arrow
Neprodává v Bazaru

Zdravím všechny, v dubnu jdu na zvětšení k panu dr. Doležalovi. Je tu někdo koho to taky čeká a nebo má už ze sebou a podělí se se zkušeností a fotkama? Co máte navrženo? Já mám základ nula a navrženo 275ml Polytech nebo 295 Mentor. Neni to moc,chtěla jsem aby to vypadalo co nejpřirozeněji.

arrow
profile_image
elilien
od 12. 3. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na AnnaK35: ahoj, já byla u pana doktora loni v červnu, to ještě používal implantáty Natrelle. Celkově jsme s přístupem byla spokojena, klinika super. Až teda na to, že mi nedali nic k jídlu. Tak lepší přibalit nějakou tyčinku..

velikost je velice individuální, záleží na stavbě těla. U každého to vypadá jinak. Já měla základ zvadlý dvojky. chtěla malá prsa a tak si nechala si dát 255 ml. A dneska mě mrzí že nemám víc

mám 165 cm, 55 kg, pod prsy 70 cm..

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na elilien: ahoj, pokud si chtěla malá prsa,tak dle mého je velikost akorát 🙂 Mně řekl,že mi vic než 295 nedoporučuje,takže velikostně to je jasné,spíš teď řeším,ktery implantát vybrat. A připravovala ses nějak na opku?

Reaguji na AnnaK35: Ahojjky, já jdu v březnu. Budu mít tuším 425 ml polytech extra vysoký profil. Pod prsy mám 80 cm a odkojené 3 děti.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj, já mám 290ml polytech, taky více nešlo, 170cm a 50kg,pod prsy 69cm.

méně než
10 příspěvků

Zdravím všechny.
U pana Dr. Doležala jsem byla minulý týden, 7.2.2019 na augmentaci. Domluvili jsme se na Natrelle 375 anatomický a středně vysoký profil a nakonec mám polytech 395ml anatom, středně vysoký profil. Měříme 168 a vážím 60kg a jsem hodně sporotvně založena. Prsa se mi samozřejmě líbí, má vlastní se mi nelíbila nikdy, jen je to tedy nezvyk a snad mi opadne nějak ten otok a budou jako moje. Aplikace pod sval. Děkuji za názory, hezký den.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Jess1991: ahoj,prsa máš pěkný, jaký si měla základ? Pan dr. pracoval s Natrelle,ale začli je stahovat,tak proto Polytech. Ja šla na konzultaci až po novém roce,takže mi dal na výběr i Mentory. A jak ses cítila po opce? Já se bojim,jak pak budu zvládat děti, domácnost a psa. Závidím,že už to máš za sebou. Tak ať se ti dobre hojí

Reaguji na Jess1991: Tak přesně nějak tak bych si to představovala vypadají vážně skvěle

arrow
profile_image
elilien
od 12. 3. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na AnnaK35: prosím Tě a proč je začali stahovat, léta patřily mezi top..

méně než
10 příspěvků

Reagují na AnnaK35: Základ byl 0.. Nevyplatila jsem ani A košíčky. Po operaci dobrý, bolela jen záda. Jak jsem nebyla zvyklá na nich ležet a ten tlak. Ty Natrelle nestahují úplně jen jak se dováží z US, tak nedostali, respektive nestihli zařídit licenci na převoz do ČR a proto tedy budou možné asi až od dubna nebo kdy, ale já si nemohla termín posunout. Operaci bych se vůbec nebála. Vše v pořádku. První 4 dny víceméně pořad spíš a pak to začne pracovat a ta kůže se napíná prsa tvrdnou atd. Já opravdu nikdy neměla žádná prsa. Tak si na to musím jen zvyknout. Klinika a pan Doelžal je na jedničku.

méně než
10 příspěvků

Reaguji na 25michaela25: děkuji

méně než
10 příspěvků

Cituji AnnaK35: Základ byl 0.. Nevyplatila jsem ani A košíčky. Po operaci dobrý, bolela jen záda. Jak jsem nebyla zvyklá na nich ležet a ten tlak. Ty Natrelle nestahují úplně jen jak se dováží z US, tak nedostali, respektive nestihli zařídit licenci na převoz do ČR a proto tedy budou možné asi až od dubna nebo kdy, ale já si nemohla termín posunout. Operaci bych se vůbec nebála. Vše v pořádku. První 4 dny víceméně pořad spíš a pak to začne pracovat a ta kůže se napíná prsa tvrdnou atd. Já opravdu nikdy neměla žádná prsa. Tak si na to musím jen zvyknout. Klinika a pan Doelžal je na jedničku.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Jess1991: tak to mám základ stejný jako ty,ale jsem drobnější,tak víc se prý nevejde. Pořád váhám co zvolit, recenze jsou dobrý na oboje. Tak snad budu mít hladký průběh jako ty. Měla si dreny?

méně než
10 příspěvků

Reaguji na AnnaK35: Ne, dreny jsme neměla a teď mi přijde, že mi i po tom týdnu spadl otok a tak nějak se to začíná usazovat.

Reaguji na Jess1991: kolik máš cm pod prsama? Já půjdu v březnu a budu mít 425ml, 80 cm pod prsama, tak přemýšlím, jestli to bude ok nebo málo

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené