Tak je mi do breku.Jak jsem psala že mám levé prso jinak velké tak včera při předklonu jsem se uplně zhrozila co to mám za tvar právě toho levého prsu
Jsem dnes měsíc po operaci takže otok pochybuju že by to byl.
Už sháním email na operatéra a budu mu posílat fotky to je teda pech fakt

Reaguji na Sarka390: jakej máš tvar můžeš to vyfotit? Snad to bude ok a nic to nebude drzim palce.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Sarka390: Ahoj co se to děje? Vlož nám prosím fotku. Musím říct, že máme každou stranu jinou. Podívej se na fotku před a po. U větších prsou jsou pak více viditelné.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Sarka390: holky tu už psaly, že se prsa různě tvarují, usazují, že mají různé patvary, bude to určitě ok

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Sarka390: Neplaš zatím, ale doktorovi určo pošli ať máš klid a kdyby se opravdu něco dělo, tak ať se to řeší co nejdříve.
Reaguji na Weru81: Weru, už jsi rozhodnutá o tom termínu? Četla jsem něco o tom, že váháš, kdy jít....

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na scarlet: termín určitě nechávám, já jen uvažuju, že už tento měsíc pořeším menstruaci, vychází mi to kolem opky víš v tom prosinci

Holky mrkněte nahrála jsem fotku

arrow
profile_image
Léňa1990
od 9. 10. 2019
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj holky, je tu někdo kdo měl operaci a neměl potom dreny ? Na konci listpadu jdu na opku a pan doktor to dělá bez drenu a potm 10 dní v obvazu a pak až kompresní podprda :-/

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Léňa1990: Ahoj ke komu jdeš? Já měla drény u první operace a u druhý jsem je neměla.V kompresním prádle jsem odešla z kliniky.

arrow
profile_image
Léňa1990
od 9. 10. 2019
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na jaja toja:
Ahojda Jdu do Pardubic k panu Šormovi

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Sarka390: to levé prso to je viď? já myslím, že se to ještě srovná, ale raději pořeš s dr.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Sarka390: určitě bych fotky poslala doktorovi ať máš klid a víš na čem jsi
Ale buď v klidu.. asi se usazují a začnou se bohužel měnit do patvarů Já byla včera na kontrole po měsíci a taky jsem s doktorem řešila, že poslední dny jsou prsa divná.. jedno víc placaté a roztáhlé do šířky hrudníku a druhé kulatější a víc vypouklé dopředu věřím mu, že se prostě usazují a deformaci způsobují i jizvy a teda asi před týdnem jsem si libovala jak jsou překvapivě obě stejné..

Jinak holky, kontrola probíhala hodně rychle.. tu neplechu v jizvě mi způsoboval nevstřebaný steh, takže ho doktor včera vytáhnul, vyčistil.. mám v tom "téčku" teď normálně díru jako kr*va, tak jsem teď docela na prášky z toho jak to vypadá ale prý se to bude hojit rychle.. celkově ty jizvy se mi nelíbí Mažu prsa vazelínou, doporučené mám tlakové masáže, hlavně mám mačkat přes bradavku, ale teda musím přiznat, že jsou strašně nepříjemné Hodila jsem fotku jak vypadám po sundání náplastí

Pak jsem se chtěla zeptat - myslím, že Primissi? máš ty silkonové náplasti? Hodně nad nimi uvažuji, ale přemýšlím jaké a taky přemýšlím jak lepí po každodenním umývání? Je fakt, že jsem hledala nějaké levnější, protože ty ceny na lipoelastic jsou šílený

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Léňa1990: Já taky dreny neměla, a vše absolutně bez problémů.

Reaguji na Sarka390: Tak rozdíl vidět je, ale není to i tím, že jeden implantát je třeba ještě tvrdší? Já mám skoro 6 týdnů po, a levé prso je pořád dost tvrdé, zatímco pravé měkké. Myslím, že se to prostě postupně hojí a usazuje, každé jinak. Finální tvar má být za 6-12 měsíců, to je ještě spousta času. Nicméně pro klid duše bych doktorovi fotky poslala, uvidíš jak bude reagovat.

Reaguji na Janča92: Já jsem si koupila ten silikonový plát na Lipoelsatic a stříhám z toho proužky, nosím je vždy přes den (ráno po sprše nalepím, a sundám večer). První mi vydržely 9 dní, pak přestávaly lepit, a střihla jsem další. Drahé jsou, ale v ceně za operaci a vše kolem se to už ztratí, a myslím že jsou fakt super.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Léňa1990: v drenech bych problém neviděla. Taky jsem neměla. Jen ten obvaz 10 dní teda je divnej i kvůli hygieně.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Janča92: já jsem s náplastmi spokojená. Tua hypertrofická jizva je už téměř v pořádku. Mám pořád ty první, pořád lepí. Používám je nonstop. Vzala jsem ty 30cm pláty.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené