arrow
profile_image
verunkac93
od 18. 11. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Sara888: Ahoj Spaní na zádech jsem zvládla celkem v pohodě. Ono ti to stejně na bok tělo nedovolí, protože cítíš ze začátku takový tlak a neleží se na boku moc příjemně. Většina lékařů doporučuje spát na zádech těch 6 týdnů. Já jsem začala pomalu na boku usínat až po 5 týdnech od operace.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Sara888: Ze spaní na zádech mám úplnou hrůzu! Já jsem tak snad v životě nespala . Ještě někdy mívám problémy se spánkem a když nebudu moci usnou ve své poloze na boku tak asi nebudu spát vůbec . Už mě napadlo, že kdyby byla krizovka tak si zajdu pro nějaké prášky na spaní . Ale to zase nechci, protože se na to rychle zvykne. Příští týden jdu tak pak poreferuju .

arrow
Neprodává v Bazaru

Holky tak dneska jsem byla na ekg, pro výsledky krve a moči, rozhovor s obvodní a vše je v pořádku a můžu jít na opku . Mám strašnou radost, protože nedávnu jsme tu měli virozu tak jsem se bála. A žádné peníze po mě nechtěla takže zadáčo . Doktorka (ještě jsem u ní nebyla, je u nás nová) se mě ptala na jakou to jdu operaci tak jsem ji popravdě řekla. Že jdu spravit a zvětšit prsa a že jim děti daly zabrat . Vůbec žádný blbý pohled na mě, žádné otázky, jen se usmála a vše v pohodě . Už to chci mít za sebou...ani ne kvůli těm prsou, ale kvůli tomu, albych furt na ně nemyslela .

arrow
profile_image
Cervena beruska
od 27. 3. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Kačka1212: Ahoj, tak super, že ti všechno vyšlo fajn a že jsi to měla ještě ke všemu zadarmo! Hlavně že doktorka neměla s tím žádný problém. Je pravda, že já jsem uplně byla v údivu když tu holky psali, že jim to doktoři nějak vymlouvali.. Já byla včera na štítné žláze na kontrole a taky jsem to normálně řekla doktorce (nebyla jsem si jistá zda je to pro ní důležitá informace, ale přece jen nikdy nevíš) a vzala to taky úplně v klidu, jen mě poprosila až mi budou dělat testy krve aby mi udělali ještě testy na nějaký látky v krvi právě kvůli štítné žláze aby s tím nebyl problém a byla natolik ochotná že mi to napsala vše na lístek.
Jinak to spaní na zádech ano toho se bojím taky úplně nejvíc, neumím to asi jak vy všichni ostatní . Ale zase jdu až v Listopadu, a to bývají už delší noci a já nevím jak vy, ale já jsem v zimě strašněj medvěd a spala bych furt, tak to mě trochu uklidňuje

Holky, i já se přidávám se zkušeností s velkými prsy. Jak jsem zde psala, probudila jsem se s větší velikostí, než bylo v plánu - doktor řekl, že mi musel dát více ml ze zdravotního hlediska. No, měřím 168cm, vážím 60kg a pod prsy mám 70cm. Teď mám větší trojky. Opticky jsem přibrala, i když vážím stále stejně. I rodina mi řekla, že jestli jsem nepřibrala, že jsem opticky baculatější. Takže ne, nechtějte větší prsa za každou cenu. Myslím si, že i velká prsa nepůsobí přirozeně.

arrow
profile_image
ilka1
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

27

Spaní na zádech trochu pomůže spát v polosedě. A ještě je dobré si v této poloze dát polštář pod kolena, aby byly nohy mírně pokrčené

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené