arrow
profile_image
Denisa_krou
od 26. 7. 2017
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, chtěla bych poprosit ty z vás, které podstoupily augmentaci a mají implantát pod svalem, jestli byste mi mohly napsat svoje zkušenosti, zejména s délkou rekonvalescence - jak dlouho to trvalo, než jste se navrátily do běžného života? Co cvičení - od kdy jste mohly znova cvičit? Omezuje vás nějakým způsem implantát?
Jdu 18.9. na opku. Svoje prsa nemám téměř žádná, budou mi dávat 295 ml Mentor, vysoký profil, pod sval. Nechtěla jsem žádná velká, jen hezká a přirozeně vypadající prsa, která budou "tak akorát" k mojí postavě. Nejsem žádná vrcholová sportovkyně, ale ráda si zacvičím, zaběhám, projedu na kole. Tak mám docela obavy z toho, jak všechno půjde (samozřejmě po těch cca 6 týdnech až).
Budu ráda za jakýkoliv váš postřeh, doporučení, cokoliv
Předem moc děkuju.

Denisa

arrow
Neprodává v Bazaru

Denisko, já jdu 13/9, také anatom pod sval, tak Ti pak schválně napíšu jak na tom jsem ale teda bojím se jako čert, mám 2 děti (8,2) a kamarádka co na tom byla mi řekla že 14 dní byla ráda že je.

arrow
profile_image
Denisa_krou
od 26. 7. 2017
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na alikdanek: Jeee, tak to jsem moc zvědavá. Určitě se pak musíme spojit. 13.9. budu držet pěsti, aby vše dopadlo dobře!

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Denisa_krou: Já Tobě pak taky Jsem děsně zvědavá a těším se. Ještě se rozmýšlím jakou tu velikost vybrat, doktor mi řekl že vzhledem k mé postavě by se nebál klidně 350ml, ale teda přijde mi to už obrovský a hlavně vzhledem k tomu že teď mám asi ačka tak to bude hodně vidět. Navíc mám bradavky hrozně do stran, tak se bojím jak to bude vypadat na větších prsou.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj holky,

7.8.2017 jsem byla na augmentaci, takže zatím jsem plná čerstvých zkušeností než toho, co bude později

Mám tedy kulatý Natrelle 275ml pod sval. Původní velikost 0 a chtěla jsem přirozená prsa, které budou vypadat dobře k mé postavě. Musím říct, že s tou velikostí je to oříšek. Já jsem to tedy na 100% nechala na doktorovi, jediné co jsem mu řekla bylo to, že se mi líbí kulatá prsa a že chci aby ta velikost byla něco jako plnější dvojky. Dle mého je to zatím na dobré cestě Vzhledem k tomu, že jsem před operací studovala tady snad každou diskuzi a vždy mě štvalo, že holky nemají fotky, odvážila jsem si ty své do galerie dát, ať se Vy ostatní můžete podívat na rozdíl té velikosti atd...

Dnes jsem 7.den po operaci, ještě doma v odpočinkovém režimu. Ty první 4 dny jsem úplně fit nebyla, bolesti jsem měla, ale jen při pohybu, pokud jsem ležela a nehýbala se, tak nic nebolelo, dá se to tedy vydržet...Každopádně jsem u našich a mamka měla dovolenou a starala se o mě. Nedovedu si představit být doma sama, asi bych si ani neohřála jídlo. Dnes už jsem doma sama a postarám se o sebe. Zítra mě čeká první řízení auta, kdy jedu na kontrolu. Od čtvrtka chci jít do práce a věřím že to bude ok, teď už je to každým dnem mnohem lepší!

Držím Vám holky palce, ať jste spokojené

arrow
profile_image
Denisa_krou
od 26. 7. 2017
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na desideri: Moc děkuji za Tvůj přípěvek Říkala jsem si, jestli to mám risknout a zůstat po operaci doma sama a nebo jestli se mám na ten první týden raději přestěhovat k rodičům...
Prsa vypadjí moc pěkně Přeju, abys byla co nejdřív na 100 % fit.

D.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na desideri: Děkuji za zprávičku a hlavně i za fotky. Závidím že už to máš za sebou, vypadá to moc pěkně, přeji abys byla co nejdříve fit a mohla vyrazit na nákup nového prádla Budu ráda když ještě písneš jak se zotavuješ. Já jsem domluvená s manželem že si vezme pár dní volno, ve finále i mamka pomůže, ale jelikož neřídí tak to bude asi složité.....no nějak to dopadne.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj holky. Já jdu na opku 31.8.(anatom pod sval), tak potom můžu také preferovat😉

arrow
Neprodává v Bazaru

Pardon,... poreferovat😊

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Ančulka: určitě se ozvi. Držím mlc palce ať je vše v pohodě. Kolik ml si davas?

arrow
Neprodává v Bazaru

Holky tak kontrola dopadla dobře Cestu jsem zvládla v pohodě, řídila jsem cca 30km tam a 30km zpátky a ještě jsem se na rychlo stavila v obchodě, protože jsem ráno zjistila, že vážně potřebuji nějaké oblečení, které se nedává přes hlavu

Jinak mě pan doktor Kufa dnes pobavil...sundala jsem podprdu, kouknul na mě, usmál se a povídá ,,Dobrý ne?" Tak jsem z toho usoudila, že sám je s výsledkem spokojený

Co se týče rekonvalescence, tak je neskutečný, jak je to teď rychlé. Je mi lépe snad každou hodinu! Dnes už jsem konečně udělala i něco doma.

Děkuju holky za milé zprávy, jojo na nákup normálního prádla se už těším

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na alikdanek: moc děkuji. Váhám mezi 335 a 375ml 🙄

arrow
profile_image
Vaanessa
od 17. 7. 2017
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Desider prosím, jak dlouho jsi čekala na termín operace od konzultace, chystám se jít k Prosovi a velikost bych chtěla také plepší dvojky, či menší trojky.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Ančulka: tak to máme podobné, mě řekl 300 až 360 (myslím) s tím že jsme domluveni že si finální rozhodnutí necháme až na den D. Myslím že zvolím něco mezi, chtěla bych max Cčka, už i tak to bude změna které si určitě každý všimne

arrow
profile_image
Denisa_krou
od 26. 7. 2017
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Ančulka: Určitě dej vědět, jak se cítíš a tak Jsem zvědavá na každý pocit. Držim pěsti, ať do dopadne co nejlíp může a jsi maximálně spokojená!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené