arrow
profile_image
Arabela82
od 18. 7. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Marcella90: ano já jsem to tak měla, ale na kontrolu jsem šla 6 den, kdy mi ustřihly ty uzlíky. A pak už jsem mohla sprchovat. Třeba máš kompletně vstřebatelné stehy.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Marcella90: já mohl sprchování i přes náplast od 3 dne. Náplast drží a strikam stejnou desinfekci což už po týdnu není třeba. Kontrola po 14 dnech.

Reaguji na Marcella90: gratuluji, tak to je skvělé, že to tak hezky zvládáš já měla instrukce takové- každý den přes ty náplasti jizvy vydezinfikovat (dezinfekcí ve spreji) nechat uschnout, dát sterilní prodyšné čtverce a na to podprsenku. Sprchování možné po 4 dnech, náplasti nesundávat a po umytí vysušit náplasti fénem. Na kontrole a převazu jsem byla ale po týdnu. Stejně jsem podpaží a prsa jen omývala žínkou, neměla jsem odvahu je osprchovat. Ale já mám i modelaci a tím pádem rozsáhlejší jizvy.

Reaguji na Arabela82: děkuji možná jiný uhel fotky a zas by to vypadalo jinak příjdou mi akorát .

Reaguji na Marcella90: gratuluji k novým prsum.setri se .ja jsem taky aktivní ale manžel mě krotí .

Dnes vyhozena celá igelitka podprsenek.konečně

arrow
profile_image
ilka1
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

22

Reaguji na Kaculej: Já mohla po modelaci od 3. dne sprchovat, sundat náplasti a po oschnutí přelepit novou náplastí. Měla jsem náplasti papírové, je to ale už více než 10 roků (tehdy většinou lepili papírovými. Hojení v pohodě, žádný problém jsem neměla

Reaguji na Marfanela: Děkuji holky za odpověď. Já jsem dneska projela snad všechny nabídky infrasauny na světě a nikde ani zmínka, že by se tam nesmělo s implantáty. Nikdy jsem v infra nebyla, zvědavost.
Mi řekl, že můžu v sobotu, což je 17 dní od operace. Přišlo mi to strašně brzy. Nebudu divočit. Stejně má být krásný víkend.

Reaguji na Arabela82: Tak to mi taky začalo cca dva dny zpět, ale vím že tady holky psaly, že mají strašně citlivé bradavky. Taky doufám, že to přejde. Dávám si do podprsenky vatové tampony a to mi malinko mírní tření. Pomáhá mi to.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Marcella90: .rekl mi ze to nesmím namáčet ale na kontrolu mám jít až za 2 týdny..

Já měla ty bílé náplasti, doktor řekl dva týdny nesundavat a sprchu vyydržej. Tak jsem se i já držela jeho rady a náplasti sundala až po dvou týdnech. A pak Siltape a jizvy OK, jen čekám až vyblednou.

Ohledně sauny - tehdy mi to řekli přímo lidé, co saunu provozují. Já tam nechodím, tak jsem to neřešila, zda je to blud či ne. Já radši páru

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, vaši diskusi si už pročítám nějaký ten pátek a dnes jsem konečně 2. den po operaci - byla jsem ve čtvrtek k večeru u pana dr. Šolce - anatomy polytech micro polyuretanový povrch 240 ml pod sval. Bolesti jsou s lékama celkem snesitelné, ale co je peklo je vstávání a spaní na zádech ( Chtěla jsem se zeptat, jestli je tady některá také s implantáty z micro polyuretan.povrchu?

arrow
Neprodává v Bazaru

Katruka - gratuluji k přírustku Já mám B-lite, ty jsou taky z jiného matroše, ale nevím z jakého ... jsem se po tom nepídila. Hlavně že jsou na svém místě

Vítej v klubu
Krasny den všem .cekatelkam klidne nervy .kozatkam rychle hojení

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj holky jsem 9 den po reoperaci a přesto, ze funguji od začátku bez pomoci nesrovnatelně jiné než u první operace jsem furt hrozne unavená. Ráno vstanu a bolí mě zada nohy jak když na mě leze chřipka. Vlezu si do teplý vody a to mi vždy uleví. Ale jinak jsem rada, ze jsem rada kolem domu. Včera jsem vyrazila s dcerou koupit boty a byla po hodině total ko. Si říkám jestli je to normální. Operaci jsem měla 3 hodiny na sále včetně oči. Myslíte, ze to tělo muže být tohle ko. Rada si proste lehnu. CORSI myslím, ze si to měla vid. Tuhle šílenou únavu po reopce.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Rampepurda13: Rampi prsina vypadají moc hezky. Hod nám fotku bez podprdy. Jak mas široký hrudník?
Jak si spokojena jak dny od operace běží?

arrow
profile_image
Arabela82
od 18. 7. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Petkali: ahoj i já jsem se nemohla poznat - jak šípková R. Já usnula přes den 2x klidně i na tři hodiny. Řekla bych že po těch dvou týdnech už to bylo lepší.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené