Ahojky,
potřebovala bych poradit a od Vás doporučit kliniku nebo doktora, který dělá větší prsa (větší silikony) na drobnou postavu a vypadá to krásně. (Aby to nebyly jen 2 balony).
Jsem už po první augmentaci, 325cc mentor pod sval, kulatý - předtím základ jedničky.
Byla jsem spokojená, ale po narozenísyna mi zmizela veškerá má prsní žlázy a a zůstal jen silikon,tim pádem se i zmenšily,jde cítit vlnění a už nevypadají tak jak bych chtěla.
Chci jít proto na druhou opku a dát si více ml (450-550ml), nevadí mi ,že budou prsa větší ,ale nechci mit porno balóny 😁😀.
Měřím 170cm, váha 49 kg, pod prsy 70cm.
Moc děkuji

arrow
Neprodává v Bazaru

Pokud nemáš moc prsní žlázy,tak impl bude i potom hodně viditelný a vlnění se asi nevyhneš.Jinak Vřeský děla pěkná velká prsa.

To vlnění mi az tak nevadí, ale chci zpět větší prsa ..a když už bych šla pod kudlu tak už bych chtěla větší 😉

arrow
Neprodává v Bazaru

Chápu...když dáš 500,- zlatý střed,tak to bude stačit,ve vysokém profilu.

Jojo to bych chtěla. .jen nevím ke komu. .😕 aby to vypadalo pěkně. .

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na luciepavlackova: Zvolila bych toho Vřeskýho,dělá krásná velká prsa souměrná k postavě a nebojí se dát i malým nebo hubeným holkám větší impl.

Na Vřeského jsem četla, že dělá pěkné velke prsa, ale trochu mi vadí ta dálka -Ostrava. .raději bych volila Brno ,skrz cestu domů. . Ještě pokukuji po dr. Franců a Pachmanovi, oba jsou z medicom vip ... Na ceně mi totiž az tak nezáleží, hlavně chci kvalitu a krásné prsa 😊😊

Reaguji na luciepavlackova: Já jsem z Prahy a k primáři Vřeskému si na tu operaci do Ostravy zajedu. Stojí to za to podle mě. Já jsem taky dost hubeňour a doufám, že on mi konečně vykouzlí to co si opravdu už dlouho přeji - velká prsa. Před 5ti lety jsem byla na zvětšení u Mudr. Doležala, stěžovat na něj si vůbec nemůžu odvedl skvělou práci ale velká prsa prostě na hubených neděla, což je škoda Já mám 178 cm,55 kg a pod prsy 69 cm.
Jinak mrkni na tuto diskuzi a koukni na práci od Vřeského, fakt to stojí za to. https://www.omlazeni.cz/augmentace-mudr-vresky-9-55 3664-120.html#msg3494616

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené