arrow
Neprodává v Bazaru

Musím souhlasit s Tsonatou, mít míň tak teď brečím! Vůbec to nejsou bomby a to jsem prcek - 160/48

arrow
Neprodává v Bazaru

Svacule: pak hned písni co ti dr navrhnul :)
Já bych i těch 600 ml brala, snad se mi to tam vejde :)
Časem bych chtěla jít i na břicho, sice nemám převis ale vadí mi strie a u pupíku to mám takové divné. Potom se s ním i domluvím jestli se s tím dá něco udělat :)

arrow
Neprodává v Bazaru

Tsonata... CpuOmap : vy je máte fakt krásné.. no já bych se větších nebála, jen známí mi říkají..na co melouny.. budou tě bolet záda.. není to hezké mít je tak velké a pořád něco. Já fakt po dětech nemám nic a budu ráda za větší.. je to přece jen moje tělo

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Andrea2210: Však pokud se tak budeš cítit dobře, tak proč ne větší, ty je budeš nosit, jde tu hlavně o tebe, resp. o nás každou z nás, která je chceme.. Kašli na ostatní Ale já si to na sobě nedokážu představit. Vezmu si s sebou nějakou fotku a nechám si poradit..

arrow
Neprodává v Bazaru

V případě správně zvolený velikosti podprsenky tě záda bolet nebudou.... Ani s 600ml přidala jsem jednu dnešní.... Az na ty pupínky v dekoltu, co mám od operace (asi ještě z narkozy nebo co) je to paráda.. Akorát mi v profilu ty fotky naskakaly tak všelijak.... ještě z boku aby klesly a super

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na CpuOmap: Teda, už to vypadá o hodně lépe! Asi je opravdu potřeba se neznepokojovat a na výsledek si počkat, ale kdo to má vydržet, že? Budou fakt krásné!

arrow
Neprodává v Bazaru

Svacule koukala jsem ti do profilu, no, moje prsa jsou menší než tvoje, když jsem kojila kluky měla jsem plné Dčka, tak bych ty D-E brala :) Asi si taky vezmu fotku a ukážu mu moji představu.. i když se mě ptal a pak mi řekl jeho představu k mojí postavě, dr mi navrhoval víc než jsem myslela no akdyž jsem mu řekla že to nechám jen na něm, byl rád :)

CpuOmap: mi by se líbily i kdyby zůstaly tak jak je máš teď, opravdu se mu povedly :) musíš mít z nich fakt radost, já se po bolesti budu určitě pořád čučet do zrdcadla a určitě litovat nebudu :)

arrow
Neprodává v Bazaru

Holky asi jsem divná ale mi se líbí ty prsa spíš takové ty nahoře tvrdší.. víte jak to myslím? někomu pak jakoby spadnou a jsou takové měkké.. ariony jsou spíš asi takové že? známá ma implantáty cca 5 let no a má je spadlé jakoby, no moc se mi ty její nelíbí ale značku nevím..

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Andrea2210: Fakt, tak to je zvláštní, když každá je právě tak vyrýsované nechce A jaké značky implantátů používá Vřeský?

arrow
Neprodává v Bazaru

Svacule: nemyslím úplně vyrýsované..jen né ty moooc měkké co časem spadnou..
Používá Arion, polytech,mentor, o jiných mi neříkal, já chtěla mentory, ale říkal mi, že lepší budu mít ariony tak nevím :)

arrow
Neprodává v Bazaru

Jo a taky mi chtěl dát polytech ale potom řekl že bych měla 460 ml málo a pochopila jsem to tak že větší nedělají .. a nebo je nemají, nevím

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Andrea2210: Tak ta měkkost implantátů nezáleží na tom, že časem nespadnou ne? To je dáno elasticitou kůže, gravitací atd.. To já doufám, že by mi to vyšlo s těmi Mentory, když jsem četla, že jsou nejměkčí

arrow
Neprodává v Bazaru

Svacule: snad máš pravdu :) mi se od kámošky ty prsa nelíbí fakt je má hodně dole. Mentory nejměkčí? vidíš? a to jsem nevěděla :).. ach jo, ty dny do opky se strašně táhnou..závidím holkám co mají po...

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Andrea2210: Přesněěě, taky se nemohu dočkat. Ještě 50 dní

Holky, já jsem taky malá drobná, dal mi Ariony 530ml a myslím, že se trefil k mé postavě. Jinak dneska už je mám usazené a snesla bych je i větší. Akorát ty podprsenky 65G jsou špatně k dostání a jsou drahé. Je třeba vzít v úvahu i toto.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené