arrow
profile_image
tessi_
od 30. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, mám takový dotaz, mám termín operace zvětšení prsou na 3. května 2016, ale zároveň jsem 28. května pozvaná na svatbu, chtěla bych se zeptat, po jak dlouhé době je možné chodit bez podprsenky, jak dlouho se nosí pooperační podprsenka, a kdy třeba mohu začít používat i jinou, bezkosticovou, popřípadě sportovní? Nerada bych šla na svatbu v roláku, ale když budu muset, nedá se nic dělat

Vím, že je to hodně individuální, ale zajímalo by mě, jak jste to třeba měly vy

Doktor mi doporučil implantáty značky mentor 330 až 375 - a já si vybrala anatomické a pod sval, teď jen přemýšlím jakou velikost.

arrow
Neprodává v Bazaru

Pooperační podprda se nosí 6-8 týdnů,to aby se prsa držela tam kde mají být.A ležet jen na zádech.Na svatbu si dej klidně nějakou jinou,ten den se to dá udělat.Hlavně pozor na kostice,aby netlačily do prsů.Nebo podptdu bez kostic.

arrow
Neprodává v Bazaru

A sportovku jsem používala když jsem prala tu pooperační.S jednou podprdou si nevystačíš.Sportovka vypomůže

arrow
Neprodává v Bazaru

A co se týká velikosti podprsenky je potřeba znát obvod pod prsama a obvod přes prsa.

arrow
Neprodává v Bazaru

Po 25 dnech si můžeš už dát jinou podprdu, ale bez kostic a pevnou. Třeba sportovku. Jen na sebe dávej pozor, žádné prudke tanečky :-)

arrow
profile_image
ziziandzuzu
od 7. 2. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Včera jsem byla na kontrole po 6 týdnech a můžu si už vzít jakoukoliv podprdu, ale já stejně budu ještě nákou dobu nosit tu spešl, myslím že to ničemu neublíží..ale jako po 14ti dnech bych si na svatbu určitě nesundavala teda..zaprvý to není nic moc příjemnýho a za druhý tě někdo může omylem do prsa praštit nebo tě strčit a nebudou mít žádnou oporu..takže já bych to neriskovala..

arrow
profile_image
sabinediamonds
od 17. 4. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, taky jsem po augmentaci 3. týden a jsem naprosto v pohodě, doktor mi i dovolil si nakoupit nové podprsenky a je i možnost jít občas bez té škaredé

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené