1. . .3456789. . .186187
arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Tsonata: Ja mám termín 24.3. holky dala jsem si taky do galerky foto před operaci tak kouknete na ty malinkaté prsa.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na mar331: Ahoj záleží kam jdeš?jestli na silesii nebo na llc?já byla objednana na silesii až na 31.3.a pak mi tady lucinečka 1 poradila že mám zkusit na llc kliniku,že jsou tam kratší čekací doby a měla pravdu.Objednali mě na 12.2. a operaci jsem chtěla co nejdřív tak nejbližší termín je 24.3.takže docela dost rychlé.Pan primář je velice přijemny člověk a sestřičky taky.Vyšli mi vsříc,když sem chtěla co nejdřív operaci,jen jsem musela na místě zaplatit 4.tisíce aby měli jistotu.Tak zkus zavolat na LLC kliniku.

arrow
Neprodává v Bazaru

Epinko nezapomělo se na tebe já měla ten datum 19.3 v paměti ale nevěděla jsem která z vás ho má.Reaguji na Mondiee: Ty budeš mít také krásná prsa protože tvoje jsou též moc pekné.

arrow
profile_image
Tsonata
od 28. 1. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj epinko konečně jsi se přidala k nám. Nikdo nezapomněl. Mondiee budeš je mít luxusní. Nebyla jsem si jistá s tím datumem. Tak lucik je už skoro zahojena a my to máme za pár. Doufám že budu schopna vám pisnout ještě toho 18 jinak až budu moci.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na lucinečka1: Taky jsem nezapomněla na Epinko ,ale už ji tu nevidím tak často psat. holky vy tu jste opravdu moc skvělé.Lucinečka1 moc děkuji za pochvalu,snad budeš mít pravdu.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Tsonata: Moc děkuji.Ty budeš mít taky krásná prsa.Už jen pár dní a budeš to mít za sebou už se nemůžu dočkat na tvé fotky.Já už si fakt připadám,že sem divná,když pořád koukam na ty prsa tadyLucinečka1 se má a je to moc skvělá ženská.A její prsa no prostě luxus.Vřesky je frajer.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ne snad že budu mít pravdu budete je mít opravdu krásná.Holky děkuji sem ráda že jsem na tu operaci šla .Jedině s čim mám problém jsou podprsenky ale Vřeský vás pak pošle za jednou pani co prodává podprsenky a tá vám vybere přímo po augmentaci na vás doopravdy jsi tam pak zajděte protože říkal že některé holky tam nejdou a pak mu přijdou ze zdeformovaným silikonem protože používají špatně vybranou velikost kde jim kostice tlačí na implantát tak si fakt nechte poradit aspoň tu první podprsenku od pani.Ja jsem byla minulí týden v italii pro podprsenku samozřejmě pani na mě koukala že jsem spadla z vesmíru a že co je to za velikost 70G a chtěla na moje prsa narvat podprsenku 70 C že to mi určitě bude dobré a že oni maji podprsenky jen od A do C škoda že jsem s paní do té kabinky nešla skusit to 70 C měla jsem svetr takže ona odhadla moje prsa na C bylo mi to strasně směšné tak sem zas odešla bez podprsenky.V Česku je to super máte tam velký výběr ja přijedu tak tam asi vykoupím obchody ze spodním prádlem

arrow
profile_image
Tsonata
od 28. 1. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mondiee neboj tobě to taky uteče hlavně ať jsi zdravá do opky. Luciku byla jsem v dojmu že právě v Itálii budeš mít větší výběr než my tady. Za paní si určitě zajdu je někde v Hrabůvce to mám kousek jsem ze Zábřehu. Škoda že jsi tak daleko mohli jsme se všechny sejít už po opce a společně se zasmát jak jsme se stresovaly. Myslím že se to tak často neděje že se sejde na netu tak bezvadná parta holek. Jen Epinka je taková stranou asi ji Budem muset nějak rozhýbat ke komunikaci. Že epi

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Tsonata: To jo možná někde v Milaně bych sehnala ale ne tady v Trieste .Do jednoho obchodu co tady chodím co ty velikosti mají tak mi pořad dokola ukazuje ty stejné co mám a to sem si říkala super jak budu mít prsa tak si tu nakoupím v new yorkru mají nadherné podprdy ale skoro vše push up aj jak to není push up tak jsou velikosti jen do D takže musím počkat až pojedu do Česka katastrofa

arrow
profile_image
Tsonata
od 28. 1. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Vypadá to že Češky jsou nahoře plnější tak teď nevím jestli náhodou nebudou převažovat ty co je mají po opce než ty co je mají od přírody. Netušila jsem jak moc je augmentace prsou žádaná operace

Tak to se moc nebojte, kočičky ze jsem stranou. Me ani jeden vás komentář neujde. Ráda si vás tady počtu. Ted jsem si dost psala právě s tou paní, co jsme stejne objednane. Jen je o pul hodiny dříve. Těšim se moc, az se tady sejdeme na konci března a krásne se nám vše pod tričkem bude tvarovat a my si budeme měnit fotečky a budeme dávat rady a zkušenosti tem, ktere to čeka, jako naše Italiano Lucik. Normálne jsem se i zasmála představě, ze bychom se fakt někde všechny sesli na kavičce. umíte si to představit? To by bylo neskutečne vzrůšo. Nejen pro nás, ale i okolí. Jsem ráda, že tu jste holky. Rady nad zlato, máš tady holky na stejne vlně, rozumí většinou jedna druhe, samozřejme nepočítám některe ty rýpalky, co si neodpustí, ale myslím si, že konkrétně tady z te diskuse bychom prokecaly jedna druhe díru do hlavy. PS: sleduji vás!

Mondiee, ja mam snad úplne stejný kozeny jak Ty

arrow
profile_image
Tsonata
od 28. 1. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Když to nepůjde na konci března tak my domácí si na lucika počkáme to si nenecháme ujít. Psala že určitě až přijede do Čech tak vykoupit Odchody že spodním prádlem. Epinka a mondiee taky nejsou z daleka tak to není možné Aby to nevyšlo. Epinko je to fajn nejít paní která tam bude s tebou. Já jsem založila diskuzi ale nikdo z té silesie se mi neozval.

arrow
profile_image
Tsonata
od 28. 1. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Luci a ty kouřiš? Našla jsem jeden článek na netu ohledně plastických operaci a kouření tak nevím co je na tom pravdy.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Tsonata: Jo kouřím já si zakouřila ještě ráno na parkovišti před Llc klinikou .

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené