arrow
profile_image
Teravevera
od 4. 4. 2021
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dobrý den. Na jaře jsem byla na augmentaci prsů, byl mi vložen implantát Mentor 245ml střední profil pod sval. Asi po 2 měsících jsem si všimla, že se levé prso deformuje, když zatnu prsní sval (mám velmi štíhlou postavu a úzký hrudník). Byla jsem na konzultaci u svého operatéra, který mi řekl, že to je normální, že implantát přirostl ke svalu a pokud bych chtěla, dal by se během krátkého zákroku sval od implantátu uvolnit. Nicméně není jistota, že by se toto nestalo znovu. Chtěla bych se zeptat, jestli s tím má někdo z vás zkušenosti a jak dopadla případná reoperace. Děkuju za vaše postřehy a názory.

arrow
profile_image
Salma
od 19. 8. 2021
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ježíš, tak toto mě opravdu děsí. Já bych hrozně chtěla mít plnější prsa, ale hrozně se bojím případných komplikací. Vůbec se ti nedivím, že po 3 měsících se ti nechce na reoperaci. Nikde jsem nečetla, že implantáty mohou přirůstat Nepošleš mi prosím fotku, jak to vypadá? Třeba to není tak zlé. Každopádně držím pěsti, ať to dobře dopadne.

arrow
profile_image
Ropušník
od 4. 6. 2021
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

je zvláštní, že je přirostlý ke svalu, ale dost možná jej zapouzdřila kapsule a přirostla ke svalu ona. Děje se to naprosto běžně, tělo reaguje na silikon, který do něj vypouští toxické látky a vytvoří velkou jizvovou kapsu - kapsuli, která tyto toxiny a chemikálie zachycuje. Při vyjmutí implantátu je pak nutné vyškrábat z těla i tu kapsuli, protože právě ona toho špatného v sobě má nejvíc. U nás to umí Kufa a Urban, ostatní chirurgové se ke vyjmutí silikon + kapsule moc nemají, je to spousta práce a raději holkám řeknou, že tělo to vstřebá samo a vytýhnou jen implantát.
Koukni na Breast implant illness příběhy, možná budeš chytřejší, holky tam řeší nejrůznější komplikace a naprostá většina z nich lituje, že si kdy něco takového do těla nechaly dát. Týká se to i ČR, kde se až teď o škodlivosti silikonu v těle začíná nahlas mluvit. Být Tebou tak implantáty vyndám a pokud potřebuješ mít prsa plnější tak vlastní tuk Silikon Tě dřív nebo později otráví a dřív nebo později to ucítíš. Někdo až po dvaceti letech, někdo za rok. Je to látka, která nemá v těle co dělat.
https://www.facebook.com/groups/Healingbreastimpla ntillness

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené