arrow
profile_image
YasminaPink
od 24. 4. 2021
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Wendulina: Já jdu na reoperaci po 13-ti letech ke stejnému panu doktorovi Vřeskému, zároveň mi bude upravovat dvorce mám navrženo 650ml, kvůli poklesu, aby se vyplnil

Reaguji na oliatheo1516: ahoj, popravdě? Když jsem šla poprvé, strašně jsem se těšila. Konečně budu mít prsa. Bylo to roku 2007, mě bylo 29.
Při reoperaci roku 2020 už jsem to vnimala jinak. Narovinu.... nikdy bych do toho nesla. Moct vrátit roky zpět, nechala bych si malé ale svoje. Nějak jsem se s novyma nezzila. Bolest po operaci byla mnohem horší jak po te první a proste roky jak letí, tak si člověk víc uvědomí, ze v 50 třeba budu muset jít znovu a to tedy nevím, zda jsem ochotna opět vše zvládnout. Zda je nevytahnout pokud k tomu dojde a nenechat si vymodelovat malé ale bez implantatu.

Reaguji na Wendulina: při reoperaci jde o značku implantatu. Pokud praskne, tak NAGOR má doživotní záruku a pokud není požadavek na jiný implantát, daji nove zdarma a platí se pouze zákrok a vše s nim spojené.
Ovšem nesmí člověk dopadnout jako já, ze z těla místo NAGOR vytáhli implantáty noname a já musela platit znovu plnou sumu

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené