arrow
profile_image
Xena 23
od 1. 1. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na bojim-bojim: Tak i já moc gratuluji Já už se taky pomalu balím. Budu to mít složitější s těmi drény, ale snad to zvládnu. Jsem celkem posera, tak doufám, že se tam nesložím. Mě se zdá, že mi Vřeský říkal, že dává vstřebatelné stehy, nebo néé? já už nevím. já si beru chleba se salámem Budu ráda, když to přežiju

Cituji Xena 23: Rea

drenů se neboj...dá se to zvládnout....mi se jen zamotala hlava u toho jednoho a musela jsem si na minutku lehnout. Stehy mám dojem vytahuje mudrc. Jinak držím pěstičky tobě i všem holkám které se chystáte.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na bojim-bojim: Díky za radu ohledně těch věcí. A co papuče? No, mě když budou druhý den ráno pouštět, tak to už opravdu asi nemá cenu brát si moc věcí. A co jsi tak doma schopná udělat? Někde jedna holčina psala, že si nebyla schopná ani uvařit kafe. Už se moc těšíme na fotečky .

Reaguji na vanda.u.: přezůvky ti tam půjčí...opravdu není nutné si nic brát ...nás doktor pouštěl až v cca 17:00 hod. Něco málo zvládnu, ale raději nic moc nedělám....dnes mám sundat podprdu...mám z toho trochu stres abych byla spokojená. Viděla jsem, že mám pod prsama modřiny,ale celé je uvidím a pořádně okoukám dnes večer...plus mi na boku cestuje otok. Manža se už na ty kočky těší...dnes jsem měla sen, že jsem ten silikon měla až k pasu...uáááááuuu. Jedna ruka je taková polomrtvá,ale taky se to zlepšuje.

Holky, jak dlouho vám trval ten tlak na prsou? ja se bojím hnout abych si s tím nějak nepohla. Záda jsou lepší,ale furt jsem jakoby v mírném předklonu...moc mě ta podprda nepustí na narovnání se. Za jak dlouho budu chodit zase jak normální člověk?

Jinak dcery zatím věří, že jsem si hnula záda a těší se až mi bude dobře a budou se moc pomazlit s maminkou.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na bojim-bojim: Děkuji

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Xena 23: Ono s tou velikostí je to u nás drobných ženských fakt ošemetné. Jakmile se to přežene, je to pak děs. Já jsem po operaci přibrala 3-4kg a i tak mi příjde, že těch 350ml je opravdu max co se ke mně hodí. Je to ale i o vkusu. Každému se líbí něco jiného.
Věřím, že spolu s panem doktorem pro tebe vyberete tu nejlepší velikost Ty se držíš při zemi, on zase tíhne k větším prsům, takže kompromis "něco mezi tím" zaručí myslím skvělý výsledek
A vytahování drenů se neboj. Není to nic hrozného. Je to spíš jen takový nepříjemný pocit z toho, že ti něco vytahují z takové "hloubky", ale je to jen vteřinka a je to venku. Bolest to není a hlavně se ti pak o dost uleví.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na bojim-bojim: Já se myslím narovnala až po týdnu. Ta podprda začne postupně povolovat a tím pádem tě to i pustí se narovnat. I ten tlak bude povolovat. Já jsem ten první týden nemohla ani mluvit. Jen jsem šeptala, protože mluvení, hlavně to "hlasité" mě strašně zmáhalo a měla jsem pocit, že mám na hrudi Everest Doma z toho byli nadšení Já měla nejkrutějších tě 10-14 dnů. Pak už se to všechno rychle zlepšovalo.

arrow
profile_image
Nikitka
od 25. 8. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na michelle89: Ahoj a děkuji.Letím 1.3., ale kontrolu mi dal až na 7.3., tak uvidíme. Je to bohužel stále stejné

arrow
profile_image
Nikitka
od 25. 8. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Amelia2015: Já mám 158cm a 50kg, tak mi taky připadá, že těch 460ml je prostě moc.

arrow
Neprodává v Bazaru

Nevíte náhodou někdo, z jakého důvodu se musí po ukončení kojení čekat půl roku než se dá udělat augmentace?

Reaguji na Amelia2015: tak to jsem na tom úplně stejně.... i konečně po dětech neřvu,ale šeptám .

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Nikitka: To mě mrzí, že to je pořád stejné Jsem malinko tajně doufala, že by se to aspoň trochu mohlo srovnat samo. No nedá se nic dělat, musí si s tím doktor poradit a dát to do pořádku.
Ono strašně záleží na celkové postavě. Já mám i strašně úzká ramena, takže mít 400ml a více je nepředstavitelné. Ale třeba paní co byla se mnou na operaci, tak byla stejně vysoká jako já, jen možná o kilo dvě měla víc a měla širší ramena a boky. Tak ta měla 400ml a vypadalo to dobře, tak akorát. Mě u tebe nejvíc zaráží to, že ti dal do obou stejnou velikost! To opravdu nechápu. Mě to vysvětloval tak, že u nepatrných asymetrií jako jsem měla já, se to většími implantáty srovná samo a není třeba dávat různé velikosti. Ale psala jsi tuším, že u tebe to byl rozdíl velký nebo dost viditelný, tak mi nejde do hlavy, proč ti proboha dal stejnou velikost do obou! Budu držet palce, ať na kontrole dobře pořídíš!

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na bojim-bojim: Když jsem poprvé doma zvýšila hlas, tak konstatovali, že už jsem naprosto fit

Holky, tak foto vloženo...bojím se, že jsou moc velké .....snad si to sedne....jinak mě klepne.

arrow
profile_image
spacey
od 26. 8. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na bojim-bojim: ale kráááásné... já myslím, že si to sedne.. i pocitově

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené