arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky , mám takový dotaz stalo se Vám někomu že musela být augmentace zrušena ze zdravotnch důvodů , přesněji že vyšla špatně krev , už mi z toho čekání asi začíná hrabat V úterý jdu pro výsledky z krve a teď mám obavy aby bylo vše ok , u Mudr jsem byla naposledy v roce 2009 pro zdr. průkaz , takže nemocná skoro nebývám .

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já vím teda jen o případu, kdy slečna byla těhotná, jinak ne

arrow
profile_image
Delfina30
od 17. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na monca02: To bude dobré,určitě,zvlášt' pokud extra nemarodíš,vše vyjde jak má.Držím palečky.Dej vědět.

Ahoj, mně krevní testy taky vyšly blbě, ale nebylo to nic, proč by se měla operace zrušit či odložit. Jen se mě pak anestesiolog ptal na více věcí.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Děkuji za odpověď Už mi fakt začíná hrabat , jak se to blíží tak mi lezou do hlavy i myšlenky , jestly nedělám blbost - použít peníze na něco jiného ? Nejsme ňák hodně výdělečný , manžel ID má maniodepresivní psychózu už od 29 let Občas ňáký přivýdělek , ale ne na moc dlouho . Já jsem 04 - 06 táhla 3 práce , takže mazec a tím jsem si našetřila ňáké peníze na živobytí - zaplatila jsem si dokonce inkaso do konce tohoto roku . Na opku mám schované peníze již 2 roky , než mi umřela babička tak jsem dostala určitý obnost , který jsem schovala na " splnění mého snu " Opku jsem měla naplánovanou již na 15/5 , ale díky manželovi a jeho těžké depresy jsem to musela zrušit ... A teď druhý termín 11/9 se strašně rychle přibližuje ...

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak ti bych si nechala udělat pořádně, zvlášť testy na nejrůznějších strepto a stafylokoky. Ale to ti můžou klidne zavlect i při operaci. To se stalo přesně mě a imploše musely ven - malem jsem dostala otravu krve, za 5 minut 12! Teď mám svoje menší přirozená prsa a na celou pos***** augmentaci jsem se měla vykašlat, zbytečný 2 mesice nervů a života!

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na anngelina: Ježiš takže to nakonec dopadlo špatně , já jsem četla tvé příspěvky hned od začátku , psala jsi že půjdeš na reopku a museli to teda vyndat , je mi to líto a řekli ti čím se to stalo ?

arrow
Neprodává v Bazaru

Vždyť jsem to psala, zlatý stafylokok. Implantáty už byly obalene plísní!! Apeluji na všechny, kdo na to vyloženě nemusí, holky, s***te na to!! Dopadlo to pro mě nakonec i dobře, peníze mám zpět, veškerou péči teď i do budoucna zdarma, kdyby třeba byla zapotřebí ještě minimodelace, malou útěchou mi je, že prsa mám sice menší než s vycpavkama, ale hezčí než původně a hlavne - bez toho pekla!!

arrow
Neprodává v Bazaru

A měla jsem větší implantáty. U těch je i vyšší riziko, ze se jizvy budou hůře hojit a zarustat a riziko infekce i následně po operaci je prostě vyšší, fakt už o tom vím fakt všechno, prolezla jsem tolik nemocnic a doktorů! Nikdy víc!!

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

tak krev vše v pořádku , příští týden mě čeká ještě ultrazvuk a už budu připravena ... uf jak se to blíží tak začínám mít strach

arrow
profile_image
Jerry21
od 29. 3. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na anngelina:
https://www.omlazeni.cz/komplikace-po-augmentaci-9- 558403-0.html
Toto přesně se stalo mě, akorát já to měla 5minut po 12 a o dost horší následky. Teď jsem zoufalá a nevím co s tím. Přiložila jsem odkaz na mnou založený příspěvek.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené