Reaguji na luciepavlackova: Já myslela, že už mám předoperační za sebou a v cestě k opce Ti už nic nestojí. Budu držet palečky ať je to vše ok. Já si celé předoperační domluvím tady v Praze na nějaké soukromé klinice, vůbec nechci jít k obvoďačce. A domluvím si to dnes po příjezdu z dovolené, bojím se, že po změně teploty nachladnu a byť se do opky vyléčím tak bych měla špatné výsledky.

Jojo před operační mam za sebou a vse vyšlo dobře. .ale doktorce se nelíbil Můj kašel (neprojde mi že by byl nějaký silný nebo něco. .spíše je to už ten konečný s vykašláváním..a jen párkrát za den..tak mi předepsal a acc 200 a průduškovy caj..😐dnes sem ještě ani jednou nezalaslala ale s mým štěstím zítra i u ni dostanu kaslaci záchvat 😁😁😁..jinak taky lituji , že jsem šla k ni. ..zbytecne otázky a i přemlouvání ať na to nejdu, že mám prsa pěkné. .

Reaguji na luciepavlackova: Zítra hlavně napiš jak si dopadla! Snad se u ní nerozkašleš je to totiž zákon schválnosti. Ještě mě zajímá, byla si i na mamografu?

Na Sono prsou. .cena byla 300kc ,ale volej si určíte dopředu, mají hodně dlouhé čekací doby termínů. .

arrow
profile_image
Tsonata
od 28. 1. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To mě opravdu fascinuje jak obvoďaci kteří nemají ani páru o tom jak se pacoš cítí a je vystresovany z té opky, jak do něj husti místo toho aby ho uklidnily že bude vše v pořádku když už seberou odvahu do toho jít. Je to tak trošku bezohledne.

Hmm ,právě. . Však jsem si taky nadávala, že jsem k ni šla. .a proto se bojím zítřka. .ji staci když si kýchnu a už ne bude zase přemlouvat a dávat kázání. .samozřejmě kdybych byla nemocná, tak tu op zruším, ale jsem fakt uplně v poho a že 1- 2x za den za kašlu nebo si spíše od kašlu tak mi nepřijde, že bych kvůli tomu měla rusit operaci, navíc když me i výsledky všeho vyšly na 1.

arrow
Neprodává v Bazaru

Právě z toho důvodu jsem byla ráda, že mi to obvoďák, respektive jeho sestřička, odmítla udělat. Já ji záměrně nechtěla říct, že to je augmentace. Jen jsem zmínila, že to je plastická operace. Ona to na mě ale nakonec stejně vymámila a pak mi řekla, že když jsem samoplátce, tak mi s tím nijak nepomůže, ať si to vyřídím sama. Nakonec jsem byla ráda, že jsem si to všechno oblítala a vyřídila sama. Poslouchat nějaké řeči a nechat se stresovat, to fakt nemá nikdo před opkou zapotřebí. Přístupy některých lékařů a vůbec zdravotníků celkem mě nepřestávají udivovat Tak snad už ti nebude dělat problémy a ve středu ti to dobře dopadne!

arrow
profile_image
Tsonata
od 28. 1. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky já měla štěstí v neštěstí termín augmentace jsem měla 18.3.a koncem února jsem měla ginekologicky problémy krvacela jsem a něco mi v děložní našli takže jsem 4.3.podstoupila revizi dělohy a k tomu jsem měla mít před operační to mi obvoďak udělal zdarma a když jsem volala primáři Vřeskemu zda bude překážkou mít dvě opky v jeden měsíc vlastně za čtrnáct dní, řekl že ne a že si mám to před operační o fotit že mu to stačí. Takže jsem byla i ráda provozem jsem čekala na tu opku skoro rok. Vzpomínáme si že jsem měla takový splin a strachem že mě Vřesky odmítne že jsem byla totálně na dně.

arrow
profile_image
Tsonata
od 28. 1. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jo a obvoďak ani neví že jsem po augmentaci a mám klid. Tak proto mě udivuje jak někteří lékaři pořadí a pomůžou přitom nemusí a jiní zase deptaji

arrow
Neprodává v Bazaru

Amelia2015: děkujiii, taky bys mohla přidat fotku jak se ti mění :)))

Michelle89: kujiii :) určitě se bude snažit a udělá ti je taky krásné :) jojo měknou, měknou ale tvrdší ještě jsou, dám je už trochu k sobě :)

Tsonata: Soni kdy dám přibližne prsa úplně k sobě? Pamatuješ si to u sebe? :)

Holky, některé ty doktorky jsou fakt ****,nechci být sprostá.. proč s tím předoperačním mají takový problém? Já řekla moji dr na co jdu a ona mi hned vzala krev, změřila tlak, udělala ekg poslala na rtg a ještě mi popřála at to dobře dopadne a ať jsem spokojená, já to fakt nechápu :/

arrow
Neprodává v Bazaru

luciepavlackova: dr.tě bude operovat, ty máš koukám ještě větší ***** doktorku, předoperační máš na 1 tak nevím o co ji jde.. mamku dr operoval .. už jen nachlazenou a předop. úplně v pořádku neměla.
Nooo a už jen 2 a budou nové prsíčka :)

arrow
Neprodává v Bazaru

Holky mažete si něčím speciálním jizvy pod prsy, aby změkly, mám je pěkné, zhojené, ale trošku je ještě cítím, tak uvažuji o nějakém krémíku, mastičce.....

arrow
Neprodává v Bazaru

Novobka: já používám bepanthen mast ;)

Reaguji na Andrea2210: no doufám. .vědět to budu na 100% zítra po půl 12..to už pujdu od me obvodačky a teda snad s doporučením . .už ať je středa ráno 😐

arrow
profile_image
Tsonata
od 28. 1. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Andy počítej tak konec druhého měsíce

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené