arrow
Neprodává v Bazaru

Po jednom dítěti se moje prsa hodně zmenšila a přes usilovné cvičení i hodně vytáhla. Rozhodla jsem se proto jít na plastiku zvětšení. Zatím jsem v začátku čtení různých diskuzí a upřímně moc se v tom nevyznám. Takže více otázek: První ke komu jít Brno a okolí Líbil se mi Janeček i kvůli ceně, ale měla bych to k němu přes 2hod.cesty což asi není ideál. V brně váhám Medicom dr. Puls nebo dr. Franců, dále Laurela dr. Trump. Proto uvítám Vaše zkušenosti + ceny. Dále jak je to s výměnou implantátů, jak dlouho vlastně vydrží a pak se operace opět platí? Jaké implantáty zn. jsou dobré. Jaký je rozdíl jestli je silikon pod sval nebo ne. Je tu spoustu témat a pomalu je pročítám, ale uvítám když se najde někdo kdo mi odpoví v jednom. Děkuji všem Jinak moje míry 168/56. pod prsy 80. Děkuji za rady a typy.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj.Já byla u Francu.Podle proporcí bych ti dala tak 350-400 ml ve středním nebo profil plus od Mentoru.S výměnou nevím,pokud nebudou problémy tak to řešit nebudu a pokud budou zbytečné penízky tak třeba za 10 let půjdu do větších :-)

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Tamara79: Děkuji na tebe už jsem se dívala a máš moc hezká prsa. O mentorek jsem si četla, že mají právě trvanlivost 20 a více let což je supr. Nevím jestli je to i u jiných. Dříve to prý bylo pouze 10 let. Já chci hlavně znovu pěkná prsa a né věšáky co mám teď. Navíc jsem začala hodně cvičit a prsa a tak chci i pěkné prsa. Velikost souhlasím s tebou. Neví prosím ještě jak je to na klinice s těmi dny augmentace? Kde to zjistím? I ta cena je ještě přijatelná nechci dát více jak 60 tis.

arrow
Neprodává v Bazaru

Mě se zdá,že už to nemají ty augument.dny.

arrow
profile_image
luli84 mojeid
od 27. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, měla jsem jít na augmentaci s modelací už v roce 2012, ale měla jsem v plánu do roka otěhotnět podruhé tak jsem to odložila...
Druhé dítko má rok a půl a další v plánu už není a tak jsem se rozhodla, že do toho tedy půjdu.. minule jsem byla u dr: Petra Hýži... má hodně dobré recenze.
Chystám se jít během měsíce na konzultaci a na podzim bych ráda na operaci
Dny augmentace? CO to je?

arrow
profile_image
luli84 mojeid
od 27. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tímto se přidávám a sleduji téma

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na luli84: Den augmentace měli v Medicomu,byla to akce,zvětšení prsou o 5000,- levnější než klasicky,ale musela jsi stihnout den,který měli určený,byl jeden den v měsíci.Místo necelých 60 tisíc jsem dala necelých 55 tisíc.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Tamara79: Aha to nevadí, jen jsem to někde četla. Můžu se ještě zeptat máš pod sval nebo pod žlázu. Četla jsem, že pod sval je to sice bolestivější a déle se hojí, ale zase prso neklesá neb ho drží právě sval a né jen kůže a prý prakticky nehrozí klapsule nebojak se tomu říká.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na luli84: A jdeš k tomu stejnému dr. Já právě pořád nevím ke komu, asi půjdu k více a uvidím.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ještě mě napadá jedna otázka a to jak dlouho +- trvá než je konzultace jestli jsou to týdny nebo měsíce a pak samotná operace. Chtěla bych jít taky na podzim, tak jestli mám jít na konzultaci už teď nebo ještě vyčkat.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na sarah321: Pod sval a od opky mě neklesla,ale nevýhoda je,že je nedám k sobě
Šla jsem na konzultaci asi po dvou týdnech a pak asi za dva týdny na opku,byla to rychlovka

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na sarah321: Kapsulace je reakce těla na implantát pokuď ho tvoje tělo nepříjme tak se ti kapsulace vytvoří a nezáleží na tom jestli je to pod sval nebo pod svalovou fasci nebo pod žlázu.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na lucinečka1: Aha děkuji já to tak četla na jedné klinice. Že pokud je pod sval prakticky vůbec k tomu nedochází.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na sarah321: Ahoj, podívej se i na MUDr. Justana - SurGal Clinic .Brno.
Vše super, implantáty Natrelle kulaté. 56 000,-Kč vše v ceně.Ale už jsem to tu vše psala.
Přeji dobrou volbu.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na zorzina: Děkuji o tom jsem taky četla, je těch doktorů tolik, že si snad nevyberu. Prsa máš každopádně moc hezká

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené