arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, rozhodla jsem se pro augmentaci a vybírám si mezi dvěma plastickými chirurgy - MUDr. Kurial (České Budějovice) a MUDr. Kydlíček (Plzeň). Je mezi vámi někdo, kdo by mi poradil a má s těmito doktory osobní zkušenost? Čím čerstvější, tím lepší. Nemůžu nikde pořádně nic dohledat. Předem všem moc díky.

arrow
Neprodává v Bazaru

Mám zkušenost s MUDr. Kurialem, ukázal mi implantáty, navrhl mi velikosti, které by byli opoptimální, vše mi napsal na.papír, abych se mohla v klidu doma rozhodnout a týden před operací jsem.mu měla zavolat, jaké chci, aby je kdyžtak stihl objednat, kdyby je neměli. Operace proběhla v pořádku, jsem.naprosto spokojená. Foto mám v galerii

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj,já jsem po augmentaci u Dr.Kydlíčka před 3 roky.Sice tedy není aktuálně čerstvá zkušenost,ale zase můžu napsat,jak je to s odstupem.Pořád jsem velmi spokojená,přijde mi,že odvedl opravdu kvalitní práci.Za poslední rok jsem hodně zhubla,takže jsem měla strach,že i prsa budou hodně špatná,ale nakonec dobrý ,chovají se jako by byla moje...O vstřícnosti doktora a o celkové kvalitě služeb ani nebudu mluvit...prostě,pokud někdy půjdu znovu,tak jedině k němu.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na čičimic:
Ahoj,
nevím, podle čeho jsi vybírala, ale já jsem bla právě u těchto dvou lékařů na konzultacích. Další jsem měla ještě u dr. Kufy v Praze, ale na to nedošlo a ihned jsem se nechala operovat Dr. Kurialem. moc ho doporučuju, naprostý profesionál, výborné jednání a hlavně rychlé jednání. Jsem rok po operaci a v pohodě. Byla jsem na zmenšení a modelaci, klidně ti víc napišu do osobky, nebylo to klasické zmenšení, měla jsem své důvody, prsa jsem totiž neměla velká a on mi vyšel vstříc a moc mi pomohl.

Dále jsem byla na konzultaci u dr. Kydlíčka a nebyla jsem spokojena ani nadšená, spíše zklamaná. Rovnou ode dveří jsem věděla, že my dva si rozumět nebudeme a jeho přístup se mi vůbec nelíbil. Jinak operatér si myslím, že je dobrej, jednání má ale úplně jiné než Kurial. Mne vyhovoval Kurial rovnou.
Takže za me doporučuju Dr. Kuriala.

Ke Kufovi jsem se pak nedostala a to mi mrzelo. Vidím ho jako charizmatického člověka a ráda bych byla tu konzultaci absolvovala, ale tak dlouho jsem čekala na konzultaci, ze mi Dr. Kurial stihl odoperovat, a ješte dvě kontroly proběhly a pak byl teprve termín na konzultaci u Dr. Kufy, pak se dlouho čeká na operaci.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené