arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Rampepurda13: já mám motivy, kvůli velikosti a šířce, ale mají tam i mentory a nagory. Ale v silezii ( od pana Vřeského) holky dostaly ariony. Já jsem značku vůbec neřešila, všechny mají doživotní záruku a jsou licencované.
A konzultace je asi hodně individuální. Já měla u primáře pouze jednu vsehovsudy 15-20 min. Jeho přístup a co mi řekl nás ( byl se mnou manžel) nenechal vůbec na pochybách a bylo rozhodnuto.
Záleží co vše chceš vědět a řešit atd..... já už věděla vše, jen jsem chtěla někoho, kdo mi udělá konečně ta prsa.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Evapoli: Já jsem řešila to samé. Zkoušeli jsme ty nejmenší, které dělají a do termínu jsem se měla rozhodnout. Říkal mi, že k mojemu drobnému hrudníku mi bude stačit to co tam mám. Nakonec jsem ráda, že mám jen modelaci a nemusím řešit za pár let nějakou výměnu silikonů.

Reaguji na corsi: Corsi, když jsi měla první opku, měla jsi pak červená prsa? Pamatuješ si, jak jsme se bavily o tom, že ta prsa stále cítím? No a teď, když se třeba probudím, nebo po námaze, mám ta prsa červená, ale jen zespodu, hořejšek vůbec. Cítím je právě jenom ze spodu a teď se objevilo i to zarudnutí. Ale nic mě nebolí, jen při doteku je cítím. Myslíš, že je to zarudnutí normální?

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, jak jste si zvykali na spaní "naostro" Já jsem mohla už po měsíci spát bez podprdy, ale netroufla jsem si až teď po 2 měsících a teda...nic příjemnýho Když dlouho ležim na zádech a pak překulím na bok, tak cítím takový tlak v prsou a obráceně taky. Mám tendenci pořád prsa chytat a kontrolovat asi bude trvat než si zvyknu

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na kaka44: já spala bez podprdy až po roce. Počítám s tím, že teď po reoperaci to bude taky tak.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na primissi: Fakt jo ... no já si zase řikám, že tím ty prsa taky jako měknou a usazují se, těžko říct

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na kaka44: mě to bylo hrozně nepříjemný být naostro. Koupila jsem si podprsenku od lipoelastic na druhou fázi po operaci a spala v ní.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na primissi: Mě je strašně pohodlná ta na první fázi, tu jsem nosila do teď a když přijdu domů sundám normal podprdu (zatím bezkosticovou) a hned skočím do té lipoelastic Taky myslím, že to budu střídat, někdy bez někdy s. Když se chci pořádně vyspat, tak budu spát v podprdě. Je to taková jistota

arrow
profile_image
IviB
od 15. 1. 2019
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ahoj holky, na operaci jdu 25.3.2019 do LLC Ostrava k MUDr. Rozprýmovi. Máte některá zkušenost s touto klinikou, nebo i s doktorem?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na IviB: Ahojky, já byla přímo u Dr. Rozprýma . Za mě můžu říct, že odvedl skvělou práci. Mám i foto v profilu, tak můžeš mrknout. Já jsem moc spokojená. Jak jsem ho navštívila na první konzultaci, tak mi hned řekl, že navrhuje 480ml až 500ml....tak jsem na něho koukala s otevřenou pusou. Neboť, když se podíváš, tak většina má kolem 350 max 400ml. Já chtěla pěkné trojky. S jídlem roste chuť. Říkal mi hned, že z 90% žen při konzultaci ho ukecávají na menší ml. A že po opce těch 90% řekne, že mohl dát i větší. Což je můj případ. Mám sice pěkné troječky, ale mít trošku větší, tak bych se vůbec nezlobila. Vlastně v oblečení to ani nejde poznat. Spíš jen v plavkách či ve spodním prádle...ale ani když nemám spodní prádlo a vezmu si jen čistě tílko, tak to není nic velkého ...takže bych mu plně důvěřovala.

arrow
profile_image
Marik83
od 11. 2. 2019
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, chtěla bych se k vám přidat. Původně jsem měla termín už minulý čtvrtek, ale posunuli mi ho až na 21.2. tak nad budoucím výsledkem pořád hodně přemýšlím.
Jdu na výměnu po 15 letech, první mám od 21 kvůli nedostatečném vývinu a ještě asimetrii. I když je nemám asi úplně krásná, tak jsem s nimi byla celou dobu šťastná. Ale začátek byl krušný, hodně jsem to obrečela a chtěla je vyndat. Tak mám obavy, jak to dám tentokrát...

Ale vy máte všechny krásná prsa, tak budu snad také ok.

arrow
profile_image
IviB
od 15. 1. 2019
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na badrick: díky za informaci. Mně právě navrhl kvůli širokému hrudníku (80cm pod prsy) imlantát 400-500 ml. Prsa nemám žádná, spíše jedničky do špičky. Není v nich žádný tuk. Takže mě obsah ml taky překvapil, ale věřím, že ví, o čem mluví.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Marik83: hodně jsem to obrečela a chtěla je vyndat. Tak mám obavy, jak to dám tentokrát...

Ahojky, neboj ..., kapsu už ve svalu máš, už to vůbec nebolí a celkově to člověk snáší lépe. Budeš mít podobné datum jako já poprvé, myslím že to bylo 22.února, ale nevím zda 2006 nebo 2007 Už si taky pamatuju kulový No a teď mám nové od září a vše OK.

arrow
profile_image
Miostu
od 28. 12. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky,ráda bych se mezi vás přidala. Operace mě čeká 17.4. nemá někdo stejný termín? Jdu k panu doktorovi Vřeskemu.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Baruu11: ahoj, doporučovala bych ti klidně větší. já mám 179/64, pod prsy 75 a imploš anatom extra vysoký profil 480ml. Nejdřív jsem se lekla, ale teď když se pořád zmenšují si říkám, že mohli být klidně o kousek větší

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené